A101 TOSHİBA 49L2863DAT Ürün Ön İncelemesi

N Çevrimdışı

nedved55

Yeni Üye
3 Eyl 2018
8
32
Smart özelliğinde bulamadım proğram yüklemeyi hocam. nasıl yapabilirim onu

N Çevrimdışı

nedved55

Yeni Üye
3 Eyl 2018
8
32
Anlayamadım kardeşim? :alala
Şöyle abi. İptv satın almıştım. Bu tv’de ssiptv programını kullanarak dosyayı yükledim(youtube’da ssiptv nasıl yüklenir seklinde videoları izleyip) lakin herhangi bi r kanala girmek istediğimde siyah ekran oluyor ve izleyemiyorum yayını. Nerde hata yapıyorum

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Şöyle abi. İptv satın almıştım. Bu tv’de ssiptv programını kullanarak dosyayı yükledim(youtube’da ssiptv nasıl yüklenir seklinde videoları izleyip) lakin herhangi bi r kanala girmek istediğimde siyah ekran oluyor ve izleyemiyorum yayını. Nerde hata yapıyorum

İnternet hızınız en az 16 megabit olmalı tvnizden internet hız testi yapın sonuca göre karar verilebilir

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,531
N nedved55, hiziniz 35 ama tv'niz bu hizin nekadarini kullanabiliyor arkadaslar onu sormus
Tv uzerinden hiz testi yapiniz.

A Çevrimdışı

Ali777

Yeni Üye
7 Eyl 2018
2
35
Kardeşim bende bu tvden aldım dün kurulumunu yaptım. İp tv izlemek istiyorum bende. Bu konu hakkında detaylı bilgi bekliyorum sizlerden yardımcı olurmusunuz.

A Çevrimdışı

Ali777

Yeni Üye
7 Eyl 2018
2
35
Dün yapıldı kurulumu 1saat falan izleyebildim. Fazla kurcalayamadım zaten. Pekte kurcalamam ip tv izlemek istiyorum sadece o işi çözmem lazım.
Ama genel olarak memnunum görüntü ses kanal geçişleri iyi. Samsung 49mu 7400vardı çocuk kırdı. Çok büyük zamlar gelmiş. Üzerine bunu alabildim. Pek bir fark göremedim mutluyum yani. Bu kadar beklemiyordum tavsiye ederim.

M Çevrimdışı

Muhammed12

Yeni Üye
5 Eyl 2018
3
34
Dün yapıldı kurulumu 1saat falan izleyebildim. Fazla kurcalayamadım zaten. Pekte kurcalamam ip tv izlemek istiyorum sadece o işi çözmem lazım.
Ama genel olarak memnunum görüntü ses kanal geçişleri iyi. Samsung 49mu 7400vardı çocuk kırdı. Çok büyük zamlar gelmiş. Üzerine bunu alabildim. Pek bir fark göremedim mutluyum yani. Bu kadar beklemiyordum tavsiye ederim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkür ederim

akdrhmz Çevrimdışı

akdrhmz 

Aktif Üye
25 Eyl 2018
68
35
Merhaba arkadaşlar, bu televizyon 27 Eylülde tekrar satışa giriyor, önceki satışla alıp kullanan ve bilgisi olan arkadaşlar ürün nasıldır memnun musunuz? tavsiye eder misiniz?

M Çevrimdışı

muallim1616

Aktif Üye
25 Eyl 2018
71
43
A Ado, merhaba.. 31 mayıs 2018 de verilen bu ürün 27 eylül 2018 de A 101 de verilecek olan ürünle aynı mı? alanlar memnun mu? panel lg ıps mi? ıps panelin diğerlerine göre avantajı nedir? Değerli admin,bir de sizden şunu rica edeceğim,
LG 49LK5900PLA.APDZ 49" 124 Ekran Full HD LED TV mi yoksa A 101 DE satılan TOSHIBA 49L2963DAT mı tercih edilmeli,,,lg ye o kadar para vermeye değer mi? AMAZON TÜRKİYE DE bu ürün lg lk5900pla bakın ne kadar,inanamayacaksınız ama bunda bir bit yeniği olmasın azizim... kararsız kaldık,hangi tv yi alsak diye.. lg 3d li tv var bende anakartı bozuk,yaptıramadım,panel sağlam ama hacı.. napabiliriz? tv konusunda ve arızalı ürünüm konusunda yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum... ip tv, pes 2013 olarak daha çok kullanacağım.. laptop u yansıtacağım....fazla bir beklentim yok.. iyi günler A Ado

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt