A101 TOSHİBA 49L2863DAT Ürün Ön İncelemesi

İ Çevrimdışı

İsahco

Yeni Üye
29 Ağu 2018
6
33
Servis kurmak icin bugün eve geldi fakat ekran kırık çıktı iade veya değişim verdiler.Okadar tereddüt ile aldığımız ürün bizede yar olmadı:uzgun:uzgun

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Servis kurmak icin bugün eve geldi fakat ekran kırık çıktı iade veya değişim verdiler.Okadar tereddüt ile aldığımız ürün bizede yar olmadı:uzgun:uzgun
Geçmiş olsun, her şeyde bir hayır vardır sıkmayın caınızı. Bu arada bu TV ile ilgili bir kaç görsel ve video aldım, ilk forsatta yüklemeye çalışacağım :ok

N Çevrimdışı

nedved55

Yeni Üye
3 Eyl 2018
8
32
bütçe dolayısıyla fhd smart tv arıyordum. malum yeni yasaya göre elektronik eşyalarda 3 taksit sınırlandırması geldi. kalburüstü tv lerin ortalama 2000 tl civarında olması ve 3 taksit sınırlandırması canımı sıkıyordu. bu tv den açıkcası 2 eylül'de haberim oldu. 6+3 taksit imkanı olması 49" ve fhd smart olması beni cezbetti. bu siteden de olumlu yorumlar okumam sonucu dün itibariyle tv'yi aldım. servis gün içinde kurulum için gelecek. içime sinerek aldığım bir ürün oldu umarım beni yanıltmaz. ayrıca;
A Ado hocam ben bu tv'den iptv yayını izleyebilir miyim acaba?

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
bütçe dolayısıyla fhd smart tv arıyordum. malum yeni yasaya göre elektronik eşyalarda 3 taksit sınırlandırması geldi. kalburüstü tv lerin ortalama 2000 tl civarında olması ve 3 taksit sınırlandırması canımı sıkıyordu. bu tv den açıkcası 2 eylül'de haberim oldu. 6+3 taksit imkanı olması 49" ve fhd smart olması beni cezbetti. bu siteden de olumlu yorumlar okumam sonucu dün itibariyle tv'yi aldım. servis gün içinde kurulum için gelecek. içime sinerek aldığım bir ürün oldu umarım beni yanıltmaz. ayrıca;

smart uygulamalarının içindeki vewd uygulamasında bulunan ssiptv uygulamasına bilgisayar üzerinden edineceğiniz/satın alacağınız m3u uzantılı dosyayı tanımlayarak izleyebilirsiniz

N Çevrimdışı

nedved55

Yeni Üye
3 Eyl 2018
8
32
herhangi bir ücret ödeniyor mu iptv uygulamalarına.
ayrıca; bu tv ile arada online olarak ps4 oynayacağım, gecikme sorunu olur mu?

N Çevrimdışı

nedved55

Yeni Üye
3 Eyl 2018
8
32
Çağlayan adliyesine yakın bi şubeden. 1 adet gelmiş, satılmayınca depoya koymuşlar. Görevliye sordum bu tv var mı diye evet dedi.
İ İsahco

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hayırlısı olsun azizim, IPTV konumuz var rica etsem göz ataramısınız :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri