A101 Hİ-LEVEL 55UHL950 2599 TL

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Belki merak ettiği konu var idi ,mubarek :)
benim dayı oğlu abi ona da daha önce 58 inç olanı aldık ve kumanda modelini de çok iyi biliyor.

sevgili abim birde şu dts olayını destekliyor mu bizim 960 modelleri daha önce sordum sanırım gözden kaçtı modlama ile açtım ama menü ayarlar ses bölümünde DTS ye ilişkin bir eklenti göremedim
selamlar
:bye

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
benim dayı oğlu abi ona da daha önce 58 inç olanı aldık ve kumanda modelini de çok iyi biliyor.

sevgili abim birde şu dts olayını destekliyor mu bizim 960 modelleri daha önce sordum sanırım gözden kaçtı modlama ile açtım ama menü ayarlar ses bölümünde DTS ye ilişkin bir eklenti göremedim
selamlar
O bende de gözükmüyor ?
Oynattığın video da DTS ibaresi geliyor mu ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64

sevgili abim birde şu dts olayını destekliyor mu bizim 960 modelleri daha önce sordum sanırım gözden kaçtı
modlama ile açtım ama menü ayarlar ses bölümünde DTS ye ilişkin bir eklenti göremedim
selamlar
Eee,sana link vermiştim ,indir vidyo dene demiştim ya :) ,gözden sen kaçırmışsın,modlama konusunda verdiğim link :hihi
O bende de gözükmüyor ?
Oynattığın video da DTS ibaresi geliyor mu ?
Sevgili fiko ,bazı modellerde görünmese de geliyor dts ses,vidyolardan indirip dene bakalım sende :ok

M Çevrimdışı

mu5tafa 

Aktif Üye
17 Haz 2018
233
36
Kanalları gezerken altta çıkan kırmızı tuşa bas bildirimini nasıl kapatırız arkadaşlar bilen var mı.

IMG_20200705_130418.jpg

X Çevrimdışı

XeonMan

Aktif Üye
14 Haz 2020
124
38
Screenshot_20200705_091145_com.android.chrome.jpg

55uhl950 nin servis menusu bu simdi bu tv nin panelini nasil bilebiliyiruz bu menuye gore.

M Çevrimdışı

mu5tafa 

Aktif Üye
17 Haz 2018
233
36
Ekran ışığını sahneye göre ayarlıyor tv. Karanlık sahnede ekran ışığı azalıyor. Bunu nasıl kapatırız. Dinamik kontrast kapalı bu arada

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
F fikoloji hocam benim 55UHL950 ara sıra reset atıyor kendiliğinden kapanıp açılıyor kumandası arada bir kitleniyor çalışmıyor fişi çekip takınca çalışıyor kumandası full yazılım attım düzelmedi V.0.51.5.5 yüklü ara sıra aynı sorunlar oluyor yazılım kaynaklı mı yoksa donanım sorunu mu ? tavsiyen nedir ? ne yapmalıyım çözüm yolu var mı?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji hocam benim 55UHL950 ara sıra reset atıyor kendiliğinden kapanıp açılıyor kumandası arada bir kitleniyor çalışmıyor fişi çekip takınca çalışıyor kumandası full yazılım attım düzelmedi V.0.51.5.5 yüklü ara sıra aynı sorunlar oluyor yazılım kaynaklı mı yoksa donanım sorunu mu ? tavsiyen nedir ? ne yapmalıyım çözüm yolu var mı?
Yani Vestel veya diğer smart TV lerde de olan , anormal karşılamadığım durumdur.
Bende bile hafta da bir veya 10 günde bir karşılaşıyorum.
Dip not; geçen hafta mb130 dan 130s geçtim normalde 130s daha fazla reset çekmeli ama daha bişey olmadı ? gerçi ne interneti baglayabildim nede kendi kanallarını yükledim boş duruyor yani, bu aralar pek yoğunum. O nedenle TV yi sadece ses için aciyor, PC de çalışıyorum.
Yakında yazılım iyileştirmeleri ile çözülür ama o zamana kadar model eskir ? tıpkı 130p de olduğu gibi. Artık üretimden kalktı son yazılımla düzeldi . Vestel bu geriden geliyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri