7-8K arası laptop önerisi

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
buraya yazsan ne olur. firmanı mı yiyeceğiz :sopa
Sota başkan reklam yapıyorsun algısı oluşmaması adına özelden yazdım arkadaşa ki daha ben daha şuan ortaklığa girmedim firma açılınca dahil olacağım. İleride reklam vermek adına kapını çalacağım ücreti mukabilinde ve forum üyeleri adına promosyon ve paketler çıkaracağız arkadaşla az önce konuştum. Şuan harcadığı meblağ 100k oldu. Sana özelden ulaşacağım ben link ve firmanın detayları için. Teşekkürler şimdiden

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,443
Sota başkan reklam yapıyorsun algısı oluşmaması adına özelden yazdım arkadaşa ki daha ben daha şuan ortaklığa girmedim firma açılınca dahil olacağım. İleride reklam vermek adına kapını çalacağım ücreti mukabilinde ve forum üyeleri adına promosyon ve paketler çıkaracağız arkadaşla az önce konuştum. Şuan harcadığı meblağ 100k oldu. Sana özelden ulaşacağım ben link ve firmanın detayları için. Teşekkürler şimdiden
Sen ortak ol Reklam benden :ok

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29
İ5 mı i7 işlemciler mı daha iyi şuan onu düşünüyorum. İşlemci seti dışında cihaz işimi görür seviyede lakin marka konusunda şüphelerim var. Bugüne kadar hiç kullanmadım bu markayı
Tabiki i7 daha iyi, neticede dökümden üst seviye kalitede çıkmayı başarabilmiş işlemciler. Burada tartışılması gereken başka bir konu da 100-200-300 serisinin aslında i3 olması gerektiği. Fakat multithreading artık standart olduğundan i5 sınıfına çıkıyorlar.

Ben yine de 10300’ün o fiyata memnun edeceğini düşünüyorum. Lenovo konusunda da kötü konuşabilecek biri çıkar mı ben de merak ediyorum açıkçası. Huawei gibi Apple seviyesine yakın bir hizmet sunmaya çalışıyorlar. Pazardaki hedefleri de yine zaman kaybetmek teknik servisle uğraşmak istemeyen malzeme kalitesine önem veren beyaz yakalar.

10.000₺ için bu gün fazlasıyla iyi ve muhtemelen de stoklu bir kampanya.

Lenovo konusunda kötü bir şey duymasam da birebir tecrübem yok tabi.

İlteriş Yılmaz Çevrimdışı

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
Tabiki i7 daha iyi, neticede dökümden üst seviye kalitede çıkmayı başarabilmiş işlemciler. Burada tartışılması gereken başka bir konu da 100-200-300 serisinin aslında i3 olması gerektiği. Fakat multithreading artık standart olduğundan i5 sınıfına çıkıyorlar.

Ben yine de 10300’ün o fiyata memnun edeceğini düşünüyorum. Lenovo konusunda da kötü konuşabilecek biri çıkar mı ben de merak ediyorum açıkçası. Huawei gibi Apple seviyesine yakın bir hizmet sunmaya çalışıyorlar. Pazardaki hedefleri de yine zaman kaybetmek teknik servisle uğraşmak istemeyen malzeme kalitesine önem veren beyaz yakalar.

10.000₺ için bu gün fazlasıyla iyi ve muhtemelen de stoklu bir kampanya.

Lenovo konusunda kötü bir şey duymasam da birebir tecrübem yok tabi.
Uzun yıllar boyunca lenovo kullandım, hala kullanıyorum. Çevremde aldırdığım insanlar da var. Lenovo laptop konusunda başka bir sınıf kesinlikle bence. Oldukça başarılılar.

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
İ5 mı i7 işlemciler mı daha iyi şuan onu düşünüyorum. İşlemci seti dışında cihaz işimi görür seviyede lakin marka konusunda şüphelerim var. Bugüne kadar hiç kullanmadım bu markayı
Monster ve Casper çöpünden iyidir.
i7 i5'ten daha iyidir.
Bütçen kısıtlı, fazla düşünme.
Bu güzellik hala satışta, kaçırma al artık;

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,059
Bende düşünüyorum .
Konu sahibi arkadaşımızın işi görülsün sonra konu açarım acelesi yok .
Kısmende olsa farklı basit istekler ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt