58RH0LU Teknik Özellikler

Z Çevrimdışı

Zoresmer

Yeni Üye
1 Haz 2020
9
43
Aşağıda yazılar çıkmıyor mu bul, sil diye mesela benim tvde yeşil tuş bul fonksiyonu görüyor.
Kulaklığı görmüyor bul diyorum hiç bir şey çıkmıyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Samsung Soundbar var ona bağlandı, ama kulaklığı görmüyor, kulaklığı beğenmedi demekki :)

Son düzenleme:
Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Kulaklığı görmüyor bul diyorum hiç bir şey çıkmıyor

Samsung Soundbar var ona bağlandı, ama kulaklığı görmüyor, kulaklığı beğenmedi demekki :)
Kulaklığın bulunabilir olması için bir tuşuna uzun basılması falan lazım olmalı, kullanma kılavuzuna bakın

M Çevrimdışı

Mert Bey

Yeni Üye
20 May 2020
47
35
Büyük ihtimalle yüklenen yazılım core(çekirdek)dir,core yazılımlar modlamayı genelde bozmazlar ,ama istersen bir de kanal listeni usbye kaydedip ,tvye reset at bakalım,hatta atmakta fayda var :ok
Güncelleme sonrası fabrika ayarlarına donunce yazılar koyulasti. Daha güzel olmuş.

Bu videoda mb130 için yonergedir diyor. Regal 58rh0lu mb230

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Forumda ben ve ramchomania ramchomania dan daha fazla mb230 yazilimlariyla deneme yapan baska kimse olmamistir, her türlü güncellemeyi veya ful yazilimi deneyen birisi olarak ben bahsedilen türde bir koyulasmaya denk gelmedim.

Abi belki koyulaşmaya sebep olan güncelleme sonrası yapay zeka da görüntü kısmını aktif ettiyse gelen kaynaktan yayın bilgisi spor haber sinema vs kaynak bilgisi alamayınca görüntü parlaklığını vs kısıyor tv bundan sebep koyulaşma oldu diyor olabilir

Diğer türlü herhangi bir koyulaşma bende görmedim

Birde sol üst köşede geçilen kanal bilgisinden bahsediyorsanız orda ilk geçişte bir anlık parlama ve sonra koyulaşma oluyor bu da normal bir durum

T Çevrimdışı

Teknoline 

Aktif Üye
15 May 2020
125
47
Aynıdır farklı olacağını sanmam hosbulduk hosbulduk
Arkadas dogru soyluyir menu yazilarinda bariz koyulasma var. Beni.de ilk dikkatimi ceken o oldu, hatta yazdimda buraya. Birde emon olmamakla birlikte. Youtube muzik ve tivitter geldi. Renklerde iyilesmede vargibi. Yazilimla eskisine gire kotu olan birsey olmadi

Arkadaslar yiyidi oldur ama hakkini yemeyelim. Bu cihaz parasina gore genel itibarihle 10 numara bir tek beni dlna sikintiya sokuyor. Ama renk kontrast olarak bugun trknoloji markette fiyat olarak ikiye hatta 3 e katlayan lg lerden bana gore cok daha guzel. O nanoceller felan asiri koyu renkleri. Hanim bile farketti bizim tv nin renkleri daha guzel diye. Ben sahsen bugun tekrat alacak olsan yine vestel gurubu alirim hatta 65 alirim

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Arkadas dogru soyluyir menu yazilarinda bariz koyulasma var. Beni.de ilk dikkatimi ceken o oldu, hatta yazdimda buraya. Birde emon olmamakla birlikte. Youtube muzik ve tivitter geldi. Renklerde iyilesmede vargibi. Yazilimla eskisine gire kotu olan birsey olmadi

Arkadaslar yiyidi oldur ama hakkini yemeyelim. Bu cihaz parasina gore genel itibarihle 10 numara bir tek beni dlna sikintiya sokuyor. Ama renk kontrast olarak bugun trknoloji markette fiyat olarak ikiye hatta 3 e katlayan lg lerden bana gore cok daha guzel. O nanoceller felan asiri koyu renkleri. Hanim bile farketti bizim tv nin renkleri daha guzel diye. Ben sahsen bugun tekrat alacak olsan yine vestel gurubu alirim hatta 65 alirim

Menü yazılarındaki renk tonunun da değişiklik yapılmış olabilir yazılarda koyulaşma var dediği için biz farklı algıladık konuyu

Cevap ve bilgi için teşekkür

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt