58RH0LU Teknik Özellikler

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Doğrudur elimde yazılımların yedeğini olsun istiyorum yeni gelen güncellemeyi beğenmez isem öncekine dönebileyim diye

B Çevrimdışı

Bekir atak 

Yeni Üye
20 Nis 2020
18
39
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Hocam bu tv den orijinal dosyaları nasıl çekerim yedekleme için
Doğrudur elimde yazılımların yedeğini olsun istiyorum yeni gelen güncellemeyi beğenmez isem öncekine dönebileyim diye
Olmaz , hosbulduk hosbulduk yanlış anlamış,verdiği link ile sadece profilleri çekersin tvden , yazılımın hepsini yedekliyemezsin .Yani güncellemeyi beğenmez isen profillerle orjinal yazılıma dönemezsin :ok

T Çevrimdışı

Teknoline 

Aktif Üye
15 May 2020
125
47

Ayrintili var hocam burda

T Çevrimdışı

Teknoline 

Aktif Üye
15 May 2020
125
47
Arkadaslar genel itibariyle vestel grubu va panelli va yandan bakinca azda olsa bizulmalar oluyir. Bunu kafaya takan arkadaslar emin olun ips ekran gorseniz iyikide va panel cikmis dersiniz. Burda yazilanlardan sonra bende gittigim yerlerde ekranlara bakar oldum kendi afima iyikide ips ekran degilmis dedim. (Bu benim kendi gorusumdur) ips ekran renkleri bariz koyu ve kontras az

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

Z Çevrimdışı

Zoresmer

Yeni Üye
1 Haz 2020
9
43
beyler bu ss iptv uygulamasını appstoreden acıyorum hep uygulamalara nasıl çekebılırız yada kısa yol tuşu atayabılıyormuyuz ?

B Çevrimdışı

bydadaloglu 

Aktif Üye
17 May 2020
68
42
Selamlar 58RH0LU model de süper resolution var hepsi burada da olduğunu yazıyor kullanan arkadaşlar bakabilir mi acaba

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt