55UA2263DT 58UA2263DT 65UA2263DT Teknik Özellikler

Q Çevrimdışı

qwertsdf

Yeni Üye
12 Eyl 2020
16
39
Daha detaylı özelliklerini belirtmemişler, 8.000 TL para istiyorlar. Ben hangi paneli, hangi işlemciyi alacağımı bilmedikten sonra niye bu parayı vereyim! Böyle detaylı özellik belirtmeyen markalardan uzak durmakta fayda var. Çünkü ucuza alayım derken, aslında farkında bile olmadan kazıklanmış olursunuz.

B Çevrimdışı

banderas

Yeni Üye
23 Şub 2021
45
49
Daha detaylı özelliklerini belirtmemişler, 8.000 TL para istiyorlar. Ben hangi paneli, hangi işlemciyi alacağımı bilmedikten sonra niye bu parayı vereyim! Böyle detaylı özellik belirtmeyen markalardan uzak durmakta fayda var. Çünkü ucuza alayım derken, aslında farkında bile olmadan kazıklanmış olursunuz.
Youtobe adem helvacı detaylı bilgi verdi oradan inceleyebilirsin

O Çevrimdışı

osmansarihan

Yeni Üye
6 Kas 2022
7
41
A anilk, valla hocam Vestel android TV leri donma kasma sorunlarıyla meşhur üstüne hiç bir android TV de duymadığım bir olay harici hardisk ile filmlerini oynatamiyorsun NTFS desteği yokmuş . Ben hayatımda hiç bi android TV de böyle bir sorun görmedim. 8 bin lira bence deymez derim. Alın 50 yi bide tv box mis gibi olur
Çatır çatır oynatıyor 65 GB filim rahat bir şekilde oynattı

A anilk, valla hocam Vestel android TV leri donma kasma sorunlarıyla meşhur üstüne hiç bir android TV de duymadığım bir olay harici hardisk ile filmlerini oynatamiyorsun NTFS desteği yokmuş . Ben hayatımda hiç bi android TV de böyle bir sorun görmedim. 8 bin lira bence deymez derim. Alın 50 yi bide tv box mis gibi olur

Öyle bir şey söz konusu değil 65. 70 GB filimleri hiç bir sorun olmadan oynatıyorum

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Geliyor Gelmekte Olan 🙂

IMG_20230105_102310_270.jpg

E Çevrimdışı

emrealan

Yeni Üye
12 Ara 2022
6
41
Dün gece 55ua2063dt aldım 7999'a. 2 hafta önce 58inç için stok yok diyip iptal etmişlerdi. Bakalım bu sefer gönderebilcekler mi?
İptal ederlerse üzülmem bunu alırım.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Milletin siparişini stok yok diye iptal ettiler, şimdi yeniden satışa çıkıyor. Daha 20 gün önce satıldı halbuki 15 Aralıkta, enteresan 🤨 yoksa iptallerin sebebi aradaki 300 TL lik fark mı ? Hadi aradan 5 - 6 ay geçse anlarımda, 20 gün yahu, neden iptal ettiniz beklerdi insanlar. Demek ki stok varmış dimi.

Q Çevrimdışı

qwertsdf

Yeni Üye
12 Eyl 2020
16
39
Youtobe adem helvacı detaylı bilgi verdi oradan inceleyebilirsin
Satılan tüm cihazların detaylı özellikleri web sayfasında, kutusunda, broşürlerde vb. belirtilmesi lazım. Adem Helvacı'ya ve İlteriş Yılmaz'a bu konularda insanları bilgilendirdikleri için teşekkürler. Bir de yetkililer, firmaları bu detayları belirtmelerini zorunlu tutsa piyasa çok daha şeffaf olacak.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Yalnız tv çok güzel arkadaşlar, özellikle Netflix, Disney+, Prime Video, Youtube performansına bayılacaksınız 🙂

G Çevrimdışı

gezegegen

Yeni Üye
1 Ara 2022
10
34
Çatır çatır oynatıyor 65 GB filim rahat bir şekilde oynattı

Öyle bir şey söz konusu değil 65. 70 GB filimleri hiç bir sorun olmadan oynatıyorum
Toshiba 50" 50UA3D63DT 4K Android TV modelinde NTFS desteği yok ve üretici bunu kabul ediyor. Siz hangi modeli kullanıyorsunuz?
Peşinen tüm modellerde NTFS desteği var veya "öyle bir şey yok" demek doğru değil...

Sermet Çevrimdışı

Sermet

Yeni Üye
2 Ara 2019
4
32
00:05 gibi actilar 2 kere odeme ekraninda islem tamamlanmadi, 00:08de stoklar bitti, dogal degil 😀

C Çevrimdışı

cherokawan

Yeni Üye
11 Ocak 2023
6
44
Arkadaşlar Aydın bölgesinde iki markette görünüyor onun dışında ne online ne de mağaza satışı yok. Dahası o 2 markette de olduğunu hiç sanmıyorum. Böyle bir satış politikası ne kadar saçma ne işlerine yarayacak anlamadım. Yani bulunmaz hint kumaşı muamelesi yapmak da doğru değil bence. Benim aklıma ve bütçeme yatmıştır. Ama şahsen peşinden koşmayı da hiç planlamıyorum. A101'e de okkalı bir şikayet yazıp uygulamayı bir daha kullanmayacağım marketlerinden de alışveriş yapamayacağımı söyleyeceğim. İnsanlar kapılarında birbirlerini ezsin falan istiyorlar herhalde. Maraba kültürünün etkileri işte. Bulursam alırım bulamazsam da hiç sorun değil.

F Çevrimdışı

furkan0606

Yeni Üye
8 Ocak 2023
4
23
Arkadaşlar Aydın bölgesinde iki markette görünüyor onun dışında ne online ne de mağaza satışı yok. Dahası o 2 markette de olduğunu hiç sanmıyorum. Böyle bir satış politikası ne kadar saçma ne işlerine yarayacak anlamadım. Yani bulunmaz hint kumaşı muamelesi yapmak da doğru değil bence. Benim aklıma ve bütçeme yatmıştır. Ama şahsen peşinden koşmayı da hiç planlamıyorum. A101'e de okkalı bir şikayet yazıp uygulamayı bir daha kullanmayacağım marketlerinden de alışveriş yapamayacağımı söyleyeceğim. İnsanlar kapılarında birbirlerini ezsin falan istiyorlar herhalde. Maraba kültürünün etkileri işte. Bulursam alırım bulamazsam da hiç sorun değil.

Sabah almaya gittim sistemde görünmüyor dediler madem satmayacaginiz ürünü niye afişe koyuyonuz

E Çevrimdışı

emrealan

Yeni Üye
12 Ara 2022
6
41
5 ocakta satışa çıkan 55 inçliğini aldım, dün vestelden sms geldi. Fabrikada sayım var, siparişiniz gecikecek diye. Al a101i vur Vestele :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt