5.6 ile sallandım ...

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bugün hanım arayıp "alo,11 il sallanmış" deyince akşam haber dinledim,evet 11 il ,ama bir prof "daha kötüsünü bekliyoruz,tetikliyecektir bu deprem" deyince korkmadım değil :)
Bu arada hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum :ok
Depremin olduğu akşamdan itibaren sitesinden ara ara kontrol ediyorum, irili ufaklı yüzlerce deprem oluyor Akhisar'da, 3 ve üzeri 6. Katta olduğumuzdan bizde de hissediliyor...

İnşallah, tetikleyici olmaz bu depremler, artçı olarak kalır.

G Çevrimdışı

GökselSaraçoğlu 

DeDe
Aktif Üye
19 Haz 2019
137
57
İzmir'dede fena hissettik depremi ama tabi medyanın umrunda olan İstanbul'dan da hissedilmesi. Deprem olmuş haber kanallarını açıyorum başlık şu , " Deprem oldu İstanbul'dan da hissedildi , yoksa Manisa , İzmir , Aydın felan umurlarında değil , neymiş İstanbul'dan da hissesilmiş bak sen ? İstanbul'dan da nasıl hissedildiyse oda ayrı meramım ama , bu medya Çin'de deprem olsa İstanbul'dan da hissedildi yazar.

Bursa Mustafakemalpaşa'dan da hissedildi, hemde öyle böyle değil 5. kattan daha da bi hissedildi (bilimum İstanbul medyasına ithafen ? ), beşşik gibi sallandık. Şaka bir yana geçmiş olsun teraspy teraspy, ve hatta hepimize geçmiş olsun, Allah beterinden korusun inşaallah

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
24 Ocak 2020 Saat 20:55 Türkiyenin yarısında hissedilen bir deprem oldu.
Elazığ 6.7
Duyum aldığım arkadaşların bulunduğu hissedilen bazı şehirler Samsun Malatya Niğde Adana Mersin , Urfa

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
24 Ocak 2020 Saat 20:55 Türkiyenin yarısında hissedilen bir deprem oldu.
Elazığ 6.7
Duyum aldığım arkadaşların bulunduğu hissedilen bazı şehirler Samsun Malatya Niğde Adana Mersin , Urfa
Evet,şimdi hanım aradı ,son zamanlarda baya sallanıyoruz,ama Manisadaki deprem çöküntü olduğundan daha riskli deprem gelecek denmişti ,acaba Manisa mı tetikledi ki?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Evet,şimdi hanım aradı ,son zamanlarda baya sallanıyoruz,ama Manisadaki deprem çöküntü olduğundan daha riskli deprem gelecek denmişti ,acaba Manisa mı tetikledi ki?
Haber kanallarını izliyorum Malatya ve Elazığ da yıkılan evler var.

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

kurzawa

Aktif Üye
11 Ocak 2020
73
44
Hatayda bile böyle sallandıysak Elazığ'ı tahmin edemiyorum. 45 saniye civarı sürdü. İnşallah can kaybı yoktur. Allah yardımcımız olsun.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
Elazığ merkezli deprem Adanada bile ciddi sekilde hissedildi.

Cevre ıllerdekı arkadaslarla gorusuyorum durum oradada aynı. (galıba ulkenın yarısı bu depremı hıssettı )

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Artçıları bile 5. küsür ,6.8 diyorlar,biraz önce ,uzak olmasına rağmen Şalıurfa'da canlı yayında bir tvden çekilen görütüleri tüylerim diken diken izledim,o ne sallantıydı öyle,6.8 diyorlar ama acaba :alala

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
Artçıları bile 5. küsür ,6.8 diyorlar,biraz önce ,uzak olmasına rağmen Şalıurfa'da canlı yayında bir tvden çekilen görütüleri tüylerim diken diken izledim,o ne sallantıydı öyle,6.8 diyorlar ama acaba :alala
Doğu anadolu fayı dünyanın en tehlikeli fayı imiş ürettiği depremler şiddetliymiş az önce haber kanalında izledim. Yeni depremleri tetikletecekmiş şu an itibariyle 5 ölü var.

F Çevrimdışı

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
491
40
Elazığ'da ki depremden Adıyaman da çok kötü etkilendi. Herkes arabalara binip tenha yerlere gittiler. Biz biraz önce dışarıdan geldik, gelmemizle avizenin sallanmaya başlaması bir oldu. Korku filmi yaşıyoruz şu an ailecek. Eşim panik halinde ve avizeye bakana kızıyor. Hatta arkadaşlardan aldığımız son duyumlara göre Fatsa'da bile hissedilmiş. Allah sonumuzu hayretsin inşallah. :affet

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri