5.6 ile sallandım ...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Aydın merkez, akşam saatlerinden itibaren sallanıyor maalesef... 10-15 dakikada bir sallanıyoruz, en kötüsü 22.22'de olandı. Allah korusun cümlemizi...
Evet ya sevgili Domestos, bende onu dedim 22:22'dekini,divanda iken yere oturmuş gibi oldum birden ,bu yaşıma geldim ilk defa evden dışarı çıktım ama gayet yavaşça :)

Necati_Simsek Çevrimiçi

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
553
55
Amin ,amin sevgili smili72 ,köydeki evin temeli yok,zamanında toprağın üzerine yapmışlar,gerçi çok deprem görmüştür ev , yapım yılından belli ama ben ilk defa böyle bir şey yaşadım,apartman raylı beton temel,(yapılışını bizzat görmüştüm,hatta o zamanlar dalga da geçmiştim bu nasıl temel diye :) )
İşte güm deyince :):)
Geçmiş olsun emmim, Allah beterinden korusun inşaallah :saskin

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bugün hanım arayıp "alo,11 il sallanmış" deyince akşam haber dinledim,evet 11 il ,ama bir prof "daha kötüsünü bekliyoruz,tetikliyecektir bu deprem" deyince korkmadım değil :)
Bu arada hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum :ok

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
İzmir'dede fena hissettik depremi ama tabi medyanın umrunda olan İstanbul'dan da hissedilmesi. Deprem olmuş haber kanallarını açıyorum başlık şu , " Deprem oldu İstanbul'dan da hissedildi , yoksa Manisa , İzmir , Aydın felan umurlarında değil , neymiş İstanbul'dan da hissesilmiş bak sen ? İstanbul'dan da nasıl hissedildiyse oda ayrı meramım ama , bu medya Çin'de deprem olsa İstanbul'dan da hissedildi yazar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt