49UA2063DT 50UA2063DT 55UA2063DT 58UA2063DT Android Tv Teknik Özellikleri

M Çevrimdışı

Mrtdmr1907

Yeni Üye
9 Nis 2022
8
40
İlk sayfada panel bilgilerini paylaştım geri kalan özellikleri ayni
Dostum Toshiba 55 ua 2063 dt modeli aldım size bir sorum olacak. Vestel in kendi tvlerinde pixellence teknolojisi var bunu Toshiba da da kullanıyormu kullanıyorsa tvde bu özellik olup olmadığını nasıl anlayabiliriz

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Dostum Toshiba 55 ua 2063 dt modeli aldım size bir sorum olacak. Vestel in kendi tvlerinde pixellence teknolojisi var bunu Toshiba da da kullanıyormu kullanıyorsa tvde bu özellik olup olmadığını nasıl anlayabiliriz
İlk sayfada pixelence yok diye belirttim. Smart TV de ekran ayarlarında pixelence demo var ama bunda bulunmuyor en azından ben görmedim.

H Çevrimdışı

HasanB

Yeni Üye
15 Ağu 2020
30
39
F fikoloji, merhaba. YouTube kanalınızda ua9800 serisinin incelemesini izledim ancak 65ua9600 TV hakkında tavsiye formunda ve diğer sitelerde tam bir bilgiye ulaşamadım. Mümkünse 65ua9600 TV hakkında bilgi verir misiniz? Vestel 65ua9600 ile Toshiba 65ua2063 tv'yi karşılaştırırsanız ne dersiniz?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji, merhaba. YouTube kanalınızda ua9800 serisinin incelemesini izledim ancak 65ua9600 TV hakkında tavsiye formunda ve diğer sitelerde tam bir bilgiye ulaşamadım. Mümkünse 65ua9600 TV hakkında bilgi verir misiniz? Vestel 65ua9600 ile Toshiba 65ua2063 tv'yi karşılaştırırsanız ne dersiniz?
Ua9600 ve ua2063dt denk TV

Arada gözle fark yok gibi birinde sesli komut var diğerinde yok

H Çevrimdışı

HasanB

Yeni Üye
15 Ağu 2020
30
39
F fikoloji, Acaba 65ua9600 Tv'de hangi paneller kullanılmış, yazılımsal hızı kaç? Canlı renkler benim için önemli, acaba 65ua2063 - 65ua9600 hangisi tercih edilmeli?

S Çevrimdışı

sadem

Yeni Üye
20 Ara 2021
9
47
Merhaba, TOSHİBA 50UA2063DT Android TV ile uyumlu tavsiye edebileceğiniz sesli kumanda ve wifi özelliği olan bir kumanda tavsiyesi verebilirmisiniz ? Orjinal kumandası hiç kullanışlı değil. Hepsiburada sitesinden alacağım ama uyum konusunda emin olamadım. Satıcı bir soruya Vestel android tv ile uyumlu değildir diye cevap vermiş. Toshiba'da Vestel tarafından üretildiği için tereddütte kaldım. Cevap yazan herkese şimdiden teşekkür ederim.

H Çevrimdışı

hadeka

Aktif Üye
7 Eki 2019
158
Merhaba, TOSHİBA 50UA2063DT Android TV ile uyumlu tavsiye edebileceğiniz sesli kumanda ve wifi özelliği olan bir kumanda tavsiyesi verebilirmisiniz ? Orjinal kumandası hiç kullanışlı değil. Hepsiburada sitesinden alacağım ama uyum konusunda emin olamadım. Satıcı bir soruya Vestel android tv ile uyumlu değildir diye cevap vermiş. Toshiba'da Vestel tarafından üretildiği için tereddütte kaldım. Cevap yazan herkese şimdiden teşekkür ederim.
Aynı tv de bu ürünün başka isimle satılan bir kumandasını kullanmaktayım, gayet iyi kullaniliyor, ancak sadece bu tv de degil android tv lerde bu kumanda bağlı iken sanal klavye çıkmıyor, sanal klavye için usb aparatını çıkarman gerekiyor.

C Çevrimdışı

Cosmos

Yeni Üye
11 Tem 2022
8
34
İkisininde elbet ekşi artıları vardır. Göz zevki önemlidir misal benim hoşuma giden qled LG TV deki renk canlılığı kimisinde yapay geldi.
Hocam Televizyonu yeni aldım bildiğiniz gibi 55ua2063 dt model televizyon izlerken bi anda görüntü gitti siyah ekran oldu ama ses geliyor bekledim gelmesini gelmedi kapatıp fişten çektim belki gelir diye yine gelmedi bu nasıl olabilir daha 10 günlük televizyonda ? Hangi adımları izlemem lazım söylermisiniz Acilen Lütfen Teşekkürler..

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocam Televizyonu yeni aldım bildiğiniz gibi 55ua2063 dt model televizyon izlerken bi anda görüntü gitti siyah ekran oldu ama ses geliyor bekledim gelmesini gelmedi kapatıp fişten çektim belki gelir diye yine gelmedi bu nasıl olabilir daha 10 günlük televizyonda ? Hangi adımları izlemem lazım söylermisiniz Acilen Lütfen Teşekkürler..
Galiba YouTube den yazanda sizsiniz. Değişim oldu dediniz, süreci anlatırsanız sizden sonrakilerin markaya bakış açısına ışık tutarsınız.

C Çevrimdışı

Cosmos

Yeni Üye
11 Tem 2022
8
34
Galiba YouTube den yazanda sizsiniz. Değişim oldu dediniz, süreci anlatırsanız sizden sonrakilerin markaya bakış açısına ışık tutarsınız.
Tabi hocam hemen anlatayım Ürün 22.07.2022 Tarihinde Vestel servisi tarafından kuruldu Evime yakın olan bi vestel servisi geldi kurdu ürn hakkında gerekli bilgileri anlattı üründe 1 adet ölü piksel vardı ama çok dert etmedim çünkü değişim sonrası yeni gelecek ürünün 2-3 ve fazlası olmayacağı kesin değildi vesselam 31 Temmuz Pazar günü akşama doğru hiç bir sorun yoktu birden televizyon açıkken görüntü gitti siyah ekran oldu ses çıkmaya devam etti ilk önce kumandadan kapattım bekledim 5 dakika açtım aynı sorun devam ediyordu sonra fişten elektriği kesip 2-3 saat bekledim taktım sorun yine aynı şekilde devam ediyordu korkumda şuydu bir kaç şikayet okuduğum zaman kullanıcı hatası diyen servisler olmuş suçu kullanıcıya atmaları beni korkutmuştu. Sabah ilk işim servise kayıt bıraktım hemen geri dönüş sağladılar öğlen 1 ile 3 arası müsaitseniz servis kontrol için gelecek dediler. Eğer kullanıcı hatası var ise 120 TL para verilecek eğer yok ise para vermeyeceksiniz dedi tamam dedim. Servis geldi gelen arkadaşta benim 15 senelik tanıdığım bi arkadaş çıktı belkide o arkadaş sağolsun çok büyük kolaylık sağladı yada Vestel firması böyle profesyonelce çalışıyor bilemiyorum nitekim geldi baktı Led arızası dedi. Yeni cihazlarda olabliyormuş tv açıkken sesi açıp video çekti onu üst birime yolladı değişim istediğimi belirttim tamam dedi. Bu televizyon sizde kalsın 1 hafta içinde yenisi gelecek ve sizi arayacaklar dendi. 2 saat sonra Manisa Vestel fabrikasından telefon geldi Böyle bi olay yaşadığınız için üzgünüz vesaire gibi konuştular sağolsunlar. Değişim talebiniz onaylandı 1 hafta içinde Yeni ürün tarafınıza servisimiz aracılığıyla kurulacak dediler. Yani şaşırtıcı derecede hızlı bi geri dönüştü sorunumu 1 günde çözdüler televizyonu almadılar bile ona anlam veremedim sadece sanırım yeni televizyon geldiği zaman alacaklar :) Olay bundan ibaret Vestel servisi görüşmeyeli çok şaşırtıcı derecede profesyonel işler başarmış zannımca...

Son düzenleme:
arel gr Çevrimdışı

arel gr

Yeni Üye
20 Mar 2022
1
58
Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt