49UA2063DT 50UA2063DT 55UA2063DT 58UA2063DT Android Tv Teknik Özellikleri

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
indirc593f4b38f97caa3.jpg

İnceleme; Toshiba 58UA3A63DT

İnceleme;

Teknik özellikler;

Giriş çıkış Portları;

HDMI IN 4
USB 2
SCART Via RCA
OPTIC OUT 1
PC IN(VGA) VAR
ETHERNET GİRİŞİ VAR
1 CI+ Modül GİRİŞİ
USB CLONNING YOK
PVR READY YOK

Bağlantı ve Smart Özellikleri;
WI FI VAR
BLUETOOTH VAR
WIRELESS_DISPLAY(CHROME CAST) VAR
DSMART VAR
TIVIBU VAR
TKGS VAR
PUFFİN BROWSER VAR
NETFLIX VAR
AMAZON PRIME VIDEO VAR
YOUTUBE VAR
VESTEL ANDROİD MENÜ

SES ÖZELLİKLERİ;
SES CIKIS GUCU 2x10W
DTS TruSurround+DTS HD
DOLBY AUDIO PROCESSING DAP
SPEAKER BOX VAR
CEC_ARC VAR
SUBWOOFER YOK

PANEL ÖZELLİKLERİ;
PANEL Markaları
(şu anda panel üretimi bu şekilde)

HDR10 - DOLBY VISION
LED TİPİ; Direk LED
PIXELLENCE YOK
MEMC YOK
SMR (YAZILIMSAL) 1900
PANEL GERÇEK HIZI 60 HZ

ANA KART MB170
Ram;1.5Gb
İşlemci; 4 çekirdek
Android 9 pie

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

kartalsezo

Yeni Üye
16 Tem 2018
13
34
Merhabalar, yakın zamanda TV almayı düşünüyorum. Android TV mi yoksa smart webos tarzı mi tercih edilmelidir ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhabalar, yakın zamanda TV almayı düşünüyorum. Android TV mi yoksa smart webos tarzı mi tercih edilmelidir ?
Bazilari tek kumanda tek cihaz tercih eder. Bunlar mecburi olarak isteğine bağlı böyle android TV alır.
Biz ise android box ve iyi bir panele ait basit bir TV öneririz. Smart veya android tamamen sizin isteğinize bağlı

C Çevrimdışı

ciocio

Yeni Üye
2 May 2021
1
44
Turkcell TV+ ve vodafone Tv programı kurulabiliyor mu deneyen var mı??

A Çevrimdışı

Ahmet27

Yeni Üye
15 Haz 2021
1
31
F fikoloji hocam merhaba perşembe günü 50ua2063dt modeli geliyor 4300 tl nedersiniz veya bu fiyat bandında android tv önerebilirmisiniz ?

MMMuco Çevrimdışı

MMMuco

Yeni Üye
20 Haz 2021
6
Hocam videodaki model ile 49UA2063DT modeli aynı özelliklere mi sahip?

O Çevrimdışı

orhn94

Yeni Üye
1 Ağu 2021
14
30
F fikoloji Merhaba 49UA2063DT SAMSUNG VA olanın anakartı ne oluyor ? Yeni aldım da yeni yazılım yüklemem gerekiyor mu ?

E Çevrimdışı

Evil Belief

Yeni Üye
12 Tem 2021
49
F fikoloji hocamı dünden beri meşgul ettim, sonunda bugün 50UL2063DT'den vazgeçerek 50UA2063DT aldım. Araştırmamı sonlandırdım inşallah :) Teşekkür ederim paylaşımlarınız ve yardımlarınız için.

Bugün kurulum için gelecekler de panelde veya çerçevede kırık gibi bariz şeylere zaten bakacağım. Dikkat etmem gereken başka neler var acaba? Bununla ilgili bir rehber konu varsa onun da linkini atsanız çok makbule geçer.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji hocamı dünden beri meşgul ettim, sonunda bugün 50UL2063DT'den vazgeçerek 50UA2063DT aldım. Araştırmamı sonlandırdım inşallah :) Teşekkür ederim paylaşımlarınız ve yardımlarınız için.

Bugün kurulum için gelecekler de panelde veya çerçevede kırık gibi bariz şeylere zaten bakacağım. Dikkat etmem gereken başka neler var acaba? Bununla ilgili bir rehber konu varsa onun da linkini atsanız çok makbule geçer.
Buradaki https://tavsiyeforumu.com/konu/televizyon-test-pattern-resimli-anlatim.2745/
Dosyayı USB indir USB bağlayıp panel kontrolü yapınız. Gerisi kozmatik kusurlara bakınız hayırlısı olsun sevindim adına

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri