49UA2063DT 50UA2063DT 55UA2063DT 58UA2063DT Android Tv Teknik Özellikleri

S Çevrimdışı

serdargok

Yeni Üye
8 Şub 2022
7
43
Selamlar üstadlar ben toshiba 65ul2163dt modelini aldım. Televizyondan memnunum arayüz, görüntü, ses orta seviye fiyatına göre iyi, fakat bir sorunum var türksat arama yaparken tkgs seçeneği çıkmıyor kurulumda da görünmüyor bilgisi olan varmı acaba yazılım sorun u felan olabilirmi bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim..

D Çevrimdışı

demircan256

Yeni Üye
18 Şub 2022
2
42
Arkadaşlar merhaba,
Kullanmakta olduğum toahiba

50UA2063DT​

Model tv var.. Resim olarakda aşşağıda vericem.. Bu kanal listesi bazı arkadaşlarda farklı, şöyleki kanal listesi üzerinde kanal taşıma gibi sekmeler var ama bende yok.. Bunun olmaması tv sürüm güncellemesi ile alakalı mıdır yoksa başka bir durumdan kaynklımıdır?

Yani kanal taşıma silme olayı için buradan okuduğumu yaparak çözdüm.. Ancak sizlerden sormak istediğim 2 soru şunlar..

1-kanal listesi üzerindeki seçenekler bende neden yok?

2-tv sürüm güncellemesi gerekiyorsa ben bu güncellemeyi nasıl yapabilirim.

Yardımcı olursanız sevinirim..

IMG_20220218_005320.jpg

U Çevrimdışı

UgurQA 

Aktif Üye
24 Eyl 2020
58
Merhaba,
Bazı arkadaşlar olarak bahsettiğiniz kişilerin tv modelleri nedir acaba, bende de UA3A63DT modeli var ve kanal menüsü aynen sizin ki gibi.
Ek olarak tecrube ettigim bir bilgiyide paylaşmak isterim, servis menüsünde gezerken yanlışlıkla bir şeyi reset yapmıştım default olarak ve ülke ayarı GB olmuştu ingiltere ve İngilterede ki modellerde olan uygulamalar aktif olmuştu, artı olarak bu kanal arayüzü de değişmiş Freeview arayüzü ile çok daha farklı bir kanal arayüzü gelmişti ama malum türkiye ipsinde olduğumuz için özellikleri kullanamiyordum, üzerinde olduğumuz kanala özgü uygulamar vs. fakat sizin dediğiniz gibi kanal taşıma gibi seçenekler yoktu. Bahsettiğiniz arkadaşlarda böyle bir durum söz konusu olabilir, bazı ülkeler için farklı arayüzler olduğu açık. Deneyimlemek isterseniz ilk kurulumda farklı ülkeler seçerek merakınızı giderebilirsiniz.
Saygılar

D Çevrimdışı

demircan256

Yeni Üye
18 Şub 2022
2
42
Merhaba,
Bazı arkadaşlar olarak bahsettiğiniz kişilerin tv modelleri nedir acaba, bende de UA3A63DT modeli var ve kanal menüsü aynen sizin ki gibi.
Ek olarak tecrube ettigim bir bilgiyide paylaşmak isterim, servis menüsünde gezerken yanlışlıkla bir şeyi reset yapmıştım default olarak ve ülke ayarı GB olmuştu ingiltere ve İngilterede ki modellerde olan uygulamalar aktif olmuştu, artı olarak bu kanal arayüzü de değişmiş Freeview arayüzü ile çok daha farklı bir kanal arayüzü gelmişti ama malum türkiye ipsinde olduğumuz için özellikleri kullanamiyordum, üzerinde olduğumuz kanala özgü uygulamar vs. fakat sizin dediğiniz gibi kanal taşıma gibi seçenekler yoktu. Bahsettiğiniz arkadaşlarda böyle bir durum söz konusu olabilir, bazı ülkeler için farklı arayüzler olduğu açık. Deneyimlemek isterseniz ilk kurulumda farklı ülkeler seçerek merakınızı giderebilirsiniz.
Saygılar
Teşekkür ederim ilginiz için ama eğer böyle bir menü varsa elbet bilen biri çıkacaktır diye düiünüyorum.. Şimdi bir ayar yaparım kanallar vs gider birde uğraşmim angarya işlerle..

İyi forumlar.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Teşekkür ederim ilginiz için ama eğer böyle bir menü varsa elbet bilen biri çıkacaktır diye düiünüyorum.. Şimdi bir ayar yaparım kanallar vs gider birde uğraşmim angarya işlerle..

İyi forumlar.
Kanal taşıma direk yapılmıyor. Menü gelişmiş seçenekler tkgs kapat diyerek, home ayarlar kanal ayarlsrina girerek yer değişimi yapabilirsiniz.
Bahsettiğiniz farklı görsel televizyon lar smart olanlardır.

Y Çevrimdışı

Yusufkp

Yeni Üye
2 Mar 2021
21
40
Arkadaşlar merhabalar.
50ua2063dt donma sorunu var bende, fişini çekerek reset atıyorum. ekstra bir uygulamada yüklemedim arada Netflix arada YouTube sadece.
Ve bir ara android güncellemesi gelmişti. Bundanmıdır bilmiyorum.
Başına gelen yada çözümü bilen varmıdır

S Çevrimdışı

servett98

Yeni Üye
24 Mar 2022
3
30
Bütçem 10000 kadar var bana tavsiye vereceğiniz bir televizyon varmı android olması şart değil benim android TV box var HK1 RBOX X4 cihaz en son cihaz dir televizyon lazım bana sadece 146 veya 164 ekran olması güzel olur

S Çevrimdışı

servett98

Yeni Üye
24 Mar 2022
3
30
164--65 inç tvler
2 Toshiba 65ua3a63dt fiyatı 1000
3 Toshiba 65ua2063dt fiyatı 9500
4 Regal 65r754ua9 fiyatı 8700
5 Vestel 65ua9600 fiyatı 9500
146----58 inç tvler
3 Toshiba 58ua3a63dt fiyatı 8900
4 Toshiba 58ua2d63dt fiyatı 7600
5 Vestel 58ua9600 fiyatı 7900
164 ve 146 modellerinde hangisi mantıklı

M Çevrimdışı

Mrtdmr1907

Yeni Üye
9 Nis 2022
8
40
Toshiba 55 UA 2063 dt hakkında bilgisi olan varmı karma panelse hangi tip paneller kullanılıyor bilgi verirseniz sevinirim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri