3000-3500 TL Telefon Tavsiyesi (Sipariş Verildi)

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Xiaomi almada ne alırsan al Xiaomi redmi not 8 aldım sensör sorunu ghost ekran sorunu çıktı 1 aylık olmadan çok kalitesiz Xiaomi'ler alınmaz bence

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Xiaomi satış noktalarında 3199 birim fiyatına veriyorlar.Distrübitör garantili bence gayet makul bir fiyat...

Burada Mi Store yok hocam.
İnternetteki satıcılara da güvenemedim.

Realme XT sipariş ettim.

Gelirken Migros'a uğradım baktım güzel bir şey var mı diye, internetteki fiyatların aynısıydı ama istediğim cihaz yoktu.
Redmi Note 9, Mi Note 10 Lite, Redmi Note 8 ve P40 Lite vardı.

N Çevrimdışı

naftalin34 

Aktif Üye
7 Şub 2018
210
52
Burada Mi Store yok hocam.
İnternetteki satıcılara da güvenemedim.

Realme XT sipariş ettim.

Gelirken Migros'a uğradım baktım güzel bir şey var mı diye, internetteki fiyatların aynısıydı ama istediğim cihaz yoktu.
Redmi Note 9, Mi Note 10 Lite, Redmi Note 8 ve P40 Lite vardı.
mi9 t alsaydın keşke..ben 1 yıldır kullanıyorum..çok güzel bir telefon ekranı amoled olması zaten en artısı..neyse hayırlı olsun yeni telefonun

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
mi9 t alsaydın keşke..ben 1 yıldır kullanıyorum..çok güzel bir telefon ekranı amoled olması zaten en artısı..neyse hayırlı olsun yeni telefonun

Bu aldığım telefon da Amoled ekran hocam.
Kamera performansını incelediğimde Xiaomi Redmi Note 9'dan daha iyi geldi.
Mi 9T daha pahalıydı. Güvenilir satıcı bulabilseydim onu alırdım.

IMEI meselesi de, tekrar yaptırmam gerekir vs. diye riske girmedim açıkçası.
Çünkü taksitli nakit avans ile aldım cihazı, malum 12 taksit yapılmıyor. :kiskis
Bari riske girmiyim dedim. Umarım gelecek telefon da sorunlu değildir.
Son 1 adet yazıyordu aldım gitti. :bilmiyom

N Çevrimdışı

naftalin34 

Aktif Üye
7 Şub 2018
210
52
Bu aldığım telefon da Amoled ekran hocam.
Kamera performansını incelediğimde Xiaomi Redmi Note 9'dan daha iyi geldi.
Mi 9T daha pahalıydı. Güvenilir satıcı bulabilseydim onu alırdım.

IMEI meselesi de, tekrar yaptırmam gerekir vs. diye riske girmedim açıkçası.
Çünkü taksitli nakit avans ile aldım cihazı, malum 12 taksit yapılmıyor. :kiskis
Bari riske girmiyim dedim. Umarım gelecek telefon da sorunlu değildir.
Son 1 adet yazıyordu aldım gitti. :bilmiyom
ben kendim atmıştım imei yi....hem kendime hem kzıma aldım ..ikisinede imei attım :)))

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Hayırlı olsun öncelikle.

Neden xt aldın diye değil, bilgilendirme için yazıyorum çünkü bazı ergenler tek doğrunun, kendi yanlışları olduğunu zannediyor...

Özellikleri ve fiyatı 9t ile aynı hatta bir kaç noktada 9t üstün. Son kullanıcı bu minik farkları anlayamaz fakat 9t nin tasarımı ile konumlandığı yer çok ileride... Yazılım konusunda xt nedir bilmiyorum ama Çıkış yılı (ayı) itibariyle de çok fark yokken 9t tercih ederdim.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Hayırlı olsun öncelikle.

Neden xt aldın diye değil, bilgilendirme için yazıyorum çünkü bazı ergenler tek doğrunun, kendi yanlışları olduğunu zannediyor...

Özellikleri ve fiyatı 9t ile aynı hatta bir kaç noktada 9t üstün. Son kullanıcı bu minik farkları anlayamaz fakat 9t nin tasarımı ile konumlandığı yer çok ileride... Yazılım konusunda xt nedir bilmiyorum ama Çıkış yılı (ayı) itibariyle de çok fark yokken 9t tercih ederdim.

Valla hocam girdik bir topa bakalım, belki cihaz bozuk bile gelecek iade vs. uğraşacağım. :kiskis
Piyasa ölmüş, cenazesini kılan yok durum o diyeyim sana.
Bu telefon önce 3000 TL'den piyasaya çıkıp fiyatı 2500'e kadar düşmüş, şimdi de 3300'e kadar gelmiş.
Ki 4000'e yakın fiyat çekeni bile var. Serbest piyasa yersen. :kiskis

IMEI işine de elimde patlar, defalarca atmak zorunda kalırım belki diye girişmedim.
Telefonu kendi paramla almış olsam belki denerdim de, bu sefer de böyle olsun dedim açıkçası. :sirit

Telefon tamircileri de ayrı bir dünya zaten, güvenilir tamirci bulmak da mesele artık.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Hayırlı olsun umarım mutlu olursun, Oppo kaliteli üretim yapan bir firma Realme de bunu yansıtıyor bence

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt