3 AYLIK KISA SÜRELİĞİNE TANITIM AMAÇLI ÜCRETSİZ SİNEMA KANALLARI.

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
KONU BAŞLIĞIMIZDA BELİRTTİĞİMİZ GİBİ

BU AKŞAMA ÖZEL KANAL LİSTENİZE DERBİ YAYINI EKLENMİŞTİR..

YAYININ BİZİMLE BİR BAĞLANTISI YOKTUR PAYLAŞIM YAYINIDIR.

MAÇ SAATİ YAYIN VERİLECEKTİR

NOT: SERVERİMİZ 500 KİŞİ KAPASİTELİKTİR 500 KİŞİ SONRASI DONMA VS SORUNLARI İLE KARŞILAŞABİLİRSİNİZ
AYRICA YAYINLARIMIZA 1 DEN FAZLA İP KULLANICILARI BANLANACAKTIR....
Teşekkür ederim bilgilendirme için

S Çevrimdışı

sefabey

Yeni Üye
26 Nis 2019
21
43
BİLGİ:

YAYIN PANELİMİZ, KİMLİĞİ BELİRSİZ KİŞİ VEYA ŞAHISLAR TARAFINDAN SALDIRI ALTINA ALINDIĞINDAN, ŞİKAYET ÜZERİNE ERİŞİME KAPATILMIŞTIR.

ŞU DEMEK OLUYORKİ ÜCRETSİZ OLARAK SUNULAN HİZMETE İÇİNİZDE TAHAMMÜL EDEMEYENLER VAR, SİZLERE 3 AYLIK ÜCRETSİZ BİR SÜRE VERMİŞTİK FAKAT BUNU SUİSTİMAL EDENLER OLDUĞU İÇİN AN İTİBARİ İLE YAYINLARIMIZA ERİŞİM KAPATILMIŞTIR BİLGİNİZE SUNARIZ.

ÜCRETLİ SERVERLERİMİZ TAM DONANIMLI GÜVENLİK DUVARINA SAHİPTİR.
ÜYELİK ALMAK İSYEYENLER İLETİŞİM ADRESLERİMİZİ SUNDUGUMUZ REKLAMLARIMIZDAN BİZLERE ULAŞIM SAĞLAYABİLİR

TEŞEKKÜRLER

KONU KAPATILMIŞTIR.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
BİLGİ:

YAYIN PANELİMİZ, KİMLİĞİ BELİRSİZ KİŞİ VEYA ŞAHISLAR TARAFINDAN SALDIRI ALTINA ALINDIĞINDAN, ŞİKAYET ÜZERİNE ERİŞİME KAPATILMIŞTIR.

ŞU DEMEK OLUYORKİ ÜCRETSİZ OLARAK SUNULAN HİZMETE İÇİNİZDE TAHAMMÜL EDEMEYENLER VAR, SİZLERE 3 AYLIK ÜCRETSİZ BİR SÜRE VERMİŞTİK FAKAT BUNU SUİSTİMAL EDENLER OLDUĞU İÇİN AN İTİBARİ İLE YAYINLARIMIZA ERİŞİM KAPATILMIŞTIR BİLGİNİZE SUNARIZ.
Tam "bende izliyorum artık" yazacak iken bu yazıyı okuyunca hemen iptv girişi yaptım (botech üzerinden izliyebiliyordum) yayın yoktu tabii.
Ancak sevgili sefabey ,bu itham forum üyelerimiz için çok ağır olmuş gibi görünüyor,"İÇİNİZDE TAHAMMÜL EDEMEYENLER VAR" , burada iptv satışı yapan olmalı ki bu dediğinde haklı olabilesin ,sanırım kızgınlıkla bunu yazdın ama hakettğimizi sanmıyorum :)
Ben şahsen bu açıklamaya üzüldüğümü belirteyim, ki tam da izleyebileceğim bir sistemi de bulduğum için sevinmişken ,aşağıdaki resimde görünüyor :)

iptttv.jpg

Neyse,sağlık olsun :)

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
Popcorn Time bende sağlıklı çalışmıyor.
Stremio.
CyberFlix.
Terrarium Tv.
Tea Tv.
Tv Zion.
Kodi şimdilik yetiyor.
Bende popcort time var sadece bu yazdıklarınızı ilk defa duydum.:)
Popcorn time ın sevmediğim yonü altyazı senkronu ugrastırıyor.Ama bunlarıda deneyim. :)

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Stremio kurması zor gibi gelsede 10 saniye.
Ve elinizin altında mükemmel bir uygulama.
Yok yok. ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bende kodi ve libreelec kurulu,alt yazılı filmleri çok rahat izliyorum,özellikle libreelec daha iyi görünüyor ,ayrıca her ikisi de ekranı olmayan eski dell 1525'dedir,bir nevi medya player gibi kullanılıyor ,tabii server olarak kullandığımı da belirteyim.
Popcorn yükledim ama kaldırdım,benim için en iyisi libreelec :ok

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
Bende kodi ve libreelec kurulu,alt yazılı filmleri çok rahat izliyorum,özellikle libreelec daha iyi görünüyor ,ayrıca her ikisi de ekranı olmayan eski dell 1525'dedir,bir nevi medya player gibi kullanılıyor ,tabii server olarak kullandığımı da belirteyim.
Popcorn yükledim ama kaldırdım,benim için en iyisi libreelec :ok
Abi ben sadece popcorn time kurulu işe yarıyor açıkcası güzel program sen pc yemi kurdun bu uygulamalar cep telede kuruluyormu

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
İndirip kurun.
Altyazı ve proğram dilini Türkçe yapın.
Baştan başlatın.
Sol çizgiye tıklayıp eklentilere tıklayın.
Bütün eklentileri indirin.
Baştan başlatın.
Hepsi bu.
Mükemmel ötesi bir proğram.
Youtubede anlatımı var.

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
İndirip kurun.
Altyazı ve proğram dilini Türkçe yapın.
Baştan başlatın.
Sol çizgiye tıklayıp eklentilere tıklayın.
Bütün eklentileri indirin.
Baştan başlatın.
Hepsi bu.
Mükemmel ötesi bir proğram.
Youtubede anlatımı var.

ben o programı cep telefonuma kurmustum.Orda olmamıştı.Dün pc ye kurdum.Bu sabah baktım biraz bir arkadaşımda rastlantıdır,bu programdan bahsetti.
Açtım baktım içinde eklentileri bulup kurdum.Ama işyeri pc si olduğu için çok kurcalamadım.Akşam evde detaylı inceleyeceğim.Bakalım popcorn time ile farkı nedir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt