3 AYLIK KISA SÜRELİĞİNE TANITIM AMAÇLI ÜCRETSİZ SİNEMA KANALLARI.

F Çevrimdışı

Fet1735

Süper Üye
25 Ağu 2018
725
Telefon iphone ise sorun çıkarıyor.
Samsung, Huawei, Asus, Sony hepsine kurdum çalışıyor.

Helenmirren Çevrimdışı

Helenmirren 

Tester
Aktif Üye
7 Ocak 2018
471
BİLGİ:

YAYIN PANELİMİZ, KİMLİĞİ BELİRSİZ KİŞİ VEYA ŞAHISLAR TARAFINDAN SALDIRI ALTINA ALINDIĞINDAN, ŞİKAYET ÜZERİNE ERİŞİME KAPATILMIŞTIR.

ŞU DEMEK OLUYORKİ ÜCRETSİZ OLARAK SUNULAN HİZMETE İÇİNİZDE TAHAMMÜL EDEMEYENLER VAR, SİZLERE 3 AYLIK ÜCRETSİZ BİR SÜRE VERMİŞTİK FAKAT BUNU SUİSTİMAL EDENLER OLDUĞU İÇİN AN İTİBARİ İLE YAYINLARIMIZA ERİŞİM KAPATILMIŞTIR BİLGİNİZE SUNARIZ.

ÜCRETLİ SERVERLERİMİZ TAM DONANIMLI GÜVENLİK DUVARINA SAHİPTİR.
ÜYELİK ALMAK İSYEYENLER İLETİŞİM ADRESLERİMİZİ SUNDUGUMUZ REKLAMLARIMIZDAN BİZLERE ULAŞIM SAĞLAYABİLİR

TEŞEKKÜRLER

KONU KAPATILMIŞTIR.
Şahsen pek inanmadım :) ticari amaçlı yazı gibi okudum

Helenmirren Çevrimdışı

Helenmirren 

Tester
Aktif Üye
7 Ocak 2018
471
Benim ilk aklıma gelen, ''konu 26 Nisan da açılmış, eh hemen hemen 1 ay olmuş sayılır. Beğenen bundan sonrası için elini cebine atmalı'' diye tercüme ettim yazıyı :)
Fakat şu var buna hakları var çünkü bir ay gibi bir sürede bu kişiler beklenen hizmetin vermişler yorumlardan gördüğüm kadarıyla keza yapılan açıklamayı samimi bulmadım bunun dışında artık hizmeti ücretsiz vermeyeceklerini güzel dille açıklasalardı daha yararlı olabileceğini düşünüyorum.

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268
Şahsen pek inanmadım :) ticari amaçlı yazı gibi okudum
O hissiyatı fazlasıyla yansıtıyor eee ne demişler nefsine uğraştıracak bir iş bulmazsan nefis seni peşinen götürüp uğraştırcak bir iş bulurmuş :)))) ip nin güvenirliğini tartışıyoz ee tarih tekerrürden ibaret ders çıkartmak gerek;
eskiden de ki halada günümüzdede yapılır.
1400 yıl evvel 1380 li yıllar "Hadislerin güvenilirliği" konusunda ne alaka demeyin az sabır da!!! :)) bazı insanların gözünü açmak gerek.. açılmasının doğal olarak hadisleri savunmak için duymuşsunuzdur sizlerde muhtelif hikayeler anlatılmaya başlanmış ( aktaran yine hadisleri toplayan kişilerdir genelde). Ne yazıkki çoğu zaman akıl yürütmeden uzak insanlar bazen hikayelerdeki tutarsızlığı göremeyerek yada araştırmadan diyelim ”inanırlarmış” neysede şimdi Alimin biri derler kimi de Buhari’nin meşhur hikayesinde derler sahte hassasiyetin altındaki korkunç gerçekleri gösterdiği hikayeye dönelim;
Bir gün bu Alim, Peygamberimizden (S.A.V) bizzat duyduğunu söyleyen bir adamdan bir hadis almak için dere tepe, çöller hatta birbucuk iki ay kilometrelerce yol gitmiş. Adamın yanına vardığında , onu elinde kimi külahla kimide elinde yem yada bişey varmış gibi atını çağırırken bulmuş, kimi yerde bu adamı bu davranışından dolayı görünce dönüp geldiğini kimide Alim şöyle sormuş derler : ”Elinde (Külahta) yem var mıydı?” Adam hayır diye cevap vermiş. Bunun üzerine Alim (Buhari) , ”atını kandıran beni de kandırır” "atını kandıracak kadar düşmüşse hadisi şerifede bir yalan katarak aktarır" gibi bir özlü söz söylerek o hayvanı yem verme duygusuyla kandıran adamın hadisi almamış sağlam kaynak olamaz diyerek oradan gitmiş.

Şimdi tutarsızlıkları ele alalım. Alimin dediği gibi , adamı yalancı kabul edelim. Eğer Alim oraya 5 dakika önce varsaydı , adamı atını kandırırken göremeyecek , uydurma bir hadisi sahih diyerek bilgiyi alacaktı. Bizim elimize de en ”sahih” kaynak içerisinde uydurma bir hadis geçecekti.

Atını kandırmaya çalışan adama güvenmemek gerçekten bir titizlik mi evet titizlik.. Piyasada dünyaaa çakal var vur kaççı helali haram yoldan para kazanmayı bilmeyen yokmu e çok.. yani sen başlığa demişsin ki baaaakkk
""3 AYLIK KISA SÜRELİĞİNE TANITIM AMAÇLI ÜCRETSİZ SİNEMA KANALLARI"" yorumsuz!!!!!

Bi söz daha vardı insanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi yeğlerim gibi ... Yayını Kapatmak için Mazeret ararsan istediğin kadar bulursun sen o m3u yu sebil gibi burdan hatta sosyal ağlardan yaymadın mı? yaydın e sonuçunu bilmiyomuydun başına ne gelebileceğini .. kimse safı oynayan akıllı olmasın !!!
ee biz suçlu değilmiyiz hemde fazlasıyla bu KUL hakkımıdır ALASIYLAAA pazar nerden çıkıyo Arz talep değilmi istek arzu beklentiler diyorum ya :))
Günah herazamn günahtır !! Aldatmaya girmiyormu :))) Macaristanda Budapeşte sefferine giderken hatta herkesinde bildiği tarihi olaydır;
Kanuni Sultan Süleyman Han ın ordusunun askerleri üzüm bağlık bahçelik yanından geçerken koparırlar ve dallarına zamanın parasını mendiller asarlar kendilerince!!! Adamlarda tabiki bu durumu duyuncada bunlar adiller bunlar diye kapılarını açarlarmış AMAAA devamı anlatılmaz !!!! osmanlı yada türkler zalimlik yapmamışlardır diye anlatılır !!! Sultan'ın kulağına bu durum gider o zamanın Komutanını çağırtır yanına böyle böyle yapmışsınız doğrumu diyekomutan savunmasını açıklar yerine para bağladık demiş ;
Kanuni Sultan Süleyman Han komutanına Ahlaksız vs diye fırçalar, o adamın o üzümü satacağını nerden biliyosun demiş al paranı konuşma der gibi bide dallara asmışınız RIZASI varmıydı demiş fazla verdin az verdin satmayacaktı belki!!! sen onun rızasını almadan nasıl yaptırdın demiş ee
bu yayınlar yasalmı !!! değil Di****rk ,Ti**bu, Kab***net, Ds**rt yada yabancı yayın kuruluşun rızası varmı yok :))) YASAK diyor bide dimi ee bizimki neyin kavgası o veren diyelimki günahkar günahına çevresini alet edip cehennemdeki odun sayısını arttırıyor kimmm dur diyebiliyor :))) diyo birisi ANLAYANA..
kalın sağlıcakla :)))

Kusura bakmasın amacım kimseyi üzmek, kırmak değil bilakis üzdüysemde Hakkını helal etsin..
Sevgi saygı selamlar..

S Çevrimdışı

sefabey

Yeni Üye
26 Nis 2019
21
43
TEKRAR MERHABALAR.

Yeni bir alt yapı oluşturarak paylaşımda sunduğumuz panel linkimiz tekrar aktif edilmiştir.

paylaşımda bulunduğum linkin kullanım süresi 01/08/2019 tarihine kadar bir aksilik olmazsa kullanıma açık kalacaktır.
100 kişi bağlantı kapasitesi bulunmaktadır 100 kişi aşımı sonrasında fazla yüklenmeden dolayı donma vs sorunları ile karşılaşabilirsiniz. yayınlarımızı paylaşım amacı ile kullananlar tespit edilip banlanır 1 den fazla aynı ip üzerinden yayınlara erişim yapanlar ve ayrıca yayınlarımızı uygulama veya panel kullanımında paylaşım olarak kullananlar banlanacaktır.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

AKTİF OLAN M3U LİNKİMİZ

eleştiride bulunan arkadaşlar için bir açıklama:

arkadaşlar biz ücretsiz hizmet yapmıyoruz bunun bilincinde olunuz.
paylaşmış oldugum yayın linki tamamiyle tanıtım amaçlıdır ve korumasız bir sisteme sahiptir.
sonuçta size test olarak sunuyoruz bide bunun için extra masrafa giremeyiz.
piyasada iptv adına dolandırılan birçok arkadaşlarımıza yardımcı olmak için burdayız gereksiz yorumlarınızı kendinize saklayabilirsiniz bunuda belirtmiş olalım

premium hizmetimizden faydalanmak isteyen herkese yardımcı olabilriiz

Son düzenleme:
meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
TEKRAR MERHABALAR.

Yeni bir alt yapı oluşturarak paylaşımda sunduğumuz panel linkimiz tekrar aktif edilmiştir.

paylaşımda bulunduğum linkin kullanım süresi 01/08/2019 tarihine kadar bir aksilik olmazsa kullanıma açık kalacaktır.
100 kişi bağlantı kapasitesi bulunmaktadır 100 kişi aşımı sonrasında fazla yüklenmeden dolayı donma vs sorunları ile karşılaşabilirsiniz. yayınlarımızı paylaşım amacı ile kullananlar tespit edilip banlanır 1 den fazla aynı ip üzerinden yayınlara erişim yapanlar ve ayrıca yayınlarımızı uygulama veya panel kullanımında paylaşım olarak kullananlar banlanacaktır.

AKTİF OLAN M3U LİNKİMİZ

eleştiride bulunan arkadaşlar için bir açıklama:

arkadaşlar biz ücretsiz hizmet yapmıyoruz bunun bilincinde olunuz.
paylaşmış oldugum yayın linki tamamiyle tanıtım amaçlıdır ve korumasız bir sisteme sahiptir.
sonuçta size test olarak sunuyoruz bide bunun için extra masrafa giremeyiz.
piyasada iptv adına dolandırılan birçok arkadaşlarımıza yardımcı olmak için burdayız gereksiz yorumlarınızı kendinize saklayabilirsiniz bunuda belirtmiş olalım

premium hizmetimizden faydalanmak isteyen herkese yardımcı olabilriiz
hocam linkteki kanallar çalışmıyor?

S Çevrimdışı

sefabey

Yeni Üye
26 Nis 2019
21
43
hocam linkteki kanallar çalışmıyor?

100 kişi bağlantı kapasitesi bulunmaktadır 100 kişi aşımı sonrasında fazla yüklenmeden dolayı donma vs sorunları ile karşılaşabilirsiniz

sık sık kontrol ediniz

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
100 kişi bağlantı kapasitesi bulunmaktadır 100 kişi aşımı sonrasında fazla yüklenmeden dolayı donma vs sorunları ile karşılaşabilirsiniz

sık sık kontrol ediniz

hocam 100 kişinin kullanımı kontrol altına alsanız gizli link paylaşımı vs. gibi Sota Sota hocam bu konuda yardımcı olabilir?

Daha önce biryerden ip tv aldım hiç memnun kalmadım .Sizden deneme imkanı olursa tekrar ip tv almayı düşünebilirim.

S Çevrimdışı

sefabey

Yeni Üye
26 Nis 2019
21
43
hocam 100 kişinin kullanımı kontrol altına alsanız gizli link paylaşımı vs. gibi Sota Sota hocam bu konuda yardımcı olabilir?

Daha önce biryerden ip tv aldım hiç memnun kalmadım .Sizden deneme imkanı olursa tekrar ip tv almayı düşünebilirim.

apple-touch-icon.png
görseldeki smart tv uygulamasını kullanıyorsanız eğer premium yayınlaırmızdan 7 günlük deneme yayın verebiliriz

(PREMİUM YAYINLARIMIZI yanlızca SMART İPTV üzerinden yüklemekteyiz)

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
apple-touch-icon.png
görseldeki smart tv uygulamasını kullanıyorsanız eğer premium yayınlaırmızdan 7 günlük deneme yayın verebiliriz

oda olabilir uygulama yı biliyorum kurabilirim tekrar.Ancak şuan sezon zamanı olmasada almadan önce 3 ay gibi bir süre deneyimlemek isterim.Şuan yoğun bir dönemdeyim tatil öncesi iş yerindeki son işlerimizi bitirmeye çalışıyoruz akşamları da yorgun olduğuma çok vakit ayırabilceğimi sanmıyorum hocam?

B Çevrimdışı

bahri77

Yeni Üye
15 Haz 2019
18
42
apple-touch-icon.png

ben yeni samsung 50nu7400 aldım fakat app storede smart ip tv yok.

hangi uygulama var iptv için ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt