24 Eylül A101 HiLevel 55UHL1000

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abi muhbir var sitede sen Video da ne gelecek desen 2 3 saat sonra satılık ilanı çıkıyor ?
İnan ki özellikle üretim tarihini görünce piyasada var mı diye baktım ama ''Yoktur canım'' demiştim kendi kendime ve yoktu. Hakikaten yuh dedim satışa çıktığını duyunca.

Aman çıksın canım sıkıntı yok, değişiklik iyidir :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Kardeşim yurdışına satış yapıyor tabikide var, ama şunu alğılamıyorsun diyorumki sevgili kardeşim satışı yapılan çoğu ürünlerde bunda verstelde var yurt dışına satışımız yok anlamı şu, abidik gobidik sistemle tüketiciyi aldatıyorlar samsunlu elektronik konusunda bilginiz veyada uzamanda olursun şunu biliyoruzki biz tüketicileri iyi kadırıyorlar demi Samsun lu kardeşimm:)

Çok kötü bir Türkçe kullanıyorsunuz ve yazdıklarınızın ne anlam içerdiği zor anlaşılıyor.

O abidik gubidiklere örnek verirseniz, forum üyeleri GERÇEK bir bilgiye ulaşmış olur, yoksa içeriği abidik gubidik olan mesajların çok da yeri olmuyor forumumuzda. Abidik gubidik veri paylaşanlar da tabi :)

Karl1 Çevrimdışı

Karl1 

Aktif Üye
17 Haz 2018
76
50
Adem Bey'in tv hakkında çekmiş olduğu bilgilendirici videodan sonra alım fikrimi iptal ettim. Ben Va panel seviyorum ve salonumda da Va panel olan bir tv kullanıyorum, ancak bu tv de çok fazla özelliğin kısılmış olması da hiç hoşuma gitmedi. Şu an yine Adem Bey'in söylediği yeni model 55 inchlik Toshiba bayağı ilgimi çekti. Adem Bey bu yeni Toshiba Tv ile ilgili bir başlık açabilirse biz kullanıcılar için çok makbule geçer. Adem Bey, emeklerinize sağlık. Teşekkürler...

B Çevrimdışı

Başgan

Yeni Üye
16 Haz 2020
32
Adem Bey'in tv hakkında çekmiş olduğu bilgilendirici videodan sonra alım fikrimi iptal ettim. Ben Va panel seviyorum ve salonumda da Va panel olan bir tv kullanıyorum, ancak bu tv de çok fazla özelliğin kısılmış olması da hiç hoşuma gitmedi. Şu an yine Adem Bey'in söylediği yeni model 55 inchlik Toshiba bayağı ilgimi çekti. Adem Bey bu yeni Toshiba Tv ile ilgili bir başlık açabilirse biz kullanıcılar için çok makbule geçer. Adem Bey, emeklerinize sağlık. Teşekkürler...

kesinlikle katılıyorum. Yeni toshiba ile ilgili bir başlık açılırsa çok seviniriz. Tanıtım fotoğraflarında çok geniş açılı olan bir görsel var. LG IPS panel midir diye umutlandım açıkçası :) 2000 tarama hızı ve açık özellikleri ile cazip geldi

T Çevrimdışı

tfgezgin

Yeni Üye
18 Eyl 2020
4
44
Video için teşekkürler Adem Bey. Ürün bana uygun değilmiş :)
Artık inç olarak 65 düşünüyorum. Yeni Toshiba da fena durmuyor. Bakalım beklemeye devam

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Video için teşekkürler Adem Bey. Ürün bana uygun değilmiş :)
Artık inç olarak 65 düşünüyorum. Yeni Toshiba da fena durmuyor. Bakalım beklemeye devam

Her zaman yazdığımız üzere bu forumun ve bizlerin amacı sizlere mal pazarlamak değil o nedenle tüketiciye fayda sağlamayacak bir ürünü allayıp pullamanın da anlamı yok.

Ürün ortada, kötü değil ama uçan kaçan bir şey de değil Can abinin tabiri ile. İşine yarayacak olan arkadaşlarımız mutlaka olacaktır, İşine yaramayacak olanlar ise yanlış bir yatırım yapmasın, ona göre hareket etsinler istedim.

Amacıma ulaşabilmişim gelen tepkilere bakılırsa. Ne mutlu bana ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Birkaç gün içerisinde (Fırsat bulursam yarın) bununla ilgili de bir paylaşım yapar ve konu başlığı açarım, Fikirlerimizi orada derya deniz sereriz ortaya nasipse :ok

E Çevrimdışı

esenyel55

Yeni Üye
20 Eyl 2020
9
40
A Adem Helvacı
bugün A101 de Hi Level 55UHL960 2849 TL ve TOSHİBA 43LL2A63DT 2399 TL gördüm. veya
Toshiba 43V6863, 43UL3B63DT 2899 tl olabilir. hocam ''ürünler tükenmeden lütfen'' benim profilime uyan en iyi tv hangisi yardımcı olursanız sevinirim.

selamün aleyküm. genellikle ulusal kanallar, arada film genellikle aksiyon, youtube (çizgifilm) izlerim. oturma odası dikdörtgen. en fazla 45 derecelik açıdan izlenecek. duvara monte. 40 inç civarı. bütçe 2500 +- civarı. xiaomi mi box s var. tavsiyeniz ne olur? ben 24 eylülde a101 e gelecek samsung 40N5000 (taksitli 2426tl) düşünüyordum ama internette samsung 40T5300 (2725 tl) gördüm. fark az olunca 40T5300 mü alsam acaba? veya bu bütçeye başka hangi modeli önerirsiniz? A Adem Helvacı

Son düzenleme:
Yerel Basın Çevrimdışı

Yerel Basın

Yeni Üye
11 Eyl 2020
39
60
Çok kötü bir Türkçe kullanıyorsunuz ve yazdıklarınızın ne anlam içerdiği zor anlaşılıyor.

O abidik gubidiklere örnek verirseniz, forum üyeleri GERÇEK bir bilgiye ulaşmış olur, yoksa içeriği abidik gubidik olan mesajların çok da yeri olmuyor forumumuzda. Abidik gubidik veri paylaşanlar da tabi :)
Ben anladım onu Adem bey, mazAllah markaların satışında sorun olur :)

R Çevrimdışı

Razumov

Yeni Üye
23 Eyl 2020
4
33
Ben aldım televizyonu. Bütçesi benim gibi kısıtlı olanlar için güzel bir seçenek bence. Ben çeyizim için aldım. Malum her şeyin en iyisini almak mümkün olmuyor ülkemizde. Görüntüden, sesten vs. gayet memnun kaldım. Tek sorunu kumandası dandik bence. Yazı yazarken kullanışlı değil. Bir de bu televizyonu nasıl güncelleyebiliriz bilen biri yardım ederse çok makbule geçer.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Adem Helvacı
bugün A101 de Hi Level 55UHL960 2849 TL ve TOSHİBA 43LL2A63DT 2399 TL gördüm. veya
Toshiba 43V6863, 43UL3B63DT 2899 tl olabilir. hocam ''ürünler tükenmeden lütfen'' benim profilime uyan en iyi tv hangisi yardımcı olursanız sevinirim.

3 dakikalık kısa bir video çekiyorum sizin için. Gün içerisinde yayınlamış olurum muhtemelen :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ben aldım televizyonu. Bütçesi benim gibi kısıtlı olanlar için güzel bir seçenek bence. Ben çeyizim için aldım. Malum her şeyin en iyisini almak mümkün olmuyor ülkemizde. Görüntüden, sesten vs. gayet memnun kaldım. Tek sorunu kumandası dandik bence. Yazı yazarken kullanışlı değil. Bir de bu televizyonu nasıl güncelleyebiliriz bilen biri yardım ederse çok makbule geçer.
Servis menüden mevcut yazılımına bakın önce, sürümü ise ÇEKİRDEK YAZILIM konu başlığında kontrol edip daha güncel bir sürümü var mı bakabilirsiniz zira forumda sunduğumuz destek sayesinde çoğu zaman firma OTA üzerinde sunmadan evvel arkadaşlarımız foruma yazılımı eklemiş oluyorlar.

R Çevrimdışı

Razumov

Yeni Üye
23 Eyl 2020
4
33

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt