211S V1-V3 Yazılım Güncelleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M Çevrimdışı

muzoz

Yeni Üye
16 Şub 2019
32
51
son yazılım yüklü sorun ne olabilir yazılımsal olabilir mi yada anakart mı arızalı olabilir
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bir cevabınız var mı konu hakkında

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
son yazılım yüklü sorun ne olabilir yazılımsal olabilir mi yada anakart mı arızalı olabilir
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bir cevabınız var mı konu hakkında
Yazılımsal olabilir, internet kaynaklı olabilir, aynı videoda ise bundan kaynaklı olabilir, ısı kaynağına yakınsa zamanla işlemci fazladan ısınıp kapatabilir, ana kart sorun olabilir. Olabilir de olabilir

M Çevrimdışı

metnar

Yeni Üye
16 Mar 2018
30
Sayın fikoloji hocam benim sorunum televizyonda youtube izlerken belli bir süre sonunda televizyon donup kalarak televizyon kendi kendine reset atıyor sorun yazılımsal olabilir mi son yazılım yükle sorun ne olabilir
Bu problem eski sürümün bir tanesinde bende de olmuştu. Sonraki güncellemede gitti. Sonu 17 olan yüklenmiyor, bir önceki 14 ile biteni yükleyebilirsiniz. Şimdilik çalışan son sürüm bu..

akdrhmz Çevrimdışı

akdrhmz 

Aktif Üye
25 Eyl 2018
68
35
anlaşılan v1 ler boşta kalacak en iyisi android box almak başka çare yok amazon prime bekliyordum twitch gelmiş :S
Aynen hocam bende baktım güncelleme gelmiyor aldım mibox hem daha hızlı hem istediğim programı yükleyebildiğim için Netflix harici birşey izlemek istediğimde PC bağlama derdinden kurtuldum.

A Çevrimdışı

anakonda_06

Yeni Üye
26 Ocak 2021
4
34
merhabalar
hocam sn8423892 001784 seri nolu hı level 43hl650 tv açılmıyor stand by ışığı yanıp sönüyor ama siyah ekran
yazılım yükleyerek kurtarma durumu olabilir mi

saygılar

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
merhabalar
hocam sn8423892 001784 seri nolu hı level 43hl650 tv açılmıyor stand by ışığı yanıp sönüyor ama siyah ekran
yazılım yükleyerek kurtarma durumu olabilir mi

saygılar
Burada destek alabilirsiniz ?

K Çevrimdışı

konyaefe

Yeni Üye
4 Şub 2021
4
39
arkadaşlar acemiyim biraz. Forumda da yeniyim.Bunun yazılımı güncel mi yardımcı olur musunuz?Toshiba tv

IMG_20210204_220126.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt