211S V1-V3 Yazılım Güncelleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S Çevrimdışı

serkandurmaz88

Yeni Üye
10 Kas 2020
4
35
üstatlar selam ben acemiyim bende hilevel hl750 var mb211 v3.19 olduğunu gördüm ancak versiyon linkinde vestel dali picasso vs yazıyor amazon prime klasörü de var ben bunların hangisini yüklemeliyim? kumandada prime tuşu mevcut çalışıyor

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
üstatlar selam ben acemiyim bende hilevel hl750 var mb211 v3.19 olduğunu gördüm ancak versiyon linkinde vestel dali picasso vs yazıyor amazon prime klasörü de var ben bunların hangisini yüklemeliyim? kumandada prime tuşu mevcut çalışıyor
Tv normal çalışıyorsa ,yüklemene gerek yok bence,çünkü yazılım yüklemek riskli iştir :ok

M Çevrimdışı

mehmedfuad

Yeni Üye
20 Kas 2020
1
34
titanyum versiyonu yok, klasörde nexon için hangi dosyayı seçeceğim?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

nexon 49 inç mb211 v.3.19.17.2 tv ye hangi yazılım yüklenmelidir

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

serkandurmaz88

Yeni Üye
10 Kas 2020
4
35
Hilevel 49hl750 den bildiriyorum. Qui menü v3.33.10 bu başlıktan inip kurmuştum 5dk önce yazılım güncelleme uyarısı geldi. Daha önce yeni yazılım otomatik gelmiyordu. Ustalara sormadan yapmak istemedim V3.33.13 gelmiş bu sürümde neler yenidir?

ad33p Çevrimdışı

ad33p

Yeni Üye
28 Şub 2019
7
Hilevel 49hl750 den bildiriyorum. Qui menü v3.33.10 bu başlıktan inip kurmuştum 5dk önce yazılım güncelleme uyarısı geldi. Daha önce yeni yazılım otomatik gelmiyordu. Ustalara sormadan yapmak istemedim V3.33.13 gelmiş bu sürümde neler yenidir?
Güncellemeyi yaptınız mı? Bana da geldi de, şimdi Netflix, Prime gibi bir uygulamaya desteğini kaldırır diye kurmaya çekiniyorum. Daha önce Vestel 43FB7500 vardı güncelleme ile Netflix'i kaldırdılar televizyondan. Güncellediyseniz bir değişiklik gördünüz mü güncelleme sonrası?

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Güncellemeyi yaptınız mı? Bana da geldi de, şimdi Netflix, Prime gibi bir uygulamaya desteğini kaldırır diye kurmaya çekiniyorum. Daha önce Vestel 43FB7500 vardı güncelleme ile Netflix'i kaldırdılar televizyondan. Güncellediyseniz bir değişiklik gördünüz mü güncelleme sonrası?
mb211s icin prime destegi var, mb211 kart icin yok..

S Çevrimdışı

serkandurmaz88

Yeni Üye
10 Kas 2020
4
35
hocam maalesef otomatik olarak çıkmıştı ben de daha sonra dedim ve tekrardan yazılım güncelleme uyarısı gelmedi. usb ile atmak lazım onu da yapmadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri