211S V1-V3 Yazılım Güncelleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K Çevrimdışı

Kaplan24

Aktif Üye
30 Eki 2020
115
38
F fikoloji, fikoloji üstad bir konuda fikrine ihtiyacım var Regal 49r6520f TV aldık gayet memnunuz yazılım guncel değildi formdan Vestel Qui menü son güncel yazılımı Regal TV me yazdım ama 211 ve 211 s kart arasındaki fark nedir TV ye yanlış bir şey yapmayim destek rica ediyorum

IMG_20201102_115922b9c1313e0543ed49.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Değerli üstadlar ben yazılımı yükledim ama eski yazılımda ki çözünürlük kalitesi gitti ana kart aynı ve son güncel ama tabi Qui menüyü yukledim mantıken öndeki Regal yazısı olsa bile Vestel 211 kartı Vestel TV de de kullanıyor Regal de hı level de daha da vardır elbette eski yazılımda insan yüzlerinde keskinlik vardı Vestel Qui yi yükleyince o keskinlik gitti yarın dalı Qui günceli kuracam sizin tecrübeniz bu durumla ilgili ne söyler acaba

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji, fikoloji üstad bir konuda fikrine ihtiyacım var Regal 49r6520f TV aldık gayet memnunuz yazılım guncel değildi formdan Vestel Qui menü son güncel yazılımı Regal TV me yazdım ama 211 ve 211 s kart arasındaki fark nedir TV ye yanlış bir şey yapmayim destek rica ediyorum

IMG_20201102_115922b9c1313e0543ed49.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Değerli üstadlar ben yazılımı yükledim ama eski yazılımda ki çözünürlük kalitesi gitti ana kart aynı ve son güncel ama tabi Qui menüyü yukledim mantıken öndeki Regal yazısı olsa bile Vestel 211 kartı Vestel TV de de kullanıyor Regal de hı level de daha da vardır elbette eski yazılımda insan yüzlerinde keskinlik vardı Vestel Qui yi yükleyince o keskinlik gitti yarın dalı Qui günceli kuracam sizin tecrübeniz bu durumla ilgili ne söyler acaba
Bazı yazılımlar daha iyi olsada bazılarında sorun oluyor, sizin ki V3 olduğu için otomatik olarak qui

V Çevrimdışı

ViperSRT

Yeni Üye
9 Mar 2020
9
34
Amozon prime Netflix gibi bir platform. O eklendi
Merhaba,

Hi-Level 49HL660 için V 3.33.10 sürümünü yüklemiştim 2-3 ay önce. Şu an güncel klasöründe yine aynı sürüme ait dosyalar var. Yeni eklediğiniz güncel sürüm amazon prime klasöründe olan dosyalar mı acaba? O klasördeki dosyaların da isminde 333100 yazıyor. Eğer eklediğiniz o klasör ise, oradaki picasso sürümünü kurabilir miyim?

M Çevrimdışı

metnar

Yeni Üye
16 Mar 2018
30
F fikoloji
Hocam benim Toshiba da ilk aldığım günden beridir Amazon prime vardı.. hatta kumanda da tuşu var. Neden amazonlu bir yazılım geldi ki tekrardan?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri