211S V1-V3 Yazılım Güncelleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H Çevrimdışı

hfy44 

Aktif Üye
22 Nis 2019
64
44
Bu arada kaç mesaj yolladın ki mesajların birleşti ,merak ettim :)
Ya ben tam yazarken siz birşeyler yazınca forum uyarı veriyor bende yazdığımı kopyalıyorum sizin yazdıklarınızı okuyup tekrar devam ediyorum en sonundada sms doğrulama falan hatası verdi işler karıştı sonra bir baktım birsürü mesaj yazmışım?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

v3 yüklemesi gerekiyor ,orada diger markalar icin yazilimlar var zaten
sizinki eski sürüm.yeni sürüm 3.26.10.1. tv niz hangi marka?

Ben daha öncede yazılım indirip kurdum o yüzden doğru yazılımı indirdiğime eminim
Tv toshiba 49l2863dat
V3 versiyonu olan

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Ya ben tam yazarken siz birşeyler yazınca forum uyarı veriyor bende yazdığımı kopyalıyorum sizin yazdıklarınızı okuyup tekrar devam ediyorum en sonundada sms doğrulama falan hatası verdi işler karıştı sonra bir baktım birsürü mesaj yazmışım?
Beni ilgilendiren de bu idi ,bunun için sormuştum :ok
Sms hatası veriyor sistem sanırım .

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Evet dogru yazilim indirmissiniz bahsettiginiz olay mb230 güncellemeleri icin de olmustu,zip dosyasinin icindeki yazilim upgrade ile baslamiyordu ,isimi düzeltip ekledigimde güncelleme basarisiz uyarisi geliyordu.Daha sonra baska bir markaya ait güncellemenin isimini degistirip yükleyebilmistim.Yazilimlari düzeltmek icin paylasimdan kaldirmislardi.

H Çevrimdışı

hfy44 

Aktif Üye
22 Nis 2019
64
44
Evet dogru yazilim indirmissiniz bahsettiginiz olay mb230 güncellemeleri icin de olmustu,zip dosyasinin icindeki yazilim upgrade ile baslamiyordu ,isimi düzeltip ekledigimde güncelleme basarisiz uyarisi geliyordu.Daha sonra baska bir markaya ait güncellemenin isimini degistirip yükleyebilmistim.Yazilimlari düzeltmek icin paylasimdan kaldirmislardi.

bende yazılım ismini değişmeden indirdiğim gibi yüklemeye çalıştığımda yükleme başarısız uyarısı aldım
İsmi upgrade yapınca normal yükledi ama sürüm aynı kaldı ?eğer sorun benim tvde değilse ki sanmıyorum deneme için daha eski yazılım attım yüklendi
sorun yakında düzeltilir galiba

M Çevrimdışı

mertrich

Yeni Üye
13 Kas 2019
48
24
DAHA ÖNCE BURDAN 4-5 DEFA GUNCELLEME KURDUM FAKAT 3.26.10.1. BU SÜRÜMDE GÜNCELLEME BAŞARISIZ OLDU DİYOR

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
bende yazılım ismini değişmeden indirdiğim gibi yüklemeye çalıştığımda yükleme başarısız uyarısı aldım
İsmi upgrade yapınca normal yükledi ama sürüm aynı kaldı ?eğer sorun benim tvde değilse ki sanmıyorum deneme için daha eski yazılım attım yüklendi
sorun yakında düzeltilir galiba
DAHA ÖNCE BURDAN 4-5 DEFA GUNCELLEME KURDUM FAKAT 3.26.10.1. BU SÜRÜMDE GÜNCELLEME BAŞARISIZ OLDU DİYOR
ikinize de yazayım istedim ,demekki bir sorun var ,bence fazla zorlamayın yüklemek için :ok

T Çevrimdışı

turan_erol 

Aktif Üye
10 Ara 2017
62
Toshiba markası içindir
Sadece toshiba içinse başlığın da bu şekilde değiştirilmesi gerekir diye düşünüyorum. Ben de de Seg marka tv var 211s anakartla diye biliyorum, 211 anakartlar ile 211s anakartların yazılımları ayrı mı ? Pek anlaşılabilir ayırt edici bir ibare göremedim forumda.

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
35
Sadece toshiba içinse başlığın da bu şekilde değiştirilmesi gerekir diye düşünüyorum. Ben de de Seg marka tv var 211s anakartla diye biliyorum, 211 anakartlar ile 211s anakartların yazılımları ayrı mı ? Pek anlaşılabilir ayırt edici bir ibare göremedim forumda.
211s kar hepsi aynıdır birader ufak tefek farlılıklar onlarıda modlarak atarsın istersen toşibanın qui menüsünü seg e hi levele atarsın bu tvlerin güzelliği burda. 1800 e seg vardı toshibalar 2500 dü tamam kasa farkı var ama sonuçda aynık teknik donanım linüx menü yani cenir kullan yüzde 99 aynı tv kada hariç ?

K Çevrimdışı

kimkidük 

Aktif Üye
12 Eyl 2018
114
37
Arkadaşların dediği gibi toshibanın ( ) yazılımı tvye yüklenmiyor. Bu yazılımda bir problem var ama nedir bilemiyorum. Böyle bir sorun olduğunu Vestele yazsak olur mu arkadaşlar?

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
35
Arkadaşların dediği gibi toshibanın ( ) yazılımı tvye yüklenmiyor. Bu yazılımda bir problem var ama nedir bilemiyorum. Böyle bir sorun olduğunu Vestele yazsak olur mu arkadaşlar?
yoo hiç bi sorun yok ben nexon a yükledim gayet güzel çalışıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt