20.000 mAh Powerbank 128 TL

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Spigen F712D 20.000 mAh powerbank kargo dahil 128 TL.

Sipariş verdim bakalım, gelince izlenimlerimi yazacağım.
  • 20.000 mAh kapasite
  • 2 adet 5 Volt 2.4 Amper çıkış (12 Watt)
  • 1 adet 5 Volt 2.4 Amper giriş
  • 430 Gram ağırlık ( :hihi )
Benim gibi kapasite ihtiyacı olanlar için iyi, hızlı şarj arayanlara hitap etmeyebilir. Çıkışı en fazla 2.4 Amper diyor çünkü. :bilmiyom

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
bence şu hem marka hem de kalite açısından daha iyi olabilir.

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Powerbank'larda içindeki pil kim tarafından üretiliyor onu bilmek lazım.Bir çok markanın pil ömrü çok kısıtlı.Bir çok model bir süre şarj etmeyince yeniden şarj sorunu yaşıyor.Bilindik markalardan uzaklaşmamak lazım.Spigen ve xiaomi ikiside sorunsuz genel izlenimde.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Powerbank'larda içindeki pil kim tarafından üretiliyor onu bilmek lazım.Bir çok markanın pil ömrü çok kısıtlı.Bir çok model bir süre şarj etmeyince yeniden şarj sorunu yaşıyor.Bilindik markalardan uzaklaşmamak lazım.Spigen ve xiaomi ikiside sorunsuz genel izlenimde.

Aslında sorun şundan kaynaklı bence, boş kalan hücreler elektrik tutma işlevini yitirmeye başlıyor.
Zamanında A101'den GoSmart marka almıştım 7800 mAh'di. 1 sene sonra 3000 mAh'i zor şarj etmeye başlamıştı.
En sonunda çöpe gitti. :hihi

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bilmiyorum, alıp içindekileri kıyaslamak lazım aslında.
Şöyle bir bilgi de vereyim, Xiaomi, telefonlarında kullandığı bataryaları kendi üretmiyor, büyük bir firmadan temin ediyor.

Bu zımbırtılar ilk çıkmaya başladığında, aliexpress'ten 10 bin yazanı almıştım, ülkemizde 100-150 liraydı ben 30 liraya getirtmiştim ama gelince ne göreyim kağıt gibi bir şey ama çok şık tasarımı vardı... :hihi

1950 mah gücündeki bataryayı 2 kez ancak şarj ediyordu... Sonra yüksek batarya kapasitesine sahip telefon tercihi ile Akü taşımaktan kurtuldum.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Şöyle bir bilgi de vereyim, Xiaomi, telefonlarında kullandığı bataryaları kendi üretmiyor, büyük bir firmadan temin ediyor.

Bu zımbırtılar ilk çıkmaya başladığında, aliexpress'ten 10 bin yazanı almıştım, ülkemizde 100-150 liraydı ben 30 liraya getirtmiştim ama gelince ne göreyim kağıt gibi bir şey ama çok şık tasarımı vardı... :hihi

1950 mah gücündeki bataryayı 2 kez ancak şarj ediyordu... Sonra yüksek batarya kapasitesine sahip telefon tercihi ile Akü taşımaktan kurtuldum.

Batarya kapasitesi arttıkça telefon da ağırlaşıyor açıkçası, ağırlıktan kaçış yok yani.
Batarya teknolojisinde ilerleme olmadıkça akülere mahkumuz açıkçası. :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri