20.000 mAh Powerbank 128 TL

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Linki açamadım.
Ürünü sık kullanmıyorum ama bence kaliteli gibi. :kiskis
Powerbank'in dibini görmedim henüz.
Ne kadar az kullandığımı siz düşünün.
Toplasanız 2-3 defa şarj etmişimdir telefonumu.
Şarjdan sonra powerbank'i şarj edip koyuyorum kenara.
Daha çok dışarıda işime yarıyor ama evde olduğum için şu sıralar ihtiyaç duymuyorum haliyle.
Uygun fiyat olunca aldım işte. :bilmiyom

letgoda 85 e buldum bir de pazarlık var da diyor biraz düşündürdü açıkçası, peki ağırlığı nasıl dışarıda taşınabilir cinsten mi.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
letgoda 85 e buldum bir de pazarlık var da diyor biraz düşündürdü açıkçası, peki ağırlığı nasıl dışarıda taşınabilir cinsten mi.

20.000'likler hep ağır olur.
400 Gram ağırlığı mevcut.
Gerisini sen hesap et.
Maksat kapasite. :hihi

İkinci el riskine kolay kolay girmem açıkçası.
Alıp kısa süre sonra satıyorsa o başka tabi ama.
İçindeki pilleri başka pillerler değiştirmiş olabilme ihtimali bile geliyor aklıma. :kiskis

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
bir marka ürün var ismini vermeyeceğim özelliklerinde aşırı akım koruma ve kısa devre koruma özelliği var diye yazıyor,youtubede tanıtımındaki 20.000 lik power bank ürününün kullanım kılavuzunda ilk kullanımda 12 saat şarj yapın diyor. bende 10.000 lik ürününü alacaktım içime kurt düştü cihaz 10.000 lik kendini hemen hemen 8 saatte şarj ediyormuş peki 20.000 lik ürünün kılavuzunda neden 12 saat şarjda kalsın desin ki o zaman sürekli akım alıyor cihaz. şirketi aradım sordum bekletti beni hatta...................sonra dediği telefonunuzun dolumu bitince cihaz kendini keser, fakat elektikten kendini şarj ederse kesmez...eee ozaman bu ürün patlar :) fakat ürünün özelliklerinden biride yanmaz kalite malzemesinden yapılmış birbirini dengeliyor yani :) okadar her özelliği düşünmüş de neden AKIM KESME ÖZELLİĞİ koymamış anlamadım...ya ben anlatamadım temsilciye yada o anlamadı :) marka vermiyorum başka bir marka :) acaba diyorum o 12 saatlik şarj sadece 20.000 liğe has bişeymiydi şirkete yazdım konuyu fakat mail olarak dönüş halen gelmedi :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Kampanya yine mevcut. :kas

10.000 liği 50 tl ye düşürse alacağım :) sayfayı sık kullanılanlara ekledim ara ara bakıyorum fiyat düştü mü diye :)

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
50'ye düşmesi zor bence.

bencede fakat umu bizimki bekleriz :)

bir şey soracağım bir powerbakta resimdeki bilgi yazıyor bu aşırı akım , powerbankın kendini doldurduktan sonra elektiriği kesmesi anlamına gelmiyor mu?

qqqqqqqqqqqqqqqqqqq.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
bencede fakat umu bizimki bekleriz :)

bir şey soracağım bir powerbakta resimdeki bilgi yazıyor bu aşırı akım , powerbankın kendini doldurduktan sonra elektiriği kesmesi anlamına gelmiyor mu?

qqqqqqqqqqqqqqqqqqq.jpg

Aşırı akım çekme anlamındadır o.
Yani diyelim ki çıkış 2 Amper en fazla ama ben 5 Amper çekebilecek yük bağladım.
Bu pillerin daha hızlı deşarjına, ısınmasına ve ömrünü kısaltmaya neden olur.

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Aşırı akım çekme anlamındadır o.
Yani diyelim ki çıkış 2 Amper en fazla ama ben 5 Amper çekebilecek yük bağladım.
Bu pillerin daha hızlı deşarjına, ısınmasına ve ömrünü kısaltmaya neden olur.

sizin aldığınız marka üründe powerbank kendini doldurduğunda akım kesme özelliği var dimi?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Umut Barış Umut Barış Spigen markasının Türkiye garantisi var mı ?
Amazondan almayı düşünüyorum da.

Var sanırım. Kullanım kılavuzuna baktım, Türkçe anlatım var ama garanti ile ilgili bir şey yazmıyor.
Şu adreste iletişim kısmından e-posta atın veya Amazon Türkiye'ye aşağıda yer alan iletişim bölümünden sorun derim;

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt