18 Haziran Hİ-LEVEL 55 UHL 960

X Çevrimdışı

XeonMan

Aktif Üye
14 Haz 2020
124
39
Ben tvlerin smartlarından çok şey beklemiyorum inan ,hatta bana göre adı var - kendi yok gibi bir şeydir smart.En iyisi ileride iyi bir box almak ,ama önce tv gelsin ,kurulsun kullan bakalım hemen modifiye işine girme ,hatta servis de söyleme :)
evet abi haklisin modlama isini daha ilerde yapsam daha iyi olacak, 300 tl lik bir box bile en son android tvlerden daha akici ve daha kullanisli oluyor tv, mi box ile bunu test ettim. mi boxtan daha uygun ama lisansli olmayan cok kaliteli tv boxlar var salonada onlardan alacagim tv box lardaki rahatlik bilgisayarda bile yok. birde sounbar alirsam, salonda sinema sistemi tamamdir.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

evet abi haklisin modlama isini daha ilerde yapsam daha iyi olacak, 300 tl lik bir box bile en son android tvlerden daha akici ve daha kullanisli oluyor tv, mi box ile bunu test ettim. mi boxtan daha uygun ama lisansli olmayan cok kaliteli tv boxlar var salonada onlardan alacagim tv box lardaki rahatlik bilgisayarda bile yok. birde sounbar alirsam, salonda sinema sistemi tamamdir.
bu tv de sevdigim yanlardan bir kaci bol giris var, 4 hdmi, 2 usb

X Çevrimdışı

XeonMan

Aktif Üye
14 Haz 2020
124
39
55uhl960 da dolby digital ses sistemi var ve ayriyetten ekran yansitma var. telefonunuzun ekranini yansitabiliyorsunuz, yani wireless display, dlna.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

epey linkini soyke birakayim.

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

sahinoz

Yeni Üye
23 Haz 2020
7
30
Merhaba,
Ben de dün itibariyle A101 den bu tvyi almış bulunuyorum. Hi level uhl 960. Bugün servisten aradılar, yarın kurulum yapacağız diye. Ücreti sordum, sesi keseceğim 1 dk dedi. Muhtemelen ne diyeyim dedi patronuna.90 tl + aparat ile 140tl gibi fiyat verdi. 60 tl değil mi, 90 nerden çıktı dedim. Fiyat oymuş hülasa. Ardından genel merkezi aradım, onlara da 43 inç üzeri ücretsiz kurulum diyorsunuz ama ücret alınıyor dedim.hi level böyle dedi.60 tl olan fiyatı 90 tl diyorlar dedim.zam gelmiş olabilir dedi. Kardeşim ne zammı bu, ne oldu da 1 günde zam geldi dedim. Şikayet talebi oluşturdum. Bakalım yarın ne olacak. 30 tl derdim değil, insanı salak yerine koymaya çalışıyorlar ya ona ayar oluyorum.

6 Çevrimdışı

67aykut67 

Aktif Üye
12 Haz 2020
70
31
Merhaba,
Ben de dün itibariyle A101 den bu tvyi almış bulunuyorum. Hi level uhl 960. Bugün servisten aradılar, yarın kurulum yapacağız diye. Ücreti sordum, sesi keseceğim 1 dk dedi. Muhtemelen ne diyeyim dedi patronuna.90 tl + aparat ile 140tl gibi fiyat verdi. 60 tl değil mi, 90 nerden çıktı dedim. Fiyat oymuş hülasa. Ardından genel merkezi aradım, onlara da 43 inç üzeri ücretsiz kurulum diyorsunuz ama ücret alınıyor dedim.hi level böyle dedi.60 tl olan fiyatı 90 tl diyorlar dedim.zam gelmiş olabilir dedi. Kardeşim ne zammı bu, ne oldu da 1 günde zam geldi dedim. Şikayet talebi oluşturdum. Bakalım yarın ne olacak. 30 tl derdim değil, insanı salak yerine koymaya çalışıyorlar ya ona ayar oluyorum.
sırf bu yüzden kurulumu kendim yaptım

6 Çevrimdışı

67aykut67 

Aktif Üye
12 Haz 2020
70
31
Garanti dışı kalmadı mı ürün o zaman
hayır elinizde fatura var ise sıkıntı olmaz, yapılması gereken tv yi kutusundan açarkenden itibaren video çekmek herhangi bir sıkıntı olursa elinizde kanıt olur, yukarıda adem bey bu konudan bahşetmişti daha detaylı açıklaması var kendisinin

Wind. Çevrimdışı

Wind. 

Aktif Üye
29 May 2020
51
47
Merhabalar
Televizyonu 1 haftadır kullanıyorum. Bu süre zarfında kulanım deneyimimi aktarmak istedim..
Çok memnum olduğumu başta söylemek isterim benim ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor.
En fazla TV kullanım şeklim internet ten film izlemekti çok bir şey bekleme diyordum. Tvbox var ama henüz bağlamadım.
İnternet browser üzerinden açmış olduğum sitelerde bir haftada 10 film izledim ? bana mısın demedi ne bir kitlenme ne bir donma var ? nazarlardan saklasın.

Tv wifi üzerinden bağlı modem yanında değil sinyal seviyesi 2 görüyor ama her şey mükemmel tavsiyede bulunan emek veren herkese sonsuz teşekkür ederim.
Her zaman ön yargılarım vardı ama ne kadar gereksiz olduğunu anladım her ey çok güzel almak isteyenlerede, ihtiyaçlarınıza uygunsa kaçırmayın derim.
Birde ne kadar büyük o kadar iyi aslında izleme açım 2-3 metre arası korkarak aldım ama büyük ekran başka güzel..?
dün akşam köpek balıklarıyla ilgili belgesel izlerken mayoyu giyip televizyona atlayasım geldi..?
Benim için her şey mükemmel teşekkürler tekrar

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba,
Kim 60 bu TL ye kuruyor?
90-140 TL arasıdır

deathhand Çevrimdışı

deathhand

Yeni Üye
31 Ara 2019
44
40
zamanında 48 UHL 950 almıştım çok memnunum. Aralarında ne farklar var acaba bilen varmı?

X Çevrimdışı

XeonMan

Aktif Üye
14 Haz 2020
124
39
arkadaslar tv kuruldu, 60 tl duvara aski aparati benden kurulum yaptirdim, pazarlik yapin once 110 tl istedi arkadas sonra aparat benden duvara kuracan abi dedim. tamam 60 tl. dedi, bu arada 3 yil garantiliymis bilginiz olsun ben 2 yil saniyordum.

Geri
Üst Alt