18 Haziran Hİ-LEVEL 55 UHL 960

K Çevrimdışı

kralkarga

Aktif Üye
9 May 2018
75
39
ben 55UHL950 aldım almasam 55UHL960 Bende alırdım 4 adet HDMI çıkışı 2 adet usb çıkışı samsung va panel özellikleri güzel
şu an bu tv ile ilgili tek sorunum va panel olması, kendim için almıyorum, kayınvalidem için alıyorum ve izleyeceği mobilya kurulumu dikdörtgen ve en yakın izleme noktası 2,5 metre ve 30 derece civarı bir açı olacak, bunun da va panelin açı arttıkça görüntüyü bozmasına neden olur mu diye düşünüyorum.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
şu an bu tv ile ilgili tek sorunum va panel olması, kendim için almıyorum, kayınvalidem için alıyorum ve izleyeceği mobilya kurulumu dikdörtgen ve en yakın izleme noktası 2,5 metre ve 30 derece civarı bir açı olacak, bunun da va panelin açı arttıkça görüntüyü bozmasına neden olur mu diye düşünüyorum.
sıkıntı olmaz tv'ye göre kendilerini ayarlar onlar

6 Çevrimdışı

67aykut67 

Aktif Üye
12 Haz 2020
70
31
30 derecede fark etmiyor hocam hocam benim salonun dizaynıda o şekilde düşünmeden alabilirsin

X Çevrimdışı

XeonMan

Aktif Üye
14 Haz 2020
124
39
evet arkdaslar tv yi almis bulunuyirum basta acele etmeyim sinraki partileri bekleyeyim dedim fakat, baktim piyasadaki vestel markalar bile bunun ozelliklerinden dusuk donanim olarak yazilimsal bilemiyorum, hemen dibimdeki a101 e gittim almak icin soruyum kesin kalmamistir baska yerde varsa getirsinler diyecektim ki baktim tv orada duruyor hemen aldim 12 taksit secenegi var ben world karta 12 taksit yaptirdim toplamda 2848 tl. ye geldi.

edindigim bilgilere gore tv nin ozellikleri:

samsung va panel
mb130 anakart
4 cekirdekli islemci
1.5 gb ram
smr degeri 800 Hz
gercek yenileme hizi 50 Hz.
2020 uretimi.
bildiklwrim simdilik bunlar daha sonra kullandikca detaylari paylasacagim.

kayseride servis kurulum ucreti aski aparatsiz 60 tl. aski aparatli yaparlarsa 110 tl. aliyorlar yarin kuruluma geleceklermis. onlardaki aski aparatlari dandikse bana 50 tl lik kaliteli bir aski aparati tavsiye edecek olan var mi. vatan, mediamarkt, teknosa gibi yerlerden hemen alabilecegim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

evet arkdaslar tv yi almis bulunuyirum basta acele etmeyim sinraki partileri bekleyeyim dedim fakat, baktim piyasadaki vestel markalar bile bunun ozelliklerinden dusuk donanim olarak yazilimsal bilemiyorum, hemen dibimdeki a101 e gittim almak icin soruyum kesin kalmamistir baska yerde varsa getirsinler diyecektim ki baktim tv orada duruyor hemen aldim 12 taksit secenegi var ben world karta 12 taksit yaptirdim toplamda 2848 tl. ye geldi.

edindigim bilgilere gore tv nin ozellikleri:

samsung va panel
mb130 anakart
4 cekirdekli islemci
1.5 gb ram
smr degeri 800 Hz
gercek yenileme hizi 50 Hz.
2020 uretimi.
bildiklwrim simdilik bunlar daha sonra kullandikca detaylari paylasacagim.

kayseride servis kurulum ucreti aski aparatsiz 60 tl. aski aparatli yaparlarsa 110 tl. aliyorlar yarin kuruluma geleceklermis. onlardaki aski aparatlari dandikse bana 50 tl lik kaliteli bir aski aparati tavsiye edecek olan var mi. vatan, mediamarkt, teknosa gibi yerlerden hemen alabilecegim.

15928271097453273845530359935250.jpg

IMG_20200622_135931696698a80bedb8cb.jpg

IMG_20200622_142829cd86ae2e3710d2da.jpg

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

kralkarga

Aktif Üye
9 May 2018
75
39
arkadaşlar siteden online sipariş vermeyi deneyen oldu mu? ben almaya çalıştığımda garanti-american express, vakıf world ve akbank axesse taksit seçeneği çıkmadı bir türlü.

X Çevrimdışı

XeonMan

Aktif Üye
14 Haz 2020
124
39
tv vestel 2 yil garanti guvencesinde, android degil smart tv bunun sunny uretiminden cok daha iyi oldugu belirtiliyor ustalar tarafindan, sunny uretimleri android pek tavsiye edilmiyor.

15928277510732334541792622797394.jpg

birde arkadaslar bununla playstation 4 yada 5 oyunlari oynanabilirmi.

S Çevrimdışı

smtboz

Yeni Üye
16 Haz 2020
5
34
Açabilir misiniz konuyu biraz Harici alınması gereken bir şey gerekiyorsa alayım. Çözümü var mı yani bunun

3 lü ses kablosunun yeşil olanını kulaklık çıkışına bağlayıp kullanabilirsiniz.X540 ta Matrix özelliği mevcut.Matrix'i aktif ederek sanal 5+1 olarak kullanabilirsiniz.

A Çevrimdışı

Admcayiroglu

Yeni Üye
14 Haz 2020
20
3 lü ses kablosunun yeşil olanını kulaklık çıkışına bağlayıp kullanabilirsiniz.X540 ta Matrix özelliği mevcut.Matrix'i aktif ederek sanal 5+1 olarak kullanabilirsiniz.
Teşekkür ediyorum. ben 5 hoparlörden de aynı sesi almak istemiyorum. Yani stereo ses değil de surround ses istiyorum. Dediğinizi Samsung smart tv de yaptım stereo ses verdi. Surround için öneriniz var mıdır?

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
arkadaşlar siteden online sipariş vermeyi deneyen oldu mu? ben almaya çalıştığımda garanti-american express, vakıf world ve akbank axesse taksit seçeneği çıkmadı bir türlü.
bankayı arayıp yada internet bankacılığından sonradan taksitlendirme yapabilirsiniz

Geri
Üst Alt