18 Haziran Hİ-LEVEL 55 UHL 960

6 Çevrimdışı

67aykut67 

Aktif Üye
12 Haz 2020
70
31
Tv de Bluetooth var mıı arkadaşlar
Malesef yok
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

arkadaslar tv kuruldu, 60 tl duvara aski aparati benden kurulum yaptirdim, pazarlik yapin once 110 tl istedi arkadas sonra aparat benden duvara kuracan abi dedim. tamam 60 tl. dedi, bu arada 3 yil garantiliymis bilginiz olsun ben 2 yil saniyordum.
55uhl960 in garantisi 3 yıl mı?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Kurulum ücreti ile alakalı çok soru geliyor.
Arkadaşlar Vestel standartindan çıkmadan istediği fiyatı verebilir. Bilginiz olsun 140tl maximum fiyattır bunu aşamaz

F Çevrimdışı

Falconpolat

Aktif Üye
13 Haz 2020
145
26
Merhaba,
Ben de dün itibariyle A101 den bu tvyi almış bulunuyorum. Hi level uhl 960. Bugün servisten aradılar, yarın kurulum yapacağız diye. Ücreti sordum, sesi keseceğim 1 dk dedi. Muhtemelen ne diyeyim dedi patronuna.90 tl + aparat ile 140tl gibi fiyat verdi. 60 tl değil mi, 90 nerden çıktı dedim. Fiyat oymuş hülasa. Ardından genel merkezi aradım, onlara da 43 inç üzeri ücretsiz kurulum diyorsunuz ama ücret alınıyor dedim.hi level böyle dedi.60 tl olan fiyatı 90 tl diyorlar dedim.zam gelmiş olabilir dedi. Kardeşim ne zammı bu, ne oldu da 1 günde zam geldi dedim. Şikayet talebi oluşturdum. Bakalım yarın ne olacak. 30 tl derdim değil, insanı salak yerine koymaya çalışıyorlar ya ona ayar oluyorum.

Bize de 120 lira geçirdiler ürünlerin ucuzluğuna kanmayın kurulum ücretinde geçiriyorlar almadan önce bunu düşünün, parayı ürüne ilave edip kurulumu ücretsiz yapsalar daha az koyardı bana. Garantinin bile paralı olduğunu duydum ne kadar doğru bilemiyorum eğer öyleyse işimiz var bu tv ile.

Son düzenleme:
X Çevrimdışı

XeonMan

Aktif Üye
14 Haz 2020
124
39
Malesef yok

55uhl960 in garantisi 3 yıl mı?
evet 3 yil. ozellikle sordum 3 yil garantinizi baslattim dedi.

Bize de 120 lira geçirdiler ürünlerin ucuzluğuna kanmayın kurulum ücretinde çok fena geçiriyorlar almadan önce bunu düşünün, parayı ürüne ilave edip kurulumu ücretsiz yapsalar daha az koyardı bana. Garantinin bile paralı olduğunu duydum ne kadar doğru bilemiyorum eğer öyleyse işimiz var bu tv ile.
yasal okarak garanti ucretli olamaz.

IMG_20200623_184523.jpg

begendim, iyi kardesim ne olacak 12 taksit ve servis kurulumu ile bana 2900 tl. ye maliyeti oldu. aldik kabul ertik bundan sonra basa gelen cekilir.

web tarayicisini bulmadim nerden giriyoruz arkadaslar.

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

IMG_20200623_184523.jpg

begendim, iyi kardesim ne olacak 12 taksit ve servis kurulumu ile bana 2900 tl. ye maliyeti oldu. aldik kabul ertik bundan sonra basa gelen cekilir.

Browserden giriyorsunuz mavi sembolü var.
Garanti 2 yıldır.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
3 yil dendi. ustune basarak sordum, demekki teknik servis elamani biseyden anlamiyor, birde mavi semvol olan browser hangi menuden ulasabiliyoruz fikoloji hocam.
Bişey anlamıyor değil. Artık servis neyin ne olduğunu şaşırdı. Bir marka 2 yıl bı marka 3 yıl, biri ücretli kurulum biri ücretsiz. Biri duvara kurulurken kurulum ücretsiz ama aparat ücretli, diğeri ise duvara kurulumda aparatta ücretli, Vestel 43 inç altı ücretli. Üstü ücretsiz. Regal de aynı şekilde.
Seg 48 55 gibi büyük ekranları ücretsiz.
Vs vs vs. Ben bile artık neyin ne olduğunu unuttum.

IMG_20200623_204537.jpg

6 Çevrimdışı

67aykut67 

Aktif Üye
12 Haz 2020
70
31

IMG_20200623_184523.jpg

Tv odanıza olmuş hocam güle güle kullanin. Benim bildiğim kadariylada garanti 2 yıl

alper1925 Çevrimdışı

alper1925 

Aktif Üye
19 Haz 2020
50
32
Bein connect veya digiturk play deneyen oldu mu acaba malum hafta sonu maçlar vardı :) ?

K Çevrimdışı

Karadirek

Yeni Üye
18 Haz 2020
5
36
Sanırım tv dts'yi desteklemiyor. Harici diskten açtığım bazı filmlerde görüntü var, ses yok. Bu donanımsal bir problem mi sayılıyor, yazılımsal mı?

Geri
Üst Alt