18 Haziran Hİ-LEVEL 55 UHL 960

K Çevrimdışı

Karadirek

Yeni Üye
18 Haz 2020
5
36
Menü +4+7+2+5 ile audio gir bakalım ,orada ne yazıyor ,dts olanlarda DTS ibaresi var.

Görüntü böyle:
Dts ibaresi yok.

20200624_011815.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,482
65
Görüntü böyle:
Dts ibaresi yok.

20200624_011815.jpg
Hımm,evet ,"Others" yazan yerde genelde DTS oluyor (genelde yazdığım unutulmasın) ,benim köydeki MB97 kartlı tvde de others yazıyor ama DTS açınca sesi verdi ,ben benim kart eski olduğundan yazmıyor diye düşünmüştüm (modlama ile açtım dts'yi),bir ihtimalle modlama ile açılabilir ,bir kaç fikir gelsin bakalım bu konuda cevap olarak ,sonra bakılabilir ,bu arada kart neydi acaba sendeki tvde :alala

K Çevrimdışı

Karadirek

Yeni Üye
18 Haz 2020
5
36
Hımm,evet ,"Others" yazan yerde genelde DTS oluyor (genelde yazdığım unutulmasın) ,benim köydeki MB97 kartlı tvde de others yazıyor ama DTS açınca sesi verdi ,ben benim kart eski olduğundan yazmıyor diye düşünmüştüm (modlama ile açtım dts'yi),bir ihtimalle modlama ile açılabilir ,bir kaç fikir gelsin bakalım bu konuda cevap olarak ,sonra bakılabilir ,bu arada kart neydi acaba sendeki tvde :alala

Mb130e kart,
Sesi deneyenler olacaktır onların yorumunu da beklemek iyi olacaktır.

Teşekkürler.

X Çevrimdışı

XeonMan

Aktif Üye
14 Haz 2020
124
39
Rica ederim :ok
Elbette ,belki de modlama ile açanlar da vardır ,eğer orjinalinde yoksa :ok
Ben mesela MB97 kartta modlama ile açtım,desteği varsa,neden olmasın :)
abi servis menusunu nasil aciyoruz.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Mrb arkadaşlar 55uhl960 için aliexpresten TV box bakıyorum varmı önerisi olan

#Aliexpress TRY 343.37 25%OFF | 2020 yeni Google sertifikalı Mecool KM1 Android 9.0 TV kutusu 2T2R WiFi Amlogic S905X3 akıllı Android TV 4K medya oynatıcı başbakan Video 4K

kral burda.

mecool km1.

Son düzenleme:
6 Çevrimdışı

67aykut67 

Aktif Üye
12 Haz 2020
70
31

#Aliexpress TRY 343.37 25%OFF | 2020 yeni Google sertifikalı Mecool KM1 Android 9.0 TV kutusu 2T2R WiFi Amlogic S905X3 akıllı Android TV 4K medya oynatıcı başbakan Video 4K

kral burda.

mecool km1.
SİZDE VAR Mİ HOCAM KULLANIYORMUSUNUZ?

X Çevrimdışı

XeonMan

Aktif Üye
14 Haz 2020
124
39
Görüntü böyle:
Dts ibaresi yok.

20200624_011815.jpg
SİZDE VAR Mİ HOCAM KULLANIYORMUSUNUZ?
bende suan oturma odasinda mi box var salonda ulh 960 a bunu yada sonraki mecool serisini alacagim. 400 tl. idi 600 olmus. pahali sayilir ama dusecek gibide durmuyor.

bende suan oturma odasinda mi box var salonda ulh 960 a bunu yada sonraki mecool serisini alacagim. 400 tl. idi 600 olmus. pahali sayilir ama dusecek gibide durmuyor.
pardon ulh960 bende var ses olayini denemedim ama sterio var.

M Çevrimdışı

MFHAPLT

Yeni Üye
17 Haz 2020
6
42

kral burda.

mecool km1.
Teşekkürler hocam

M Çevrimdışı

Mesut_trkmn

Yeni Üye
19 Haz 2020
5
44
Merhabalar
Televizyonu 1 haftadır kullanıyorum. Bu süre zarfında kulanım deneyimimi aktarmak istedim..
Çok memnum olduğumu başta söylemek isterim benim ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor.
En fazla TV kullanım şeklim internet ten film izlemekti çok bir şey bekleme diyordum. Tvbox var ama henüz bağlamadım.
İnternet browser üzerinden açmış olduğum sitelerde bir haftada 10 film izledim ? bana mısın demedi ne bir kitlenme ne bir donma var ? nazarlardan saklasın.

Tv wifi üzerinden bağlı modem yanında değil sinyal seviyesi 2 görüyor ama her şey mükemmel tavsiyede bulunan emek veren herkese sonsuz teşekkür ederim.
Her zaman ön yargılarım vardı ama ne kadar gereksiz olduğunu anladım her ey çok güzel almak isteyenlerede, ihtiyaçlarınıza uygunsa kaçırmayın derim.
Birde ne kadar büyük o kadar iyi aslında izleme açım 2-3 metre arası korkarak aldım ama büyük ekran başka güzel..?
dün akşam köpek balıklarıyla ilgili belgesel izlerken mayoyu giyip televizyona atlayasım geldi..?
Benim için her şey mükemmel teşekkürler tekrar
Teşekkürler hocam
Arkadaşlar bende geçen hafta aldım ve tv den memnunum üstadlarada teşekkür ediyorum.fakat web browser uygulamasını bulamadım uygulamalarda yok storeda arattım bulamadım. web browsera nasıl erişebilirim acaba.

S Çevrimdışı

sahinoz

Yeni Üye
23 Haz 2020
7
30
Anakart bilgisine nereden ulaştınız arkadaşlar, nerede yazıyor. Servis geldi, elektronik imza attım, kutuyu açtı. Tv yi fişe taktı, çalıştı, herşey hazırdı, kanal ayarı falan yapmadık. Çalıştı hepsi direkt. Anakart bilgisini bulamadım, cihaz hakkında kısmında falan göremedim.

Geri
Üst Alt