18 Haziran Hİ-LEVEL 55 UHL 960

B Çevrimdışı

Burak Alp 

The Punisher
Aktif Üye
18 Haz 2020
110
Bir farklılık elbet vardir.
HDD etiketlerini ikimizde atıp kontrol edermisiniz.
Misal bendeki 0.5mah HDD bu nedenle hep okuyor ☺

Buyrun:

IMG_20200621_003239.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hocalarım ben Pixellence yüklemek istiyorum. Garantiden çıkarır mı?

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Arkadaşlar Televizyonu birkaç ay bu şekilde dik olarak muhafaza etmem bir sorun yaratır mı zarar verir mi tv ye ?Konu hakkında yardımcı olabilecek var mıdır ? F fikoloji Adem Helvacı Adem Helvacı Aragorn Aragorn

EA4BAA35-D21F-4ABA-847B-50CCEAA5472A.jpg
buzdolabı olsa derdik ki gaz, yağ, hav vs :) yok şöyle yok böyle ama bu tv sorum olmaz :)
sadece senden isteğim tv üst kısmında ön yüzey veya arka yüzey yazar, ön yüzeyi duvara ver olurda bişey düşer ekran pert olmasın.

X Çevrimdışı

XeonMan

Aktif Üye
14 Haz 2020
124
39
uhl 960 in teknik ozellikleri tam olarak nedir simdi.

4 cekirdekli islemcisi oldugunu biliyoruz.
VA panel samsunga ait.
ram 1.5 gb.
50 hertz
bunlar benim bildiklerim dogrumudur.

aslimda bu tv nin tam anlamiyla teknik ve donanim ozelliklerini 1. mesaja eklesek cok iyi olacak ornegin 4 hdmi giris 2 usb giris vs vs.

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,482
65
uhl 960 in teknik ozellikleri tam olarak nedir simdi.

4 cekirdekli islemcisi oldugunu biliyoruz.
VA panel samsunga ait.
ram 1.5 gb.
50 hertz
bunlar benim bildiklerim dogrumudur.

aslimda bu tv nin tam anlamiyla teknik ve donanim ozelliklerini 1. mesaja eklesek cok iyi olacak ornegin 4 hdmi giris 2 usb giris vs vs.
Tv incelemesi :

F Çevrimdışı

:Fatih: 

Yasaklı Üye
16 May 2020
28
32
Önceki sayfada bir arkadaş Vestel smart center adlı uygulamayi kurmamizi söylemişti. Gece kurdum denedim. Gayet güzel bir uygulama. Her şeyi yönetebiliyorsunuz.
Telefona kuruyorsunuz uygulamayı ve telefondan TV yi kontrol edebiliyorsunuz.
Tavsiye ederim herkese arkadaşlar bilmeyenler için.

B Çevrimdışı

Becko

Yeni Üye
18 May 2020
30
38
Aynı Hdd ,diğer tvde( hi-level) yaşamıyorsan ve sadece bunda yaşıyorsan sorun çözümü Y dediğimiz kablodur ,dediğim gibi ben bunu kendimin mpodifiye ettiğim kablo ile çözdüm ,ana kablonun bir ucu dişi usb ,diğer ucu erkek usb ,bir de eski telefon şarj kablosundaki usb yi kablosunu kestim ,ana kablonun da erkek usbsini 20 cm kadar kestim,kabloları soydum ,ana kablonun erkek usbsi ile kestiğim tel usb sinin + ile - uçlarını birleştirdim (genelde siyah -kırmızı renk oluyoır)böylece el yapımı Y kablom olmuş oldu ,bir de eriyen bant ile yapıştırıp ,daralan makaron ile de yapınca süper oldu ,her zaman kullanılmıyor ama elimde duruyor,yapımı gayet basit ,"ben beceremem" dersen ,bir elektronikçiye de yaptırabilirsin :ok
Kıymetli açıklamanız için teşekkür ederim , pek beceremem gibi hatta kablonun bir görselini atarsanız daha iyi oturmuş olacak ?

Yalnız bir yanlış anlaşılma var gibi geldi bana . Şöyle yeni aldığım WD hdd her 2 tv de (LG ve HI-LEVEL) görünmüyor , eski olan Seagate hdd her 2 tv de sorunsuz çalışıyor. Yazdığınız ilk cümleden sanki ‘yeni hdd’nin hi-levelde çalışıp lg de çalışmadığını anladığınız’ kanısına vardım . Yanlış mı anlaşılma var?

Geri
Üst Alt