Önemli 17MB97 -17MB98 Anakartlı Smart Televizyonlarda Youtube Yükleniyor Hatası Hk.

Y Çevrimdışı

Yasin Cihan

Yeni Üye
6 Eyl 2021
4
23
VLC Media file dosyası geliyo güncel linki indirdigimde
Denedim winrar olarak iniyor
İçindeki dosya öyle geliyor ama anlayamadım
İyi akşamlar yazılımı yükledim televizyona televizyondan YouTube a artık girebiliyorum ama telefonumdan video paylasamiyorum televizyona yardımcı olabilir misiniz acaba

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591

Dosyayı indiriyorum ama içinde böyle Media player dosyası geliyor normal mi acaba
Bilgisayarınızda bir dosya açmak için çift tıkladığınızda o dosyanın yapısı veya uzantısını destekleyen program bilgisayarınızda yoksa veya fazlası ile açacak program varsa bilgisayarınız kendisinde yüklü olan programlardan varsayılan olarak atamanız için program listesini size seçenek olarak sunmuştur. Siz de media player (VLC) seçmişsinizdir. Bu nedenle o tarz ve benzeri dosyaların simgesi media player (VLC) olarak görünmektedir. Bu görünüm sorununu giderebilmeniz için yapmanız gerekenleri yazıyorum bilgisayarınızda herhangi bir klasör açın klasördeki düzenle yazan seçeneğe tıklayın sırasıyla klasör ve arama seçenekleri/Görünüm/Klasörleri sıfırla seçin sorun düzelecektir bilgisayarınızdaki dosyaların klasörlerin gerçek simgesini göreceksiniz.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
VLC Media file dosyası geliyo güncel linki indirdigimde

İçindeki dosya öyle geliyor ama anlayamadım
İyi akşamlar yazılımı yükledim televizyona televizyondan YouTube a artık girebiliyorum ama telefonumdan video paylasamiyorum televizyona yardımcı olabilir misiniz acaba
Youtube nin yansıtma özelliğinden mi bahsediyorsunuz. Telefonun kendi smart view özelliğinden mi?
Youtube ise telefon ve tv aynı ağda internete bağlı olmalı smart view için bazı telefon markaları sorun çıkartıyor. Tv yi ilk kuruluma dönderip yeniden kurulum yaparak modemi kapatıp açarak telefonu kapatıp açarak çözüm üretebilirsiniz.

Y Çevrimdışı

Yasin Cihan

Yeni Üye
6 Eyl 2021
4
23
Youtube nin yansıtma özelliğinden mi bahsediyorsunuz. Telefonun kendi smart view özelliğinden mi?
Youtube ise telefon ve tv aynı ağda internete bağlı olmalı smart view için bazı telefon markaları sorun çıkartıyor. Tv yi ilk kuruluma dönderip yeniden kurulum yaparak modemi kapatıp açarak telefonu kapatıp açarak çözüm üretebilirsiniz.
Telefondan yansıtma özelliğinden bahsediyorum eskiden açılıyordu şimdi açılmıyor telefondan kaynaklı bı sorun olduğunu düşünmüyorum
Ilk kuruluma dondurursek kanallar falan gider mi

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Telefondan yansıtma özelliğinden bahsediyorum eskiden açılıyordu şimdi açılmıyor telefondan kaynaklı bı sorun olduğunu düşünmüyorum

Ilk kuruluma dondurursek kanallar falan gider mi
Kanallar gider.
Linkte hazır güncel liste var.

F Çevrimdışı

Fevzi Durmayan

Yeni Üye
30 Eki 2021
6
18
Sırf Youtube'u halledebilmek adına otg kablosu aldım çünkü bilgisayarım bozuk. İçi tamamen boş 2 flaşta da denedim. Güncelleme yükleniyor tekrardan açılıyor sonra Youtube'a giriyorum video yine açılmıyor. Sizce nerede hata yapıyorum?
Umarım yardım edebilirsiniz.
Tv: Regal MB97

20211030_183702.jpg

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Sırf Youtube'u halledebilmek adına otg kablosu aldım çünkü bilgisayarım bozuk. İçi tamamen boş 2 flaşta da denedim. Güncelleme yükleniyor tekrardan açılıyor sonra Youtube'a giriyorum video yine açılmıyor. Sizce nerede hata yapıyorum?

20211030_183702.jpg
Eklediğiniz resimde yazılım yüklenmemiş.
Yazılım link
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Usb flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra
Kumanda üzerinden MENÜ 1505 Tuşlayın.
Gelen menüde yazılım yükseltmeye OK tuşlayın.
Yazılım yüklenecektir tv kapanacak yükleme devam edecek açılmasını bekleyin. Fişi çekmeyin
Yazılım yüklendikten sonra tv yi ilk kuruluma dönderip yeniden kurun.
Bu yazılımı yükleme prosedürü budur.
Sorumluluk tamamen sizdedir.

H Çevrimdışı

hkaymaz115

Yeni Üye
27 Kas 2021
2
48

20211030_183702.jpg

benim de aynı tv aynı sorun var. nasıl halledecegız bılmıyorum guncelleme de yaptım dedıklerı sekılde ama cozulmedi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt