Önemli 17MB97 -17MB98 Anakartlı Smart Televizyonlarda Youtube Yükleniyor Hatası Hk.

F Çevrimdışı

Fevzi Durmayan

Yeni Üye
30 Eki 2021
6
18
benim de aynı tv aynı sorun var. nasıl halledecegız bılmıyorum guncelleme de yaptım dedıklerı sekılde ama cozulmedi
Hocam oldu yaptım. Öncesinde direkt zipi atıyormuşum, Regal için Titanyum versiyonunu kurdum tv nin ışığı yanıp yanıp söndü hızlıca, tam fişini çekiyordum açıldı. Fakat simgeler yok fontta yokmuş gibi dikdörtgen işaret var.

Netflix hesabım olmadığı için deneyemiyorum maalesef. Zaten de yokmuş. :)

0 Çevrimdışı

06elvnank

Yeni Üye
10 Ocak 2022
6
28
Selamlar hocam benim tv regal Mb97 v,0,45,23,22 youtube acılmıyor güncellemel istiyorum dosyanıda titanum a giriyorum ama onunkinde v.0.45 olan kismı farklı sonu 64 sizinki yüklesem bi skıntı olumu yada benimkine uyumlu dosyayı nerden bulacağım teşekkürler

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Selamlar hocam benim tv regal Mb97 v,0,45,23,22 youtube acılmıyor güncellemel istiyorum dosyanıda titanum a giriyorum ama onunkinde v.0.45 olan kismı farklı sonu 64 sizinki yüklesem bi skıntı olumu yada benimkine uyumlu dosyayı nerden bulacağım teşekkürler
Yazılım link
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Usb flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra
Kumanda üzerinden MENÜ 1505 Tuşlayın.
Gelen menüde yazılım yükseltmeye OK tuşlayın.
Yazılım yüklenecektir tv kapanacak yükleme devam edecek açılmasını bekleyin. Fişi çekmeyin
Yazılım yüklendikten sonra tv yi ilk kuruluma dönderip yeniden kurun.
Bu yazılımı yükleme prosedürü budur.
Sorumluluk tamamen sizdedir.

0 Çevrimdışı

06elvnank

Yeni Üye
10 Ocak 2022
6
28
Yazılım link
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Usb flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra
Kumanda üzerinden MENÜ 1505 Tuşlayın.
Gelen menüde yazılım yükseltmeye OK tuşlayın.
Yazılım yüklenecektir tv kapanacak yükleme devam edecek açılmasını bekleyin. Fişi çekmeyin
Yazılım yüklendikten sonra tv yi ilk kuruluma dönderip yeniden kurun.
Bu yazılımı yükleme prosedürü budur.
Sorumluluk tamamen sizdedir.
teşekkür ederim bugün akşam deneyeceğim sonucu sizin le paylaşırım

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Çıkardım içındeki bin dosyasını attım
Varsa farklı bir flash bellek dener misin. Birde tv nin usb girişi çalışıyor mu? Uzun süre kullanılmadıysa usb girişindeki uçlarda kirlenme, kararma olmuştur. Bu kir ve kararma iletimi keser flash belleği tam çıkartmadan 15-20 Kez çekip geri takın kir ve kararma az da olsa törpülenmişçesine temizlenir yeniden iletim sağlanır.

0 Çevrimdışı

06elvnank

Yeni Üye
10 Ocak 2022
6
28
Çıkardım içındeki bin dosyasını attım

2B957B73-6D7B-46F9-8F47-E4D2BC81598A.jpg

Varsa farklı bir flash bellek dener misin. Birde tv nin usb girişi çalışıyor mu? Uzun süre kullanılmadıysa usb girişindeki uçlarda kirlenme, kararma olmuştur. Bu kir ve kararma iletimi keser flash belleği tam çıkartmadan 15-20 Kez çekip geri takın kir ve kararma az da olsa törpülenmişçesine temizlenir yeniden iletim sağlanır.
Tekeşekkür ederim deneyeceğim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt