Önemli 17MB97 -17MB98 Anakartlı Smart Televizyonlarda Youtube Yükleniyor Hatası Hk.

0 Çevrimdışı

06elvnank

Yeni Üye
10 Ocak 2022
6
28
Tv çalışırken kumanda üzerinden MENÜ 4725 Tuşlayın ekrana gelen menü resmini buraya ekleyin.

D714D7DD-D668-432C-A937-0BAD0C0DD570.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,515
Verdiğim yazılım doğru sorunsuz yüklenmesi lazım. Tv nin usb giriş portu arızalı olabilir flash belleğe mp3 veya klip yükleyip deneyin tv nin usb portu çalışıyor mu? Çalışıyorsa tv yi ilk kuruluma dönderip sonrasında yazılımı yükleyin. Kullandığınız flash belleği daha önce windows işletim sistemi yüklemek için önyüklemeli olarak kullandıysanız tv flash belleği görmez. Rufus proğramı ile flash belleği biçimlendirmeniz gerekir.

N Çevrimdışı

Neksulus

Yeni Üye
21 Ocak 2022
6
36
üstadlar merhabalar bende regal 49r6012f2 49 smart tv var daha önce netflix izleyebiliyordum lakin şuan netflix kaybolmuş durumda yazıları biraz okudum kendi versiyonunuza çok dikkat edin demişler benim versiyonum V.0.45.23.14 ana kart MB97 ben hangi güncellemeyi yüklemeliyim acil cevap verirseniz çok sevinirim

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,515
üstadlar merhabalar bende regal 49r6012f2 49 smart tv var daha önce netflix izleyebiliyordum lakin şuan netflix kaybolmuş durumda yazıları biraz okudum kendi versiyonunuza çok dikkat edin demişler benim versiyonum V.0.45.23.14 ana kart MB97 ben hangi güncellemeyi yüklemeliyim acil cevap verirseniz çok sevinirim
Yazılım link

Tv nin donanımı orijinal ise yazılımı yükleyin.
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Usb flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra
Kumanda üzerinden MENÜ 1505 Tuşlayın.
Gelen menüde yazılım yükseltmeye OK tuşlayın.
Yazılım yüklenecektir tv kapanacak yükleme devam edecek açılmasını bekleyin. Fişi çekmeyin
Yazılım yüklendikten sonra tv yi ilk kuruluma dönderip yeniden kurun.

N Çevrimdışı

Neksulus

Yeni Üye
21 Ocak 2022
6
36
Yazılım link
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Tv nin donanımı orijinal ise yazılımı yükleyin.
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Usb flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra
Kumanda üzerinden MENÜ 1505 Tuşlayın.
Gelen menüde yazılım yükseltmeye OK tuşlayın.
Yazılım yüklenecektir tv kapanacak yükleme devam edecek açılmasını bekleyin. Fişi çekmeyin
Yazılım yüklendikten sonra tv yi ilk kuruluma dönderip yeniden kurun.
üstadım güncellemeyi başarı ile tamamladım ancak netflix gelmedi. Diğer modlama işlemini yapmaya çalıştım usb ye tv de ki değişicek dosyaları usb operactions ile aktarmaya çalışıyorum video ki gibi ancak ''power_up'' isimli bi not pad ten başka bişi atmıyo usb ye

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,515
üstadım güncellemeyi başarı ile tamamladım ancak netflix gelmedi. Diğer modlama işlemini yapmaya çalıştım usb ye tv de ki değişicek dosyaları usb operactions ile aktarmaya çalışıyorum video ki gibi ancak ''power_up'' isimli bi not pad ten başka bişi atmıyo usb ye
Modlanmış dosyalarınız var mı?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,515
hayır ilk defa böyle bir işlem yapıcam
Linkteki komut dosyalarını boş flash bellek içerisine kopyalayın. Tv kapalıyken flash belleği tv nin usb giriş portuna takın tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra kumanda üzerinden MENÜ 4725 Tuşlayın gelen menüde en alttaki " usb operations " Satırına inip OK tuşuna basın modlanacak dosya tv den alınır.

N Çevrimdışı

Neksulus

Yeni Üye
21 Ocak 2022
6
36
Linkteki komut dosyalarını boş flash bellek içerisine kopyalayın. Tv kapalıyken flash belleği tv nin usb giriş portuna takın tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra kumanda üzerinden MENÜ 4725 Tuşlayın gelen menüde en alttaki " usb operations " Satırına inip OK tuşuna basın modlanacak dosya tv den alınır.
sadece içine kopyalıycam dimi başka bir işlem yapmıycam attıktan sonra

N Çevrimdışı

Neksulus

Yeni Üye
21 Ocak 2022
6
36
üstadım bütün adımları eksiksiz ve sorunsuz tamamladım ama netflix gelmedi factory reset yapayım mı yoksa biraz beklesem bi değişiklik olur mu ne dersin?

üstadım bütün adımları eksiksiz ve sorunsuz tamamladım ama netflix gelmedi factory reset yapayım mı yoksa biraz beklesem bi değişiklik olur mu ne dersin?
factory resetle de kurtaramadım gelmedi netflix inatçı çıktı

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri