Önemli 17MB97 -17MB98 Anakartlı Smart Televizyonlarda Youtube Yükleniyor Hatası Hk.

M Çevrimdışı

meydeyy

Yeni Üye
6 Ara 2020
2
43
Paylaşım için teşekkürler, sorunsuz problemsiz güncelledim emeğinize sağlık. Youtube sorunu çözüldü ama android telefonumu tv ye yansıtma özelliği bozuldu yani tv bozuk renkli karıncalanma filan gösteriyor daha önce böyle bir sorunum yoktu bir de usb bellekten filim izlerken tv kapanıyor bu sorun eski yazılımda da yeni yazılımda da devam ediyor, Bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz ?
tv ;vestel 43FB7500

M Çevrimdışı

meydeyy

Yeni Üye
6 Ara 2020
2
43
Paylaşım için teşekkürler, sorunsuz problemsiz güncelledim emeğinize sağlık. Youtube sorunu çözüldü ama android telefonumu tv ye yansıtma özelliği bozuldu yani tv bozuk renkli karıncalanma filan gösteriyor daha önce böyle bir sorunum yoktu bir de usb bellekten filim izlerken tv kapanıyor bu sorun eski yazılımda da yeni yazılımda da devam ediyor, Bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz ?
tv ;vestel 43FB7500
Merhaba carbon olan güncellemeyi yapmıştım , üstüne titan olan güncellemeyi kurdum düzeldi

Z Çevrimdışı

zeyno16

Yeni Üye
13 Mar 2021
1
51
MB97 seg marka tv de youtube zaten vardı. netflix aktive etmek için titanium yazılımı yönergeyi takip ederek yükledim.
malesef başarılı olmadı.
acaba eksik birşey mi yaptım ?

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Ben yazılımı yükledim modlama yapmadım altta resmini eklediğim kumanda da netflix tuşuna basarak giriş yapıyorum

IMG_20210313_215054.jpg

IMG_20210313_215659.jpg

A Çevrimdışı

alnizam

Yeni Üye
14 Mar 2020
13
41
merhaba iyi çalışmalar bende netflix için titanium güncellemeyi MB97 kartlı regal tv ye yükledim. Normalde youtube ve smart stabildi ama şimdi youtube açmıyor bazen wifi bağlanmasına rağmen internet yok diyor. Şuan kullanışsız, yardımcı olabilirseniz sevinirim

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
merhaba iyi çalışmalar bende netflix için titanium güncellemeyi MB97 kartlı regal tv ye yükledim. Normalde youtube ve smart stabildi ama şimdi youtube açmıyor bazen wifi bağlanmasına rağmen internet yok diyor. Şuan kullanışsız, yardımcı olabilirseniz sevinirim
Yazılım sonrası tv yi ilk kuruluma dönderip yeniden kurmak gerekir bu uygulamayı yaptınız mı?

A Çevrimdışı

alnizam

Yeni Üye
14 Mar 2020
13
41
Ben yazılımı yükledim modlama yapmadım altta resmini eklediğim kumanda da netflix tuşuna basarak giriş yapıyorum

IMG_20210313_215054.jpg

IMG_20210313_215659.jpg
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

IMG_20210313_215054.jpg

IMG_20210313_215659.jpg

@ F fikoloji üstadın paylaştığı linkteki güncellemeyi yükledim. Sorunsuz ve stabil şekilde çalışıyor tv netflix, youtube ve dailymotion mevcut. Tv Regal ama Vestel carbon arayüzü var çok hızlandı​

MB97-MB98 Core Update v.45.23.64.zip link bu

evet
Yazılım sonrası tv yi ilk kuruluma dönderip yeniden kurmak gerekir bu uygulamayı yaptınız mı?
bu dediğinizi yaptım ama çok ağırlaştı tv eskiden kötüydü bende

MB97-MB98 Core Update v.45.23.64.zip bu linktekini yükledim şimdi mükemmel oldu
F fikoloji üstad paylaşmış ANAKART MODELİ bu linkten buldum
teşekkür ederim herkese

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591

@ F fikoloji üstadın paylaştığı linkteki güncellemeyi yükledim. Sorunsuz ve stabil şekilde çalışıyor tv netflix, youtube ve dailymotion mevcut. Tv Regal ama Vestel carbon arayüzü var çok hızlandı​

MB97-MB98 Core Update v.45.23.64.zip link bu

evet

bu dediğinizi yaptım ama çok ağırlaştı tv eskiden kötüydü bende

MB97-MB98 Core Update v.45.23.64.zip bu linktekini yükledim şimdi mükemmel oldu
F fikoloji üstad paylaşmış ANAKART MODELİ bu linkten buldum
teşekkür ederim herkese
Karbon ile titanyum arasında tema rengi farkı var. Görevler ve komutlar aynı

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt