Önemli 17MB97 -17MB98 Anakartlı Smart Televizyonlarda Youtube Yükleniyor Hatası Hk.

E Çevrimdışı

excan12

Yeni Üye
13 Mar 2020
28
41
amacım youtube netflix değil mi box da amazon prime hdmi error veriyor kablo dan değil ancak hdcp 2.x kapalı olmasından açık olması lazım onu çözmeye çalışıyorum sonu 32 olan mb97 core yazılımı attım almadı

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
amacım youtube netflix değil mi box da amazon prime hdmi error veriyor kablo dan değil ancak hdcp 2.x kapalı olmasından açık olması lazım onu çözmeye çalışıyorum sonu 32 olan mb97 core yazılımı attım almadı
msg nizda ful yazilim sormussunuz,bu yazilim güncelleme yazilimi "menü 1505" olarak yüklenecek..

U Çevrimdışı

Ugur3460

Yeni Üye
25 Eyl 2020
3
31
netflix hatasi derken eger ana ekranda takili kalmasindan bahsediyorsaniz ,mb9x lu tv lerde netflix destegi kaldirildi ,uygulama artik calismiyor.
Ciddi misin vestel müşteri hizmetleri ile konuştuğum da böyle bir şey söylemişti. Mb98 Vestel tv vardi 1 aydir Netflix ekranında donuyor kalıyor . Yansıtma özelliği ile tv ye bagliyordum artık bağlanmıyor uygulama yok yani

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Ciddi misin vestel müşteri hizmetleri ile konuştuğum da böyle bir şey söylemişti. Mb98 Vestel tv vardi 1 aydir Netflix ekranında donuyor kalıyor . Yansıtma özelliği ile tv ye bagliyordum artık bağlanmıyor uygulama yok yani
dogrudur daha önce modlama ile tv de aktif edilebiliyor ve calisiyordu ama 2 aydir artik calismiyor.Telefondan yansitma konusu belki telefonunuzda kopya korumasi varsa ondan kaynaklaniyor olabilir..

Y Çevrimdışı

yasin mert salı

Yeni Üye
18 Kas 2020
1
21
mb100 nerden indircem
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Evet, gençler,MB97 kartta netflix ,kesin çalışıyor,belirteyim (MB98 de de olur sanırım) :ok
netf.jpg
knk nasıl yaptın banada yardımcı olsana krdşm

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt