Önemli 17MB97 -17MB98 Anakartlı Smart Televizyonlarda Youtube Yükleniyor Hatası Hk.

U Çevrimdışı

Ugur99

Yeni Üye
16 Ağu 2020
1
33
Youtube bağlanamıyordum 6-7 aydır.... Müşteri hizmetlerini aradım , üzgünüz yapacak bişey yok malesef vs. dediler. açtım ağzımı yumdum gözümü... Araştırken burayı gördüm... hiçbir bilgim yokken a'dan z'ye hersey yazılmış... Sağolun varolun ,
Youtube sorunu çözüldü... :)

M Çevrimdışı

mustafaates

Yeni Üye
28 Ağu 2020
3
39
çok teekkürler youtube sorununu şuan talimatlarını izleyerek giderdim birde netflex yüklemeyide gösterirsen müteşekkir olurum emeğine eline sALIK

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
çok teekkürler youtube sorununu şuan talimatlarını izleyerek giderdim birde netflex yüklemeyide gösterirsen müteşekkir olurum emeğine eline sALIK

C Çevrimdışı

Caniks

Yeni Üye
16 Eyl 2020
2
26
Arakdaslar yaklaşık 1 aya kadar mb97 cihazım Netflix ve youtube calistiriyordu 1 aydır çalıştırmadıgı için burdan yazılım yükseltme yaptım şuanda sadece YouTube çalıştırıyor Netflix yine hata veriyor açılmıyor yardımcı olabilir misiniz?

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Arakdaslar yaklaşık 1 aya kadar mb97 cihazım Netflix ve youtube calistiriyordu 1 aydır çalıştırmadıgı için burdan yazılım yükseltme yaptım şuanda sadece YouTube çalıştırıyor Netflix yine hata veriyor açılmıyor yardımcı olabilir misiniz?
vestel artik mb9xx larda netflix destegini tamamen kaldirdi diyebiliriz..Widi özelligini kullanarak uygulamayi kullanmak mümkün büyük ihtimalle, sorun lisans kaynakli olmasi gerekir.

B Çevrimdışı

benergokoglu

Yeni Üye
17 Eyl 2020
2
33
2 gün önce kullanıyordum Netlfixi şuan açılmıyor sürkli dönüp duruyor açılış ekranında MB97 benimkide nasıl bi yol izlicez Widi nedir ?

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Widi wireless display özelligini kullanarak telefon veya pc den tv ye icerik aktarimidir..Netflix uygulamasi tv de kapanmadan önce bazi müdahaleler yapilabilirdi ama su anda yapilacak birsey yok maalesef.

K Çevrimdışı

kerimler

Yeni Üye
27 Eyl 2020
2
24
vestel için carbon denilmiş, benim tv regal diğer markalara uygun olanı mı yapmam lazım yoksa vestel olarak mı görmem lazım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt