Önemli 17MB97 -17MB98 Anakartlı Smart Televizyonlarda Youtube Yükleniyor Hatası Hk.

K Çevrimdışı

Korcelik

Yeni Üye
29 Haz 2020
7
45
(74.13 MB)
olan dosyayımı yukleme yapacagım arkdasım. lakın bunun benım tv nın versıyon numarası farklılık gosterıyor da.
burda v0.45.23.64 yazıyor benım tv de (V.0.45.23.22)
bır yanlıslık olmasın dostum.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
(74.13 MB)
olan dosyayımı yukleme yapacagım arkdasım. lakın bunun benım tv nın versıyon numarası farklılık gosterıyor da.
burda v0.45.23.64 yazıyor benım tv de (V.0.45.23.22)
bır yanlıslık olmasın dostum.
Hayir yanlislik yok, biri sizin tv deki versiyonun numarasi ,digeri de youtube sorunun cözüldügü yazilimin versiyonu.Yüklemeden önce yapmaniz gerekenleri dikkatlice okuyun..

D Çevrimdışı

delil21

Yeni Üye
28 Haz 2020
4
32
Profilini upluad yapar mısın direk senin hazır profili yükliyim TV ye
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Defalarca ntfs disk ve fat32 disk 4725 usb operasyon ok tuşluyorum pc ye takıyorum boş içinde briey yok klasör açıyorum profile diye sizin paylaştığınız profil dosyasını içine atıyorum yine menden 4725 yaparak ilgili bölümü enterliyorum TV fiş çekip takıyorum hiç bir yerde çıkmıyor aynı yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler
Merhabalar oldu çok teşekkür ederim netflix bağlantı hatası veriyordu sürekli modem arayüzünde reklam engelleyici var mış onu devre dışı bırakınca sorunsuz bağlanabildini emeği geçen herkese çok teşekkür ederim bu nedir ya her defasında netflixe üyelik girmek zorundaydım ama çok şükür sayenizde düzeldi ?benim regal mb211 cihaz size profil atsam bana Modlama yapar mısınız bide uyumlu yazılım hiç güncelenmememiş aldığım günden beri teşekkürler

K Çevrimdışı

Korcelik

Yeni Üye
29 Haz 2020
7
45
tamamdır ustadlar. yazılımı yukledım ve suan versıyonu degıstı ve youtube calısmaya basladı.ama dedıgınız gıbı netflıx yok suan onuda yapabımem ıcın bıraz daha kurcalayım forumu oda yapılıyormus sanırım.

K Çevrimdışı

Korcelik

Yeni Üye
29 Haz 2020
7
45
netflix modlama icin adresi yukaridaki cevaplarda yazmistim..
arkdasım vıdeo dan bırebır ne gosterdı ıse yaptım.kac defa denedım ama olmuyor bır turlu netflıx gelmıyor. bır hata yaptgımı dusunmuyorum factory reset bıle yaptım ama yok olmuyor :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

acaba uzaktan yardım ıle baglansan bana yada benım tv nın modlanmıs dosyasını yollama sansın varmı oyle bırdenesem ?

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri