Önemli 17MB97 -17MB98 Anakartlı Smart Televizyonlarda Youtube Yükleniyor Hatası Hk.

B Çevrimdışı

Buskerhaund 

Aktif Üye
7 Haz 2019
64
Hocam selam
Biraz geç oldu galiba ama maalesef sıfırdan tekrar kurulum yaptık değişen hiç bir şey olmadı, yazılımı tekrar yükledik, başarılı oldu, tekrar aynı işlemi yaptım, İnternet bağlı görmesine rağmen hala yok, yani sadece youtube değil bu sefer hiç bir İnternet uygulaması çalışmıyor, sürekli İnternet bağlantınız kontrol ediniz diyor, oysa İnternet ayarlarını yapıyorum, bağlandı mesajını alıyorum vb. , bir çözümü varsa rica edelim yoksa çocuklara yeni tv alınacak galiba.
Şimdiden teşekkürler

İnternet tekrar geri geldi, modem giriş yeri değişince oldu fakat youtube hala açmıyor, tekrar yazılım yükledim maalesef yok, teşekkürler

D Çevrimdışı

delil21

Yeni Üye
28 Haz 2020
4
32
Evet, gençler,MB97 kartta netflix ,kesin çalışıyor,belirteyim (MB98 de de olur sanırım) :ok
netf.jpg
Carbon da titanyum da yükledim netflix yok

D Çevrimdışı

delil21

Yeni Üye
28 Haz 2020
4
32
arkadawlar ben yazilimi yukledim ama netflix gelmedi ne yapmaliyim
Profilini upluad yapar mısın direk senin hazır profili yükliyim TV ye
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Modlama yapınız
Defalarca ntfs disk ve fat32 disk 4725 usb operasyon ok tuşluyorum pc ye takıyorum boş içinde briey yok klasör açıyorum profile diye sizin paylaştığınız profil dosyasını içine atıyorum yine menden 4725 yaparak ilgili bölümü enterliyorum TV fiş çekip takıyorum hiç bir yerde çıkmıyor aynı yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721

Defalarca ntfs disk ve fat32 disk 4725 usb operasyon ok tuşluyorum pc ye takıyorum boş içinde briey yok klasör açıyorum profile diye sizin paylaştığınız profil dosyasını içine atıyorum yine menden 4725 yaparak ilgili bölümü enterliyorum TV fiş çekip takıyorum hiç bir yerde çıkmıyor aynı yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler
Başka tv ye ait profili yüklemeniz risklidir.Ntfs ile yapmanız gereken bir işlem yok fat32 olmak zorunda .paylaşılan dosyayı fat32 ile formatlanmış usb ye kaydedip tv nizden profilinizi almak zorundasınız.alirsaniz geri kalan işlem için ben kontrol ederim gereken islemi yaparim siz tekrar geri yüklersiniz.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64

Aşağıdaki konuda nasıl yapılır profil nasıl alınır anlattım ,eksik bir şeyler yapıyprsun ,hem o konuda hemde içindeki oku dosyasında anlatım var :ok

K Çevrimdışı

Korcelik

Yeni Üye
29 Haz 2020
7
45
Öncelikle herkesin emeğine teşekkür ederim. Benim TV yede yardim ederseniz çok sevinirim. Aynı şekilde YouTube açılmıyor ve Netflix yok. Tvnin ana kartı şu şekilde.
Service menü (Sentor)(V.0.45.23.22)(svn:208953)(/0009df/6662.dcf)(Mb97)(2x256)
Bu anakart olan televizyonu ma gerekli yazılım hangisidir acaba. Yardımlarınız için için şimdiden teşekkür ederim.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Öncelikle herkesin emeğine teşekkür ederim. Benim TV yede yardim ederseniz çok sevinirim. Aynı şekilde YouTube açılmıyor ve Netflix yok. Tvnin ana kartı şu şekilde.
Service menü (Sentor)(V.0.45.23.22)(svn:208953)(/0009df/6662.dcf)(Mb97)(2x256)
Bu anakart olan televizyonu ma gerekli yazılım hangisidir acaba. Yardımlarınız için için şimdiden teşekkür ederim.
Ilk sayfadaki güncelleme yazilimini yüklemeniz gerekiyor ,eger sorununuz yine cözülmez ise modlama yapmaniz gerekiyor. Modlamanin anlatildigi konunun linki ; Mb97/98 lerde Youtube Yazilimi ile Netflix görünmezse veya menüde Netflix yok (mb97 ve üstü kartlarda) ise yapmaniz gerekenler

K Çevrimdışı

Korcelik

Yeni Üye
29 Haz 2020
7
45
Ilk sayfadaki güncelleme yazilimini yüklemeniz gerekiyor ,eger sorununuz yine cözülmez ise modlama yapmaniz gerekiyor. Modlamanin anlatildigi konunun linki ; Mb97/98 lerde Youtube Yazilimi ile Netflix görünmezse veya menüde Netflix yok (mb97 ve üstü kartlarda) ise yapmaniz gerekenler
cevabın için oncelıkle tesekkurederım. versıyon fılan denılıyor vıdeo anatımlarda da tam olarak hangısını yukmemem gerkeıyor emın olmak ııstıyorum ardasım. yardımın ıcın tesekkuur ederım

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
cevabın için oncelıkle tesekkurederım. versıyon fılan denılıyor vıdeo anatımlarda da tam olarak hangısını yukmemem gerkeıyor emın olmak ııstıyorum ardasım. yardımın ıcın tesekkuur ederım
ilk mesajda büyük harflerle yaziyor ne yapmaniz gerektigi
"MB97 ve MB98 şaseli ürünlerimizde youtube yükleniyor hatasında V.45.23.64. core yazılım yüklenerek çözüm sağlanabilir.NETFLİX mevcut !!!!! (modlama ile)

VESTEL markası İÇİN CARBON DİĞER MARKA MODELLER İÇİN TİTANİUM OLANINI YÜKLİYEBİLİRSİNİZ. "

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt