Önemli 17MB97 -17MB98 Anakartlı Smart Televizyonlarda Youtube Yükleniyor Hatası Hk.

K Çevrimdışı

kerimler

Yeni Üye
27 Eyl 2020
2
24
carbon sadece vestel markasi icin, diger markalarin hepsi diger yazilimi yüklemesi gerekiyor.
peki bu güncelleme sadece youtube sorunu için mi, benim tv de netflix olmamasına rağmen bir kaç defa telefondan aktarım ile film izlemiştim ama belli zaman sonra kopmalar oluyordu. bu işlemden sonra netflixin gelme şansı var mıdır?

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
peki bu güncelleme sadece youtube sorunu için mi, benim tv de netflix olmamasına rağmen bir kaç defa telefondan aktarım ile film izlemiştim ama belli zaman sonra kopmalar oluyordu. bu işlemden sonra netflixin gelme şansı var mıdır?
Önceden modlama ile netflix eklenip izlenebiliyordu ama son iki aydir artik mb9x lu kartlarda destek kaldirildi..

B Çevrimdışı

Bilal4141

Yeni Üye
5 Eki 2020
1
46
Evet, gençler,MB97 kartta netflix ,kesin çalışıyor,belirteyim (MB98 de de olur sanırım) :ok
netf.jpg
Link atarmısınız MB97 seg tv için hangi programı yüklemeliyim?

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Link atarmısınız MB97 seg tv için hangi programı yüklemeliyim?

E Çevrimdışı

excan12

Yeni Üye
13 Mar 2020
28
41
selam,
mb97 anakartlı nexon marka cihazım var son güncelleme yapıldı netflix için ancak benim sorunun hdmi uzerınden amazon prime izlerken hdcp hatası almam baktığımda menu de hdcp 2.x NOK yazıyor bu sebep ile açmıyor nasil düzeltiriz yardımcı olurmusunuz? detaylı fotolar ekledim. tşk.

nexon.jpg
n3.jpg
n222913f393217955b.jpg
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
hocam geri dönüşün için teşekkür ederim aşağıdaki linkte profil dosyam mevcut,
Profillerinizin bendeki mb97 profili ile arasinda bir farklilik yok ,bendeki yazilim sürümü daha eski belki ondan olabilir veya medion yazilimi yüklemistim sonu 50 ile biten netflix sorunu icin, o yazilimdan kaynakli farklilik olusmus olabilir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt