Sizce hangi versiyon daha iyi ?

• V0.51.5.0

Oy: 37 29.4%
  • V0.43.6.0

Oy: 5 4.0%
  • fabrika çıkış hali

Oy: 33 26.2%
  • V0.51.19.0

Oy: 17 13.5%
  • V0.51.22.0

Oy: 22 17.5%
  • V0.51.38.0

Oy: 12 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    126
E Çevrimdışı

erdo205 

Aktif Üye
2 Şub 2021
105
39
Görüntü kalitesi değişti mi
Ben açıkçası bir fark göremedim, uzun zamanda televizyon başında geçiririm bilgisayarımda cihaza bağlı, MEMC açıkken hareketli sahnelar halen bir facia, gerci bu anakart icin kimse iyi konusmuyor bende artık beklentiden cıktım, yani bir şeyin düzelmesini beklemiyorum, Ama ilk izlenimlerime göre bir fark göremedim yeni güncelleme ile. ilgili58SEGSBU710 Cihazım CHOT Panel

Hakande9 Çevrimdışı

Hakande9 

Aktif Üye
28 Eyl 2020
173
31
Ben açıkçası bir fark göremedim, uzun zamanda televizyon başında geçiririm bilgisayarımda cihaza bağlı, MEMC açıkken hareketli sahnelar halen bir facia, gerci bu anakart icin kimse iyi konusmuyor bende artık beklentiden cıktım, yani bir şeyin düzelmesini beklemiyorum, Ama ilk izlenimlerime göre bir fark göremedim yeni güncelleme ile. ilgili58SEGSBU710 Cihazım CHOT Panel
Dahili uydu alıcısı guzel pixellence açık olmalı ve dinamik modda olup dinamiklik ayarı kapalı yada düşükte olmalı

E Çevrimdışı

Ekoo37

Aktif Üye
11 Ocak 2018
66
Yeni yazılımdan çok ümitliydim yine boş çıktı YouTube deki sorun maalesef devam ediyor.

E Çevrimdışı

erdo205 

Aktif Üye
2 Şub 2021
105
39
Yeni yazılımdan çok ümitliydim yine boş çıktı YouTube deki sorun maalesef devam ediyor.
Hocam ben de son yazılımda birkaç değişiklik fark ettim öncelikle saat düzeldi ayarlardaki OTOMATİK GMT +3 artık +2 Güncelleme yaptığımdan beri son yazılıma YouTube'da hiçbir sıkıntı yaşamadım o sorun bende çözüldü gibi duruyor hiç daha sorun cıkmadı ilerleyen günlerde yaparmı bilmiyorum, ama düzelmemiş olsa yapardı bu zamana kadar değişim olarak gördüklerim bunlar aksi bir durum olursa yazarım hemen

E Çevrimdışı

Ekoo37

Aktif Üye
11 Ocak 2018
66
kullandığım sürüm 51.41 son sürüm yani bir önceki yazımdada vardı bu yazılımdada Youtubeda sorunu devam ediyor biraz izliyorum ve altaki yazı çıkıyor ve kitleniyor diğer uygulamalar sorunsuz çalışıyor Enteresan olan bugün TV'ye mobilden bağlanayim dedim ve Youtube sorunsuz açtı , bende bunun üzerine modeme reset atıp tekrar bir kurulum yaparak denedim sonuç yine başarısız ne yapmalıyım bilmiyorum.
IMG_20220311_161130.jpg

E Çevrimdışı

erdo205 

Aktif Üye
2 Şub 2021
105
39
kullandığım sürüm 51.41 son sürüm yani bir önceki yazımdada vardı bu yazılımdada Youtubeda sorunu devam ediyor biraz izliyorum ve altaki yazı çıkıyor ve kitleniyor diğer uygulamalar sorunsuz çalışıyor Enteresan olan bugün TV'ye mobilden bağlanayim dedim ve Youtube sorunsuz açtı , bende bunun üzerine modeme reset atıp tekrar bir kurulum yaparak denedim sonuç yine başarısız ne yapmalıyım bilmiyorum.
IMG_20220311_161130.jpg
Sizin bahsettiğiniz gibi zaten bir sorun ben hiç yaşamadım, Bendeki sorun görüntünün yarısının gözükmemesi gibi bir sorundu, Ara ara benim cihazda da kilitlenme oluyordu ama bunu her uygulamada yapıyordu Netflix AmazonPrime hiç belli olmuyordu ara ara bazen kafayı yiyordu kalıyordu kitlenip fiş çekmek zorunda kalıyordum, Bu son güncelleme geldiğinden beri bir kilitlenme yaşamadım YouTube'da bahsettiğim görüntünün yarısının gözükmemesi sorun orada hiç yaşamadım

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
IMG_20220311_161130.jpg
Telefonu modem olarak kullandığınızda sorun yoksa modemin ve tv nin saati doğru mu? Kontrol edin.
Aynı modemde kablo ile bağlantı yapın yine hata verecek mi? Hata vermiyorsa aşağıdaki işlemleri yapın.
Modeminiz 5Ghz ve 2.4Ghz ile wifi çıkışı yapıyorsa 2.4Ghz olana bağlantı kurun.

E Çevrimdışı

erdo205 

Aktif Üye
2 Şub 2021
105
39
Telefonu modem olarak kullandığınızda sorun yoksa modemin ve tv nin saati doğru mu? Kontrol edin.
Aynı modemde kablo ile bağlantı yapın yine hata verecek mi? Hata vermiyorsa aşağıdaki işlemleri yapın.
Modeminiz 5Ghz ve 2.4Ghz ile wifi çıkışı yapıyorsa 2.4Ghz olana bağlantı kurun.
Yüksek ihtimal arkadaşın modemle ilgili bir sıkıntısı mevcut, Ben de netmaster infinity 401 modem ile kullanıyorum 5 GHZ kanal ile baglı 100 Mbps baglantım mevcut, Bu tarz bir sorun yaşamadım acaba modem televizyona uzak mı o yüzden mi bir sıkıntı var ya da modemin Wi-Fiında yüksek ihtimal bir problem var elinizde imkan varsa ethernet kablo ile bağlanıp arkadaşın dediği gibi daha iyi bir sonuç alabilirsiniz, birde hız testinde sinyal degeri ve hızınız nedir

0AA8A5A8-F072-4241-8516-F23D212B4D2A.jpg

M Çevrimdışı

Merlot 

Aktif Üye
26 Ara 2018
263
49
Son gelen 0.51.41 gücellemeden sonra da Vestel 9500 donma kasma hala devam ediyor,
bu mb230 anakartından umudum kalmadı yazılımla filan düzeleceği yok artık
Yeni tv alana kadar böyle söve söve izlemeye devam edicez anlaşıldı
Eski tv 9300 gözünü seveyim şimdi mumla arıyorum

E Çevrimdışı

erdo205 

Aktif Üye
2 Şub 2021
105
39
Son gelen 0.51.41 gücellemeden sonra da Vestel 9500 donma kasma hala devam ediyor,
bu mb230 anakartından umudum kalmadı yazılımla filan düzeleceği yok artık
Yeni tv alana kadar böyle söve söve izlemeye devam edicez anlaşıldı
Eski tv 9300 gözünü seveyim şimdi mumla arıyorum
Hocam ben de Ekim ayında 4500 TL'ye aldım 58 inç 4K HDR cihaz, Fiyat olarak hep söylüyorum bu paraya bu kadar işte bunada şükür diyip kafaya takmıyorum

E Çevrimdışı

Ekoo37

Aktif Üye
11 Ocak 2018
66
Sizden gelen geri bildirimler sonrasında modem ayarlarnı tekrar kontrol ettim hızım 12.mgbit tarih saat uyumuda normal 2.4 GHz ayarları stabil herşey normal gözüküyor ama YouTube 51
38 güncellemesiyle bu hale geldi düzelmiyor diğer uygulamalar sorunsuz hatta bein connecten saatlerce içerik ve yayın izleyebiliyorum.

E Çevrimdışı

erdo205 

Aktif Üye
2 Şub 2021
105
39
Sizden gelen geri bildirimler sonrasında modem ayarlarnı tekrar kontrol ettim hızım 12.mgbit tarih saat uyumuda normal 2.4 GHz ayarları stabil herşey normal gözüküyor ama YouTube 51
38 güncellemesiyle bu hale geldi düzelmiyor diğer uygulamalar sorunsuz hatta bein connecten saatlerce içerik ve yayın izleyebiliyorum.
Hocam acaba Çekirdek yazılım falan güncellemesi mi yapılsa bu konuda üstatlara danışmak lazım yani sıfırdan böyle temiz bir yazılım yüklense falan acaba sorun çözülür mi diye düşünüyorum, Bir de hocam şöyle bir şey var 2.4 GHZ Bandı çok yogun oluyor, Ben mesela hiç 2.4 kullanmıyorum muaazzam şekilde sorun oluyor, Çünkü artık etrafta bu tarz modemler herkezde olduğu için sinyaller birbirine çok karışıyor ve bir oda mesafede mobil cihazlarda sorunlar oluyor, 5 GHZ kanalları şuan çok yogun degil ve sorunsuz çalısıyor. Modeminizde varsa 5 GHZ birde öyle denerseniz belki sorum çözülebilir

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt