17MB211 0.56.1.0 sürüm güncel çekirdek yazılım (13.06.2018)

H Çevrimdışı

hakan06

Yeni Üye
18 May 2018
33
40
A Ado Hocam merhaba yogunsunuz biliyorum ama acaba rica etsem Samsung NU7500 hakkında olumlu olumsuz görüşünüzü yazar mısınız amazon da 3200 TLye aldık ama hakkında hiç bilgimiz yok forumda başka arkadaşlarda görüşleriniz bekliyor saygılar

oseofwar Çevrimdışı

oseofwar

Aktif Üye
24 Haz 2018
81
25
A Ado Merhaba Ado hocam, 17mb211 model anakartlı tvler için yazılım güncellemesi gelmeye devam edecekmi yoksa 0.56.1.0 final yazılım mı ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Ado Hocam merhaba yogunsunuz biliyorum ama acaba rica etsem Samsung NU7500 hakkında olumlu olumsuz görüşünüzü yazar mısınız amazon da 3200 TLye aldık ama hakkında hiç bilgimiz yok forumda başka arkadaşlarda görüşleriniz bekliyor saygılar

Değerli kardeşim çok özür dilerim oldukça geç cevaplayabiliyorum

Kişisel yaklaşımım curved tv lere hep mesafeli olmuştur zira, Türk tipi aile yapısınd abizler henüz VA paneli bile sindirememişken, üstüne bir de curved olması bana çok a cazip gelmiyor.

Derseniz ki tekil kullanıcıyım o zaman 10 numara 5 yıldız seçim derim size zira HDR ı da derinliği de bu tv de dibine kadar hissedersiniz. Fakat ''aile televizyonu mu?'' derseniz, bence değil (Kişisel fikrimdir)

derhan34 Çevrimdışı

derhan34 

Aktif Üye
29 Ağu 2018
136
44
Teşekkürlerr
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Süper

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

ahmet64

Yeni Üye
3 Eyl 2018
15
33
Benim sorunumda çözüldü. Tv'den anlayan birine baktırdık. Diseqc uyumsuzluğu diye birşey varmış. Pahalı bir diseqc modeli taktı ve tüm kanallar geldi.
Yanlış kurulum uygulandığı için çekmiyormuş bizimkiler, teknik servisin bile bilmediği bir tv işte

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
benim tv 55 inç favorit marka vestelin modeli sanırım.
yazılım yükseltme v.0.43.4.2
uygulama sürümü: v.0.26.2.3
mb211 768mb diyor servis menüde
bizim için uygunmu

derhan34 Çevrimdışı

derhan34 

Aktif Üye
29 Ağu 2018
136
44
Merhaba;
vestel 48fd7300 kullanıyorum fakat smart menü'de herdaim internet bağlantısı sorunu yaşıyorum; wifi ve kablo ile bağlı olmasına rağmen smart menü internet yok uyarısı veriyor.Netflix ve youtube da herhangi bir sorun olmuyor ama smart menü hep sorunlu.buna benzer sorun yaşayan oldu mu? bilgi baylaşan olursa çok sevinirim...

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba;
vestel 48fd7300 kullanıyorum fakat smart menü'de herdaim internet bağlantısı sorunu yaşıyorum; wifi ve kablo ile bağlı olmasına rağmen smart menü internet yok uyarısı veriyor.Netflix ve youtube da herhangi bir sorun olmuyor ama smart menü hep sorunlu.buna benzer sorun yaşayan oldu mu? bilgi baylaşan olursa çok sevinirim...
arada bendede oluyor.ethernet kablosunu tv nin arkasından 5-10 saniye çıkarıp takınca düzeliyor.ama genelde elektrik gidince veya modemi kapatıp açınca oluyor.benim kablo takılı wifi ile bağlanmıyorum.dibinde modem.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt