17MB211 0.56.1.0 sürüm güncel çekirdek yazılım (13.06.2018)

K Çevrimdışı

kamersah 

Aktif Üye
8 Mar 2018
183
Adem Helvacı Ado, Hocam yazılımı indirdim. Boş flash diske zipli dosyanın içindeki bin dosyasını kopyaladım ve yükleme işlemine geldim. Ancak yükleme başlayıp %97 ye kadar geldikten sonra takılıp kaldı. Ne kadar beklersem bekleyeyim daha ileri gitmedi. Bende flash diski çıkardım tv normal çalışıyor. Nerede hata yaptım acaba?

Z Çevrimdışı

zaforza 

Aktif Üye
29 Kas 2017
72
Adem Helvacı Ado, Hocam yazılımı indirdim. Boş flash diske zipli dosyanın içindeki bin dosyasını kopyaladım ve yükleme işlemine geldim. Ancak yükleme başlayıp %97 ye kadar geldikten sonra takılıp kaldı. Ne kadar beklersem bekleyeyim daha ileri gitmedi. Bende flash diski çıkardım tv normal çalışıyor. Nerede hata yaptım acaba?
Hata yapmıyorsun benimde başıma geldi aynısı Tv yi fabrika ayarına getir daha sonra ilk kurulum aşamalarını gecip kanal listesi yuklemeden yazılımı yükle , yuklemeden sonra tekrar fabrika ayarına getirip kurulumu tamamla yoksa wifi ye baglanmaz sonra kanal listeni yukleyebilirsin.

K Çevrimdışı

kstegmeier

Yeni Üye
22 Tem 2018
2
67
Çekirdek yazılım konu başlığımızda mevcuttur, bulmakta sorun yaşarsanız bilgi verin yardımcı olayım :ok
Merhaba Ado,
İşaret ettiğin için teşekkürler, şimdiye kadar çalışıyor. En son ürün yazılımını kurmamın nedeni: Kulaklık çıkışına ek bir PC hoparlör bağladığınızda, TV hoparlörü kapatılmalıdır. Bir Alman forumunda menü + 9735 üzerinden ipucu almak için otel modunun ipuçlarını aldım, bu TV hoparlörünü kapattı ve PC ek hoparlör uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Samsung TV'm sadece kulaklık fişini otomatik olarak istediğiniz gibi takarak çalışır. Bu davranış aynı zamanda otel modu üzerinden de mümkün olduğu için = biri belki de ses menüsünde bu yeni bir parametre üzerinden (kulaklık bağlantısı ile TV hoparlörünü) değiştirebilir mi?

K Çevrimdışı

kamersah 

Aktif Üye
8 Mar 2018
183
Z zaforza, Dün bende çözdüm. Tv kapatıp açıp tekrar deneyince sorunsuz yüklendi. Fakat arkadaşların bahsettiği gibi farklı birşey göremedim ben. Acaba yükleme başarılı olmadı mı kontrol ettiğimde yazılım sürümünün yükseldiğini gördüm. Ama dediğim gibi bir fark göremedim ben. Yükleme yaparken nelerin değiştiğini ya da fark ettikleri değişiklikleri yazarlarsa onlara yoğunlaşayım. Belki benim gözümden kaçıyordur.

Z Çevrimdışı

zaforza 

Aktif Üye
29 Kas 2017
72
Z zaforza, Dün bende çözdüm. Tv kapatıp açıp tekrar deneyince sorunsuz yüklendi. Fakat arkadaşların bahsettiği gibi farklı birşey göremedim ben. Acaba yükleme başarılı olmadı mı kontrol ettiğimde yazılım sürümünün yükseldiğini gördüm. Ama dediğim gibi bir fark göremedim ben. Yükleme yaparken nelerin değiştiğini ya da fark ettikleri değişiklikleri yazarlarsa onlara yoğunlaşayım. Belki benim gözümden kaçıyordur.
İlk sayfada gördüğümüz değişiklikleri yazmıştık ordan bakabilirsin.

M Çevrimdışı

mgk19 

Aktif Üye
31 Mar 2018
51
37
Adem Helvacı Ado hocam mb211 için master volume yazılımı hakkında bilginiz varmı?mb 130 için yükledik çok işe yaradı.

E Çevrimdışı

erkuc

Yeni Üye
28 Tem 2018
11
56
Hocam bende 48FD7300 var. İPTV olarak hem SSİPTV hemde OTTPLAYER programı var tvde. Ücretli serverlerden aldığım testleri bilgisayar ve telefonumda oynatabilmeme rağmen tvde oynatamıyorum error hatası veriyor. Tabii tüm serverlerde aynı değil durum bazılarında bu şekilde sıkıntı yaşıyorum. VOD yayınlarda problem yok acaba neden olabilir daha önce bu durumla karşılaşan varmı?
Bende seg 43 inç TV aynı sorunu yaşıyorum. Yazılım atsam düzelir mi?

E Çevrimdışı

ekidj

Yeni Üye
21 May 2018
8
37
şimdi yüklüyorum bakalım neler olacak :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Adem Helvacı Ado ücretli iptv aldım üstteki arkadaşlarla aynı sorunu bende yaşıyorum acaba tv de bir sıkıntımı var diye düşünürken arkadaşlarında başında aynı problem varmış şunada bi el atabilirmisin acaba nedir sorun sence ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bende seg 43 inç TV aynı sorunu yaşıyorum. Yazılım atsam düzelir mi?
arkadaşlar satın almış olduğunuz serverdan size verdikleri listeyi bilgisayarda not defterinde açın sonra ctrl+f ye basarak değiştiri açın daha sonrada kanalların uzantısı olan .ts yerine .m3u8 yazarak değiştirip kaydederek kapatın sonrada ssipt ye listeyi yükleyin ve sorunsuzca izleyin bende aynı sorunu yaşıyordum şimdi düzeldi :)

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt