Zeytinyağı'nızı Nereden Alıyorsunuz ?

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
merhaba,

konuda sarı kantaronu görünce bende yazayım istedim. yanık, yara, kesik, egzama, cilt çatlakları vb durumlar için "kırmızı kantaron" inanılmaz iyi geliyor. iyileşme süresini hızlandırıyor, dokuyu eski haline getiriyor.

aklınızda bulunsun.

bu arada yorel pazardan aldığım yağlar, nar ekşisi ve patlıcan reçeli elime ulaştı. nar ekşisi çok güzel.

yağı ve reçeli yarın sabah tadıp dönüş yapacağım.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hocam Bucadayım sizden haber bekliyorum
Bugün aradım ,"alattin abi artık 30 tlden veriyoruz" dedi,ayrıca "Levent" ve Yıkıkkemer" pazarlarına çıkıyorlarmış,sanırım p.tesi-salı günleri gidiyorlar artık,sana yakınsa ve o pazara gidiyorsan telefonunu alıp sana verebilirim ,olmazsa benim yaptığım gibi de yapabilirsin :) ,pazara git ve "canlıdan ilyassss" diye bağırırsan bulursun bence,baba-oğullar gidiyorlar pazara :)

F Çevrimdışı

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
493
41
Arkadaşlar forumumuzda zeytinyağı işi yapan var mı? Ya da tavsiye edebileceğiniz birileri? Her sene Hatay'dan arkadaş getirirdi, bu sene pandemi falan derken olmadı. Geçen sene aldığımız da bitmek üzere...

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Bizim Manisa,Saruhanlı'nın bir köyünden olup,mahallemizde ikamet eden bir tanıdığımız var.Kardeşleri zeytin yağı işi yapıyorlar,3 senedir zeytin yağımızı onlardan alıyoruz.Gayet memnunuz.

M Çevrimdışı

merok

Aktif Üye
28 Mar 2020
57
43
Bugün aradım ,"alattin abi artık 30 tlden veriyoruz" dedi,ayrıca "Levent" ve Yıkıkkemer" pazarlarına çıkıyorlarmış,sanırım p.tesi-salı günleri gidiyorlar artık,sana yakınsa ve o pazara gidiyorsan telefonunu alıp sana verebilirim ,olmazsa benim yaptığım gibi de yapabilirsin :) ,pazara git ve "canlıdan ilyassss" diye bağırırsan bulursun bence,baba-oğullar gidiyorlar pazara :)
Tamamdır hocam öyle yaparım " İlyassss" ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt