Youtube uygulamasını silebilir miyim?

KN958 Çevrimdışı

KN958

Yeni Üye
13 Kas 2018
34
36
Merhaba arkadaşlar, 65UD8900 model TV var. Ben youtube uygulamasını silmek istiyorum. Bu mümkün müdür? İnterneti komple kes diyen arkadaşlar olabilir ancak netflix vb. uygulamaları kullanıyoruz. Sadece youtube tv'de olmasın istiyorum.
Teşekkürler.

KN958 Çevrimdışı

KN958

Yeni Üye
13 Kas 2018
34
36
Yanıtlar için teşekkürler arkadaşlar. Gizlenme de olur. Kumandadan bu uygulama açılırken şifre sorsa o bile olur. Yeterki tek başına açamasın.
Sebebi şu, küçük oğlum var, fırsatını bulursa açıp saçma sapan videolar izliyor. Onu engellemek istiyorum.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Yanıtlar için teşekkürler arkadaşlar. Gizlenme de olur. Kumandadan bu uygulama açılırken şifre sorsa o bile olur. Yeterki tek başına açamasın.
Sebebi şu, küçük oğlum var, fırsatını bulursa açıp saçma sapan videolar izliyor. Onu engellemek istiyorum.
Tahmin etmiştim benim sıpayı Enes Batur'dan kurtarana kadar akla karayı seçtim

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Hocam konudaki işlemleri yaptım
Usb de "profile" isimli dosya olusturup islem yaptigim sw profil dosyasini icine kaydedin,daha sonra servis menüsünde usb op islemini yaptiginiz zaman dosya tv nize kaydedilecek. Sonra yapmaniz gereken tv nizi kapatip, fisini cikarip tekrar takmak.
Youtube sizin anakartinizda gizlenmiyor ama uygulamayi pasif hale getirdim.

KN958 Çevrimdışı

KN958

Yeni Üye
13 Kas 2018
34
36
Usb de "profile" isimli dosya olusturup islem yaptigim sw profil dosyasini icine kaydedin,daha sonra servis menüsünde usb op islemini yaptiginiz zaman dosya tv nize kaydedilecek. Sonra yapmaniz gereken tv nizi kapatip, fisini cikarip tekrar takmak.
Youtube sizin anakartinizda gizlenmiyor ama uygulamayi pasif hale getirdim.
Hocam işlemi yaptım fakat değişiklik olmadı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri