Youtube.com/TV Resmen Kapandı!

systemcar Çevrimdışı

systemcar

Aktif Üye
28 Ağu 2019
84
43
İlginç gerçekten, ben mi box s kullanıyorum ve inanılmaz derecede memnunum. Netflix, YouTube ve ip tv için kullanıyorum. YouTube ve netflix sorunsuz olarak 4K izliyorum, ip desen yine sorunsuz çalışıyor, tv box ile başka ne yapılır ki, sonuçta 400 tl lik bir ürün, bii tv box için 1500, 2000 tl vermek benim için akıl tutulması.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,236
"Lisans süreleri"(kiralama yoluyla uygulamayı izlemek sistemi) bitince haliyle YT veya herhangi bir uygulama da sona erer!
Bunlar "beleşe" verilen yayınlar da değildir bu arada!

Samsung&LGE bu işler de hep öncü oldu(illegal uygulamaları bir şekil de delerek veya arka kapıdan girerek v.s)
gelişen zaman içinde de YT benzeri çok güçlü gruplar,olaya sessiz kaldılar!

Ancak Google/YT farklı çalışan bir firma ve heriflerin gözü de kara,şak diye kesiyor veya artık yok diyebiliyor v.s
üstelik hiç bir gerekçe de göstermiyor!adamlar tek tabanca yaw,benim dediğim olur-olacak gibi davranıyorlar!

Burada işin aslında Lisans dan ziyade "reklam" gelirlerin de belli ki YT açısından tatsız veriler var!
Browser üzerinden izlenmek pek işlerine gelmiyor! herifler laf aramızda bu reklam işinden dünyayı götürüyorlar
ama belli ki bu da kesmiyor adamları!

Bu konu bir kaç aydır yabancı medya da hep gündemdeydi zaten,RUS lar bence bu işi de bir şekil de bitirirler ve izlemeye
devam edilir! işin içinde Çinli ve Ruslar varsa hiç bir şey engel olamıyor!
++
Her zaman söylediğimiz gibi ki yukaruda Ado ve diğer bazı arkadaşlar da güzel izah etmişler;her cihaz kendi asli vazifesini
yapmalıdır "all-in-one" diye olan işler zaten hep sakat oluyor bunun da A babası Samsung oldu,ne varsa panelin sistemine soktu!
legal&illagal işlere girdiler! Bu Koreli ler sürekli zaten "lisanslara aykırılık" veya illegal uygulamalar v.s olarak DAVA lıklar!
bir dünya ceza ödüyorlar her yıl ama banamısın da demiyorlar! Kore Devleti arkasında nasılsa!

++

Alın bir tane Çin işi ucuz yollu TVBox bağlayın panele ve her bir atraksiyonu o yapsın,panel de 512MbRAM veya 1GbRAM ile bu işler
olmaz zaten kopar/düşer-ağır çalışır/kilitlenir v.s bu RAM ler ile olmaz,ayrıca TV Box larla çok uğraşırsanız bir dünya numaraları da vardır

Veya şimdiki yeni model diyeceğim Receiver lar da(Uydu)her bir numarayı üstelik çok güzel yapıyor IPTV+CCCam/Emu memu v.s
hepsi var aycaı MediaPlayer desteği de oldukça iyi v.s

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,155
Lisans olmadıktan sonra Netflix ve YouTube'da ne yapacağım peki? :alala
Tamam hocam işte benimde demek istediğim Netflix ve Youtube'da 4K isteyen kişi Mi Box alsın , yok bana Netflix ve Youtube'da 480p yeter diyenler varsa yada ben Netflix , Youtube kullanmıyorum diyen varsa Mi Box almasın. Sadece IpTv için alacaklar ise gitsinler en ucuz cihazı alsınlar ?

O Çevrimdışı

oneil4

Yeni Üye
3 Kas 2019
23
33
youtube work on my samsung tv and my "continental edition" tv ( vestel mb110 )

do you know tip for block ads youtube ? is possible use host files ? juste block on my tv ( host file edit on my tplink router ... ^^ )

thank you

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
youtube work on my samsung tv and my "continental edition" tv ( vestel mb110 )

do you know tip for block ads youtube ? is possible use host files ? juste block on my tv ( host file edit on my tplink router ... ^^ )

thank you

Yes, it would be very good. I'll check it for possibility.

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,243
62
Ben de 2 tane tv var ,2011 model smart panasonic ve 2014 model smart vestel ikisinde de çalışmıyor.

Müşteki Çevrimdışı
22 Ara 2018
385
Aklın yolu bir ustacım.

Bu forumda birçok öngörümüz oldu, hepsinde de haklı çıktık vesselam :ok

Kıymetli üstadlar BOX önerilerinizi yerinde buluyorum fakat bu cihazların "aklını" kullandırmak için başka bir yol da olmalı. Mesela bu cihazlar (Vestel SEG vs.) hangi işletim sistemini kullanıyor, yüklü olan Opera tarayıcısı nasıl tam manasıyla sıfırlanır merak ediyorum.

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Youtube öncü oldu sanırım. Netflix de ipi çekme niyetine girmiş. Bknz,

F fikoloji TEKNOwest TEKNOWEST Adem Helvacı Adem Helvacı bu uygulamalar kapanınca kumandaların üzerindeki kocamaaan ve tv lerin satışında ön planda olan uygulama tuşları ne olacak ? Sizlerin konu hakkındaki düşüncelerinizi duymak isterim. :)

Şahsıma, sırf 2nci bir cihaz bağlamak zorunda kalmayayım, youtubeye, iptv ye ve uydu yayınına tek cihaz ile erişebileyim niyeti ile böyle tv almıştım. Mahmut TUNCER - Bileydim.mp3 düz paneli alır, extra cihazı da alır bu şekilde bi yol haritası çizerdim. Burada muhatap Vestel değil, genel.

Geri
Üst Alt