Youtube.com/TV Resmen Kapandı!

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
android box alın keyfinize bakın.sürekli yazarım güncellenebilir bir işletim sistemi yoksa o tv smart değildir. içindeki 150-200 mb lık yazılımla smart olmaz .üreticiler yok dememek için bu özelliği tvye ekliyorlar. en kötü android tv de bile 2gb yazılım varken 200mb yazılımla smart olmaz.android tv fiyatlarıda yüksek bu kadar para vermektense 300-400 tl bantlarında bir android box işinizi hayli görür.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
android box alın keyfinize bakın.sürekli yazarım güncellenebilir bir işletim sistemi yoksa o tv smart değildir. içindeki 150-200 mb lık yazılımla smart olmaz .üreticiler yok dememek için bu özelliği tvye ekliyorlar. en kötü android tv de bile 2gb yazılım varken 200mb yazılımla smart olmaz.android tv fiyatlarıda yüksek bu kadar para vermektense 300-400 tl bantlarında bir android box işinizi hayli görür.
Aklın yolu bir ustacım.

Bu forumda birçok öngörümüz oldu, hepsinde de haklı çıktık vesselam :ok

C Çevrimdışı

commigere 

Aktif Üye
17 May 2018
86
40
Aileme aldığım televizyonda çalışıyormuş youtube. Kardeşime kontrol ettirdim az önce. Kendi televizyonuma akşam eve gidince bakacağım artık.

systemcar Çevrimdışı

systemcar

Aktif Üye
28 Ağu 2019
84
43
[SUP]YouTube benim tv de de çalışıyor. Kısıtlama farklı bir şekilde mi acaba [/SUP]

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt