Youtube Api Key local nasıl yapılır

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
727
43
orginal api key üretici kodlayabilirim isteyen varsa yazılım düzenleme seviyesi olanlar talep edebilirler yardımcı olurum 1 php code yazarım sınırsız api key günceller o adresi yazılıma gömerseniz ömürlük olur

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
orginal api key üretici kodlayabilirim isteyen varsa yazılım düzenleme seviyesi olanlar talep edebilirler yardımcı olurum 1 php code yazarım sınırsız api key günceller o adresi yazılıma gömerseniz ömürlük olur
onu yapabilsen yazılım firmasında çalışrdım usta :sirit api keyi usb den eklemek en kolayı, senden bir istegim var usta şu next firmasınada bir yardımcı ol ,adamlar zorlanıyor galiba:sirit

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
727
43
bak benim için yap desen 2 saat uğraşacağımı bilsem yapardım ama o firmaya olmaz
5 dakikamı onlara ayırmam bana eğer içinde auto api sistemli bir yazılım atsan sana o youtubeyi ömürlük yaparım
buraya eklerim millet kullansın biliyorsun fazla zaman bulamıyorum arge de işimiz çok ondan dolayı bu şeylere bakamıyorum

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
bak benim için yap desen 2 saat uğraşacağımı bilsem yapardım ama o firmaya olmaz
5 dakikamı onlara ayırmam bana eğer içinde auto api sistemli bir yazılım atsan sana o youtubeyi ömürlük yaparım
buraya eklerim millet kullansın
teşekkürler usta kolay gelsin
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Next Kanky'de youtube çalışmıyor. 20 kasımdan beri sorun devam etmekte. Diğer modellere güncelleme geldi bu modele daha gelmedi. Umarım düzeltirler. En son 140 numaralı yazılım var.
Next Kanky HD Yerli Yazılım Testi.11.12.2020 ÇIKTI

Moderatör tarafında düzenlendi:
A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
buraya eklerim millet kullansın biliyorsun fazla zaman bulamıyorum arge de işimiz çok ondan dolayı bu şeylere bakamıyorum
ben yazılım bilmiyorum next 2023 modelinde youtube calissin yeter burada verilen video vs yaptım olmadi bu cihazda benim icin
bu modelde youtubenin calismasi yeterlidir uygunsa el atabilirmisiniz.

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
ben yazılım bilmiyorum next 2023 modelinde youtube calissin yeter burada verilen video vs yaptım olmadi bu cihazda benim icin
bu modelde youtubenin calismasi yeterlidir uygunsa el atabilirmisiniz.
bir kaç gün içinde yeni yazılım verilecek 2023

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
727
43
buyur oto api üretici private

Adsizfc891a4149999230.png

M Çevrimdışı

MertEfe

Yeni Üye
21 Ara 2020
7
23
rıca etsem bana kodlama yapabılır mısın konu acacaktm ama aranızda cok yenıyım konu acma yerını bulamadım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt