Youtube Api Key local nasıl yapılır

odunq Çevrimdışı

odunq

Aktif Üye
20 Haz 2019
87
39
nextlerde lokal kapalı yeni güncelleme beklemelisin
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ben burada verdiği next dönüşüm yazılımını yükledim. Onda api güncelleme var localden güncelleme yaptım oldu. Ama aynı api güncellemesini next kanky yazilimdaki apiyi güncellemek için kullanmak istiyorum olmuyor.
Dediğiniz gibi yeni yazılım beklemek gerek.
A Alonzo bu next dönüşüm yazılımını deneyin veya hellobox deneyin youtube için

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben burada verdiği next dönüşüm yazılımını yükledim. Onda api güncelleme var localden güncelleme yaptım oldu. Ama aynı api güncellemesini next kanky yazilimdaki apiyi güncellemek için kullanmak istiyorum olmuyor.
next in sorunu api güncelleme olduğunu sanmıyorum çünkü server den güncelesede çalışmıyor api sınır var galiba yazılım içinde yazılımın next tarafından güncellenmeden düzelmez ,benim görüşüm bu

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
bunları denedim videodakinide hata dedi hep ait versiyon yukledim denedim hepsini olmadi gucelledim oda olmadı .
Videoda api guncelliyor sonrasında hemen youtube baglanıyor tek usb var bunda bu nasıl oluyor orasını anlamadım.
hem wifi hem usb aynı anda nasıl kullanıyor bu model 2023 mu acaba .

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
bunları denedim videodakinide hata dedi hep ait versiyon yukledim denedim hepsini olmadi gucelledim oda olmadı .
dönüşüm yazılımında api key çalışıyor, orjinal yazılımda çalışmaz next in kendi server den de güncellesen api keyi çalışmaz yazılım güncellemesi lazım, next yazılımındaki api key sınırı olduğunu veya yazılımdaki başka bir kodlama hatası olduğunu düşünüyorum

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
dönüşüm yazılımının kendisi calismadı bu yuzdende dediginiz gibi local api guncellemesi yapamıyoruz videodaki durum dikkatimi cekti yalnız
aynı anda api guncelleyip anında youtube giriyor usb tek bendeki cihazda bu farkli sanırım

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
dönüşüm yazılımının kendisi calismadı bu yuzdende dediginiz gibi local api guncellemesi yapamıyoruz videodaki durum dikkatimi cekti yalnız
aynı anda api guncelleyip anında youtube giriyor usb tek bendeki cihazda bu farkli sanırım
bizzat yükleyip denedim çalışıyor, video da videoyu tahminimce kısaltmak için kesip birleştirmiştir video uzun olmasın diye, kendim denedim daha sonra hellobox yazılımınıda denedim oda iyi ama tanberg açma özelliği yok artıları var eksileride var

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
bizzat yükleyip denedim çalışıyor, video da videoyu tahminimce kısaltmak için kesip birleştirmiştir video uzun olmasın diye, kendim denedim daha sonra hellobox yazılımınıda denedim oda iyi ama tanberg açma özelliği yok artıları var eksileride var
2023 modeli bendeki hata verdi yazılım bu hellobox yazılımı atsam iş görürmü youtube ve kanalları kullanıyorum sadece

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
2023 modeli bendeki hata verdi yazılım bu hellobox yazılımı atsam iş görürmü youtube ve kanalları kullanıyorum sadece
rs232 ile atacaksın, hellobox da youtube de türkiye bölge seçeneği yok hatırladığım kadarıyla ama arama yerine yazarak istediğin videoyu izleyebilirsin , iptv de iyi

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
tamam simdi oldu ben usb ile deniyorum rs232 yok bende bu jack girisli temin edebilecegimiz yer veya seması var ise
elektronikten anlarım kendim yapabilirmiyim varsa şemasi alabilirmiyim

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
tamam simdi oldu ben usb ile deniyorum rs232 yok bende bu jack girisli temin edebilecegimiz yer veya seması var ise
elektronikten anlarım kendim yapabilirmiyim varsa şemasi alabilirmiyim
bence hiç ugraşma next youtube güncellemesi yakında yapar güncellersin biraz bekle

Geri
Üst Alt