Youtube Api Key local nasıl yapılır

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bizimki youtube açınca otomatik alıyor ,ben uğraşmıyorum api ile ,ama elle yapılırmı bilemem,hadi yaptık diyelim ,bunu cihaza nasıl atacağız bilmiyorum ,denemek lazım ,eve dönünce bakayım bakalım ,yapılabilecek mi?

sametAKSU Çevrimdışı

sametAKSU

Aktif Üye
7 Nis 2020
295
Bizimki youtube açınca otomatik alıyor ,ben uğraşmıyorum api ile ,ama elle yapılırmı bilemem,hadi yaptık diyelim ,bunu cihaza nasıl atacağız bilmiyorum ,denemek lazım ,eve dönünce bakayım bakalım ,yapılabilecek mi?
hocam next 2023 te hem server de güncelle seçenegi var hemde local de

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
yok sadece kurcalarken gördüm, api güncelle yerinde hem server hemde local şeçenegi var, server diyelimki firma destegi keserse diye sordum, manuel nasıl ekleyebiliriz diye soru geldi aklıma
Bende bir yazılımda usb üzerine youtube config de yedekleniyor ,ama hangi yazılım bilmiyorum ,doğrusunu istersen gerek de duymadım ama eve döndüğümde kesin bakarım :ok

sametAKSU Çevrimdışı

sametAKSU

Aktif Üye
7 Nis 2020
295
Bende bir yazılımda usb üzerine youtube config de yedekleniyor ,ama hangi yazılım bilmiyorum ,doğrusunu istersen gerek de duymadım ama eve döndüğümde kesin bakarım :ok
Hocam resimdeki gibi ama nasıl yükleme yapılır local den anlamadım,

55.jpg

56.jpg

sametAKSU Çevrimdışı

sametAKSU

Aktif Üye
7 Nis 2020
295
Yabancı bir sitede bulduğum anlatım Galiba oluyormuş tek sorun apiyi nerden alıcaz

How to import API key to youtube?

1. our engineer will give you an file(file name: youtube_apikey.xml)

2. put this file youtube_apikey.xml into USB Disk
3. Insert USB Disk to USB port of receiver

4. then turn to youtube menu and press blue key of Remote control to import the file to youtube

Türkçe
API anahtarını youtube'a nasıl aktarabilirim?

1. mühendisimiz size bir dosya verecektir (dosya adı: youtube_apikey.xml)

2. youtube_apikey.xml dosyasını USB Disk'e
yerleştirin 3. USB Diski alıcının USB portuna takın
4. sonra youtube menüsüne dönün ve dosyayı youtube'a aktarmak için Uzaktan kumandanın mavi tuşuna basın

019b615068cd3c2885.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Çeviri hatası bu , "local" yerel demek,yani usb oluyor burada local :ok
Senin cihazda farklı uzantı olabilir ,yabancı örnekte uzantısı xml ,cihazdan alınabiliyorsa usbye kaydet ,bak uzantısı ne imiş :ok

sametAKSU Çevrimdışı

sametAKSU

Aktif Üye
7 Nis 2020
295
Çeviri hatası bu , "local" yerel demek,yani usb oluyor burada local :ok
Senin cihazda farklı uzantı olabilir ,yabancı örnekte uzantısı xml ,cihazdan alınabiliyorsa usbye kaydet ,bak uzantısı ne imiş :ok
hocam kaydet diye bir şeçenek yok
büğün next in resmi watsaptan numarasına mesaj yazdım onlarda bilmiyoruz dediler çok ilğinç :sirit

sametAKSU Çevrimdışı

sametAKSU

Aktif Üye
7 Nis 2020
295
Bazı cihazlarda "cfg" olarak kaydediyor,aslında gerek de yok ama bazen firmalar vermeyebiliyor ,tabii o zaman elle yüklenmesi iyi olur :ok
hocam firmalar belli bir zaman sonra, server leri çalışmıyor veya desteği kesiyorlar o yüzden belki lazım olur diye araştırdım, tabi şimdi gerek yok ama birgün lazım olabilir

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
hocam firmalar belli bir zaman sonra, server leri çalışmıyor veya desteği kesiyorlar o yüzden belki lazım olur diye araştırdım, tabi şimdi gerek yok ama birgün lazım olabilir
Hangi cihaz bu ,nextin miydi? evet ise ,modeli ne bunun ,6605 ise bakalım api dosyasına erişebilecekmiyim :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt