YörelPazar Çekilişini Kazanan talihli

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
Çok naziksiniz, teşekkür ederim.

Süresiz kullanımlı 1 TB veya 5 TB kişiye özel tahsis edilmiş OneDrive hediye etmeyi planlıyorum. Üyelerimiz verilerini mekandan bağımsız güvenle depolasınlar.

Çekilişe katılım şartı olarak da web site URL paylaşılması, Youtube kanalına abone olunması gibi pragmatik taleplerimiz olabilir.

Sonuçları da canlı yayınla Random.org üzerinden açıklama niyetindeyim.

Bir mahsuru olur mu?
Forumumuzda ki çekişil yazılımı random bağlamak mümkün değil sistem tamamen otomatik. Bahsettiğiniz şartları yerini getirmesi ve kontrolü çok fazla işlem gerektirir ve sizi yorar
Haa ben katlanırım derseniz.

Widget (forumun sağı) alanına random bağlantı çıkışı koyarak yönlendirebilirim.

Müşteki Çevrimdışı
22 Ara 2018
374
Forumumuzda ki çekişil yazılımı random bağlamak mümkün değil sistem tamamen otomatik. Bahsettiğiniz şartları yerini getirmesi ve kontrolü çok fazla işlem gerektirir ve sizi yorar
Haa ben katlanırım derseniz.

Widget (forumun sağı) alanına random bağlantı çıkışı koyarak yönlendirebilirim.
Benim için sorun olmaz. :)

Çekiliş konusu açacağım ve şartları belirteceğim. İstenilenleri yapan kullanıcılarımız konuya katılım mesajlarını gönderecekler. (X işlemini yaptım çekilişe katılıyorum gibi)

Google Drive'da herkesin görebileceği interaktif bir liste düzenleyeceğim ve katılanların kullanıcı adlarını tek tek ekleyeceğim.

Kazanları belirleme aşamasına gelindiğinde belirtilen tarihte Youtube'dan canlı yayın açacağım. Random.org ekranında görünen rakamlar hangi üyenin sıra numarasına denk gelirse kazanmış olacak. Yani forumdaki yazılıma ihtiyaç duyan bir yapı söz konusu değil. Nihai izni verirseniz yarın konuyu açmış olurum :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri