YörelPazar Çekilişini Kazanan talihli | Sayfa 4 | Tavsiye FORUMU

YörelPazar Çekilişini Kazanan talihli

sanko86 

Bilgi Paylaştıkça Güzel
Silver Üye
28 Ocak 2020
622
34

Emeği geçenlere çok teşekürler. İlteriş Yılmaz @İlteriş Yılmaz bol kazançlar dilerim.

metin1975 

Aktif Üye
15 Nisan 2019
93
45
Hediyeler eve ulaşmış salçaları ve reçelleri bir zat tattım ,acı biber salçası harika, reçeller de çok iyi. Buradan marketten aldığımız reçellere benzemiyor buradakiler bir kaşık alayım boğazımı yakıyor, sizlerin kini herkese tavsiye derim. Patlıcan da gelmiş ama ona el atmışlar :haha:hahaBuradan İlteriş Yılmaz @İlteriş Yılmaz beye ve @ Sota @Sota çok teşekkür ederim

İlteriş Yılmaz 

YörelPazar
Kurumsal Üye
18 Eylül 2020
131
25
Hediyeler eve ulaşmış salçaları ve reçelleri bir zat tattım ,acı biber salçası harika, reçeller de çok iyi. Buradan marketten aldığımız reçellere benzemiyor buradakiler bir kaşık alayım boğazımı yakıyor, sizlerin kini herkese tavsiye derim. Patlıcan da gelmiş ama ona el atmışlar :haha:hahaBuradan İlteriş Yılmaz @İlteriş Yılmaz beye ve @ Sota @Sota çok teşekkür ederim

afiyetler olsun :hihi :mutlu

sanko86 

Bilgi Paylaştıkça Güzel
Silver Üye
28 Ocak 2020
622
34
Adem Helvacı @Adem Helvacı harbiden patlıcan reçeli ne öyle ya. Patlıcan demeseler 40 kişi ne yediğin tahmin edemez.Harika bir tat.İlk onu denedik ve çok hoşumuza gitti.

Müşteki

Bronz Üye
22 Aralık 2018
102
39
Tabi hocam neden olmasın.
Paylaşmak fazilettir, neden engel olalım.
Çok naziksiniz, teşekkür ederim.

Süresiz kullanımlı 1 TB veya 5 TB kişiye özel tahsis edilmiş OneDrive hediye etmeyi planlıyorum. Üyelerimiz verilerini mekandan bağımsız güvenle depolasınlar.

Çekilişe katılım şartı olarak da web site URL paylaşılması, Youtube kanalına abone olunması gibi pragmatik taleplerimiz olabilir.

Sonuçları da canlı yayınla Random.org üzerinden açıklama niyetindeyim.

Bir mahsuru olur mu?