"Yol'un Öyküsü" için röportaj adamları aranıyor

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Sucuk fotosu koymayı akıl edememiş olabilirler :hihi yada beygir.Bunların telifi yok ondan da olabilir
Hemen hemen bütün hayvanları gördüm ,aslında öyle masumlar ki,burunlarından soluyan hayvan hiç görmedim,tam tersi arabamın aynasını yalıyorlardı :),bir de kızınca bağırırız "önüne baksana öküz" diye ,halbuki öküz yürürken bakına bakına yürür,önüne geçtiğinde yolunu değiştiriyor ,neyse muhabbet başlıyor birazdan :haha1

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Dost üzümü gelmiş. Allah getirenden gönderenden razı olsun ???

sanko86 sanko86 İlteriş Yılmaz İlteriş Yılmaz

20210925_184155.jpg
Afiyet şeker olsun üstad.Herkesi beklerim inşallah.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Biraz geç oldu ama işler yoğun malum. Çokta editleyemesemde doğal kalsın dedim, çekim zaten telefonla oldu doğaçlama giderken :sirit
Diline sağlık Hasan Abi'm :clap sanko86 sanko86

Aha o kadraja girmiş üzümlerin bir kısmı şu an masamda duruyor ve afiyetle götürüyorum , tekrar teşekkür ediyorum sanko86 sanko86 :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Biraz geç oldu ama işler yoğun malum. Çokta editleyemesemde doğal kalsın dedim, çekim zaten telefonla oldu doğaçlama giderken :sirit
Diline sağlık Hasan Abi'm :clap sanko86 sanko86
Ben beğenmedim ,kimdir sanko96 ,ne iş yapar,ne yer ne içer ,nerede yaşar,evli mi bekar mı ,çoluğu çocuğu var mı. :hihi Birisi var ,ağaçların arasında tarlada yürüyor gülümseyerek ,o kadar :kiskis

Geri
Üst Alt