Yılbaşı çekilişi - Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ozaman Ado hocayı ıkna edın. gerisini bana bırakın.
Bu mmsajı geç gördümn kusura bakmayın dostlar.

Benim açımdan sorun yok. Ne zaman hangi konuda hangi içerik için hangi amaç ile yapmak istiyorsanız yaparız.

Hatta daha önce de dile getirdim, Sadece ekranda ben olunca çok tadı olmuyor, sizleri de sohbete görüntülü dahil edebilecek bir altyapı hazırlayalım. Ben modere ederim. Sonrası çekiliş mi olur sohbet mi olur benim için farketmez. @denysmih6 :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64

Benim açımdan sorun yok. Ne zaman hangi konuda hangi içerik için hangi amaç ile yapmak istiyorsanız yaparız.

Hatta daha önce de dile getirdim, Sadece ekranda ben olunca çok tadı olmuyor, sizleri de sohbete görüntülü dahil edebilecek bir altyapı hazırlayalım. Ben modere ederim. Sonrası çekiliş mi olur sohbet mi olur benim için farketmez. @denysmih6 :ok
Tamam sen yap canlı çekilişi adem ve de ben seni telefonda arayayım :kiskis ,çekiliş mekiliş kalmaz ,böylece hediye de benim olur :haha1

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

Yaz kullanicilari at bı küreye kar kar sonra hop çek bı tane ?
Sonra acun Ilıcalı gibi açıyorum?
Biz ekran başı bagiriyiruz accccc
Açıyorum????
Acccc
Aciyorumm
Açarsan aç ulan seni mi bekleyeceğiz ????

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Yaz kullanicilari at bı küreye kar kar sonra hop çek bı tane ?
Sonra acun Ilıcalı gibi açıyorum?
Biz ekran başı bagiriyiruz accccc
Açıyorum????
Acccc
Aciyorumm
Açarsan aç ulan seni mi bekleyeceğiz ????
Açıyorum, açıyorum derken hoop hepsioradadan bi reklam girer, reklam biter acun yine açıyorum muhabbetine girer, gevezelik eder hoop dedikpiliçten bi reklam daha... O da biter yine aynı terane bu sefer doğduğun yer doğum yerindir dizisinin tanıtımı girer, o biter uzunca reklam kuşağı, mastırbastır tanıtımı derken böyle böyle yarım saat geçmiştir...

:alsana

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış

çok haklısın Adem abi çekiliş yayın canlı olacak sadece sen ile olmaz başka seslerde olmalı canlı yayına dileyenler telefon ile bağlanır dileyen görüntülü bağlanır whatsapp çekiliş iletişim sohbet hattı kurarız karşılıklı sohbet ederiz....

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,242
62
Bana yine çıkmamış,hep havagazı çıkıyor.O yüzden bu sene bilet de almadım,iyiki de almamışım.Bu arada tüm forum ahalisinin yeni yılını kutlar,sevdikleriyle beraber sağlıklı,huzurlu,mutlu bir yıl dilerim. :bye :clap2 ??????

Son düzenleme:
Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Yapma Aragorn Aragorn Hocam ne zaman canlı desek sen işi hep güvenliğe getiriyorsun bizde sonuna kadar güveniyoruz şüphemiz yok hile hurda var demiyoruz zaten biraz eğlenmek istiyoruz keyifli bir çekiliş olsun diyoruz çekiliş bahane sohbet eylence şahane diyoruz sen düz mantık olsa ne olacak olmasa ne olacak zaten üç kuruşluk hediye diyorsun doğru sende haklısın.
Üç kuruşluk hediye diye demiyorum, yanlış anlamışım seni kusura bakma ama zaten yeteri kadar yoğun adminler ekstra yüke gerek yok demek istedim ben

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Açıyorum, açıyorum derken hoop hepsioradadan bi reklam girer, reklam biter acun yine açıyorum muhabbetine girer, gevezelik eder hoop dedikpiliçten bi reklam daha... O da biter yine aynı terane bu sefer doğduğun yer doğum yerindir dizisinin tanıtımı girer, o biter uzunca reklam kuşağı, mastırbastır tanıtımı derken böyle böyle yarım saat geçmiştir...

:alsana
Aç gözlü Acun da, kanalları da yerin dibine batsın. Allah'a yakın benden uzak olsun.

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Aç gözlü Acun da, kanalları da yerin dibine batsın. Allah'a yakın benden uzak olsun.
BU SÖZÜN ALTINA ŞÖYLE BİR KASILARAK KOCAMAN BİR İMZA ATIYORUM MÜSADENLE SEVGİLİ ADEM HOCAM....
KOCAMAN DA YAZDIM... LÜTFEN SAYGISIZLIK OLARAK ADLETMEYİNİZ...

İnsanlık ve ülkemiz adına hiçte iyi geçmediğine inandığımız 2020 yılını geride bıraktık..
2021 yılının insanlık alemine, başta sağlık Olmak üzere, bol bereketli yılların başlangıç yılı olmasını yüce Rabbim den Dilek ve niyaz ederim...

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bir gün batacak... Çünkü ders alınmayan tarih tekerrür ediyor...

Batmayacak olsa, sisteme kene gibi yapışan, haramın dibine vuran

Ahmet Özal
Cem Uzan
Cavit Çağlar
Dinç Bilgin

Batmazdı... Gerçi bu gafillerin batık halleri ülkenin bütün fakir kesimini kalkındırır... Hacı abinin bile 350 milyar dolar keş nakiti olduğu söylenmekte... :cigara

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt